Econo Lodge Hot Springs South

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

6.4 daripada 10
Harga semasa ialah RM223
RM251 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Room, 1 Katil Ratu (Queen), Accessible, Non Smoking

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Bilik

  • Boleh menampung 4

Bilik

  • Boleh menampung 4

Bilik

  • Boleh menampung 4
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Mata Air Panas, Econo Lodge Hot Springs South dihubungkan dengan stesen kereta api/kereta api bawah tanah. Black Hills Putt 4 Fun dan Moccasin Springs Natural Mineral Spa disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang mencari tarikan kawasan ini boleh mengunjungi Evans Plunge Mineral Springs dan Angostura Recreation Area. Layari panduan perjalanan Mata Air Panas kami
Lihat lebih banyak Motel di Mata Air Panas
Peta
541 Indianapolis Avenue, Hot Springs, SD, 57747

Tempat berdekatan

  • Cascade Falls and Swimming Hole
    Cascade Falls and Swimming Hole
    1 min memandu - 1.1 km
  • Black Hills Putt 4 Fun
    10 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Butler Park
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Tapak Mammoth Hot Springs
    2 min memandu - 2.2 km
  • Moccasin Springs Natural Mineral Spa
    2 min memandu - 2.9 km

Bergerak

  • Rapid City, SD (RAP-Rapid City Regional) - 73 minit memandu

Restoran

  • Dairy Queen
    4 min berjalan kaki
  • Taco John's
    6 min berjalan kaki
  • Whiskey River
    2 min memandu
  • Wandering Bison Coffee
    20 min berjalan kaki
  • Mornin' Sunshine
    2 min memandu

Tentang hartanah ini

Econo Lodge Hot Springs South

  • Motel dihubungkan dengan pusat membeli-belah
  • Econo Lodge Hot Springs South menyediakan kemudahan seperti sarapan Eropah percuma dan kemudahan dobi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di motel ini termasuk:
    • Kolam renang tertutup dan kolam kanak-kanak
    • Percuma letak kenderaan valet
    • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak, sajian kopi/teh di ruang bersama dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Hartanah bebas asap rokok, lif dan mesin layan diri
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 52 bilik dihias secara berasingan menawarkan keselesaan seperti penyaman udara, dan juga kemudahan seperti Wi-fi percuma. Ulasan tetamu memuji tentang kebersihan bilik di hartanah.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi
    • 32-inci TV Pintar dengan saluran TV premium
    • Setiap hari dan telefon

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan valet tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak di tapak hartanah
  • Letak kenderaan valet di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan Eropah percuma tersedia setiap hari 6:30 hingga 9:00
  • Kopi dan teh di kawasan umum

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang tertutup
  • Kolam kanak-kanak

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang tertutup
  • Kemudahan dobi
  • Kolam kanak-kanak

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Lif
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)

Lain-lain

  • 3 tingkat
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Berus gigi dan ubat gigi (atas permintaan)
  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV pintar 32-inci dengan saluran kabel premium

Lain-lain

  • Hiasan berasingan
  • Penyaman udara
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 14:00

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan boleh menginap percuma
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dan kucing dialu-alukan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menegaskan bahawa amalan pembersihan dan penyahjangkitan dilakukan mengikut garis panduan Commitment to Clean (Choice)

Soalan lazim

Adakah Econo Lodge Hot Springs South mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang tertutup dan kolam kanak-kanak.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Econo Lodge Hot Springs South?

Setakat 27 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Econo Lodge Hot Springs South pada 18 Okt 2026 bermula serendah RM223, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Econo Lodge Hot Springs South mesra haiwan kesayangan?

Ya, kucing dan anjing dibenarkan di hartanah ini.

Berapakah fi parkir di Econo Lodge Hot Springs South?

Letak kenderaan valet adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Econo Lodge Hot Springs South?

Daftar masuk bermula jam 14:00.

Apakah masa daftar keluar di Econo Lodge Hot Springs South?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Econo Lodge Hot Springs South?

Terletak di tengah-tengah Mata Air Panas, motel ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Black Hills Putt 4 Fun dan Butler Park. Cascade Falls and Swimming Hole dan Tapak Mammoth Hot Springs juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Econo Lodge Hot Springs South Ulasan

6.4

6.8

Kebersihan

7.6

Lokasi

6.8

Kakitangan & perkhidmatan

6.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 121 daripada 724 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 188 daripada 724 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 167 daripada 724 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 141 daripada 724 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 107 daripada 724 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The place was filthy. We walked into the room and walked right back out! We didn't stay there and just forfeited our $
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Beds and room were dirty. Sheet and pillows were dirty. There were no cups or glasses in the room. No coffee pot in the room or available anywhere for guests. Even the floor, walls and desks were dirty. There was