La A Natu Sam Roi Yot

Kelas hartanah: 4

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Perkhidmatan perniagaan
Harga semasa ialah RM779
RM920 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Seaview Loft Suites

  • Pemandangan pantai
  • 35 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Rice Field Villa

  • Pemandangan taman
  • 90 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Beachfront Villa with Plunge Pool

  • Pemandangan pantai
  • 55 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Rice Field Family Villa

  • Pemandangan taman
  • 105 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Raja (King)

Duplex 2BR Beachfront Suite with Indoor Pool

  • Pemandangan pantai
  • 90 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Raja (King)

Beachfront Suites with Plunge Pool

  • Pemandangan pantai
  • 45 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Sam Roi Yot, La A Natu Sam Roi Yot dihubungkan dengan stesen kereta api/kereta api bawah tanah. Taman Rajabhakti merupakan tempat menarik terkenal dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Sam Roi Yot dan Khao Kalok. Jangan terlepas untuk mengunjungi Pokok Palma Tiga Pak Nam Pran. Layari panduan perjalanan Sam Roi Yot kami
Peta
234 Moo 2, Sam Roi Yot, Prachuap Khiri Khan, 77120

Tempat berdekatan

  • Taman Negara Khao Sam Roi Yot
    Taman Negara Khao Sam Roi Yot
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Khao Kalok
    Khao Kalok
    10 min memandu - 8.8 km
  • Pantai Hua Hin
    Pantai Hua Hin
    36 min memandu - 34.8 km
  • Pantai Sam Roi Yot
    4 min memandu - 4.6 km
  • Pasar Kampung Hua Hin
    38 min memandu - 39.3 km

Bergerak

  • Stesen Pran Buri - 16 minit memandu
  • Hua Hin (HHQ-Lapangan Terbang Antarabangsa Hua Hin) - 54 minit memandu

Restoran

  • Im-Oak Imjai
    6 min memandu
  • CHYSEE BA-MEE-KIEW
    10 min memandu
  • White Elephant
    8 min memandu
  • น้ำปั่นเจ๊กบ
    4 min memandu
  • ร้านปู ป้าเอื้อง-ป้าอิ้ง
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

La A Natu Sam Roi Yot

  • Mewah bagi hotel berdekatan Pantai Sam Roi Yot
  • Terletak berdekatan Khao Kalok, La A Natu Sam Roi Yot menyediakan kedai kopi/kafe, pencucian kering/dobi dan bar. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti restoran.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka bersama dengan kerusi lepak pantai
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sewa basikal percuma, pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj) dan tempat mengecas kenderaan elektrik
    • Rizab semula jadi, hartanah bebas asap rokok dan bantuan pelancongan/tiket
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di La A Natu Sam Roi Yot menawarkan keselesaan seperti penyaman udara dan item bar mini percuma, serta kemudahan seperti Wi-fi percuma dan jubah mandi.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Percuma uncang teh/kopi segera dan cerek elektrik
    • Hulu semburan mandi hujan, tab mandi rendaman dalam dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 40-inci TV Pintar dengan saluran kabel
    • Setiap hari, adapter/pengecas elektrik dan telefon

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah La A Natu Sam Roi Yot mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka. Akses kolam dari 7:00–22:00.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di La A Natu Sam Roi Yot?

Setakat 25 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di La A Natu Sam Roi Yot pada 26 Okt 2026 bermula serendah RM779, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah La A Natu Sam Roi Yot mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di La A Natu Sam Roi Yot?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di La A Natu Sam Roi Yot?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di La A Natu Sam Roi Yot?

Daftar keluar adalah jam 11:30.

Adakah La A Natu Sam Roi Yot memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak THB5885 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya La A Natu Sam Roi Yot?

Terletak berhampiran pantai, hotel ini sejauh 1.4 mi (2.2 km) from Pantai Sam Roi Yot serta dalam jarak 9 bt (15 km) dari Khao Kalok dan Pokok Palma Tiga Pak Nam Pran. Gua Phraya Nakhon dan Taman Rimba Pranburi juga dalam jarak 12 bt (20 km) pemanduan.

Ulasan

La A Natu Sam Roi Yot Ulasan

8.8

Cemerlang

8.6

Kebersihan

8.2

Lokasi

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 17 daripada 31 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 11 daripada 31 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 1 daripada 31 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 31 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 31 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Un hôtel très paisible hors du temps qui est au milieu de la nature face à une plage sauvage. Le personnel est au petit soin et la décoration de l'hôtel magnifique.
Menginap 1 malam pada Feb 2024
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
พนักงานต้อนรับตอนเช็คอิน แย่มากครับ เราไปถึงก่อนเวลาเช็คอิน ยังไม่ให้เข้าห้องบอกว่าแขกพักเต็ม ให้ออกไปหาอะไรทำก่อน เดี๋ยวเสร็จแล้วจะโทรแจ้ง สรุปว่า พอเดินไปดู ห้องนั้นไม่มีคนพัก แม่บ้านกำลังทำความสะอาดอยู่ และก็ไม่มีใครโทรมาบอกอะไรเลยว่าห้องพักพร้อมแล้ว พอเรามาเช็คอินรับกุญแจห้อง ก็ไม่มีการชี้แจงรายละเอียดอะไรเลย เรื่องอาหารเช้า และทุกๆ อย่าง ไม่ประทับใจเลยครับ
Menginap 2 malam pada Apr 2023
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Kemudahan
There is no activities for guest. Only 3 beach bed. No bicycle, no kayak. Pool is nice as no chlorine. I wanted to continue one more night they first agreed with the same rat on my upon check in. But next day, they cane to see me and said we made mistake it need to be charge more. This is really bad impression.
Menginap 1 malam pada Jan 2020
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice quiet place. Beachfrontroom perfect view. Beautiful place to relax.
Menginap 1 malam pada Nov 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice place. Good view. Great food. Place for lay down and relax.
Menginap 2 malam pada Mac 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Very nice hotel and friendly staff. Breakfast was excellent.
Menginap 2 malam pada Dis 2018
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
ได้ความไพรเวท แต่ห้องที่เราพัก อยู่ด้านหน้าหาดหลังแรก ทำให้เวลามีคนเดินผ่านที่พักของเขา ไม่มีความเป็นส่วนตัวนิดนึง บรรยากาศดีมาก อาหารเช้าอร่อย
Menginap 1 malam pada Okt 2018
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan

รีสอร์ต สวย แต่ห้องพัก น้ำไม่แรง

ห้องพักดี แต่หมอนไม่สะอาด เหมือนทำความสะอาดไม่เกลี้ยง ห้องน้ำฝักบัวน้ำไม่แรง และเครื่องน้ำร้อนก็เสีย ควรตรวจสอบทุกจุดก่อนให้ลูกค้าเข้าพัก
Menginap 1 malam pada Mei 2018
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Great design yet comfy

We stayed 2 nights at beach front village with one five years old son, he loved every thing there room beach breakfast bakery. Definitely come back
Menginap 2 malam pada Sep 2017
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Beautiful little resort

Excellent hotel! Perfect quiet location and friendly staff. Only fault was bathroom separate from bedroom and had to walk out in the middle of the night.
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

ที่พักที่สงบ

ที่พักเหมาะกับคนต้องการความสงบ เงียบ มากๆ
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
A bit noisy if you're a little trouble sleeper, birds are quite early in the morning: )
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

วาเลนไทน์กับเพื่อนเลิฟที่ลาเอนาตู

ห้องพักสวยมาก ชายหาดส่วนตัวมากๆ ค่ะ บรรยากาศส่วนตัวสุดๆ ถ้ามากับแฟนคงจะโรแมนติกมากๆ ค่ะ อาหารเช้าเยอะมาก อร่อยมากค่ะ
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Rolig, bade og sol.

Rolig , høy standard, flott beliggenhet på stranden. Avtale om pris på forlengelse av opphold ble ikke overholdt. Prisen ble økt etter at tilbud ble gitt. Skuffende.
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

BEST RESORT WITHIN 200 KM OF HUA HIN!

Fantastic boutique resort on a deserted cove. Very unusual and innovative design. Well-managed with pleasant and attentive staff.
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

A design pearl in a lonely beach

We found exactly what we were looking for being 1st time in Thailand. Lonely unspoiled seaside only for hotel guests (max 20). Close to authentic bungalows (we chose a family house) with intelligent design touch. A small, but perfect sized swimming pool for our children (6, 12, 14). Excellent breakfast. We had our own car to drive around few hours a day. I don't think you can manage to see enough (Sam Roy Yot caves and etc) and to have dinner in nearby fishing villages without your own car.
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

만족함

조용히 쉬고 힐링하기엔 최적의 장소. 주변에 아무것도 없으며 매끼 호텔식을 먹어야하는 단점. 그러나 무지 맛있음. 차가 있다면 최고
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Will return.

Arrived late, even so the staff gave us a great welcome and prepared sandwiches. Lovely beach location and service. We will go back.
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Good and private hotel

Good and private hotel, staff very friendly
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
Tidak sukakan: Kebersihan

Excellent location, unigue experience

I've got really good experience once I stepped into the car parking. I like Kao Tok cottage where have the rice filed in front of our room. nice staffs and very polite. quiet beach as they are allow only residence.
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Service impeccable, tres familiale, tranquille

Relax, tres naturelle, bon cocktails , facile.
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Menginap 1 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Menginap 2 malam pada Jan 2020
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Menginap 1 malam pada Jun 2019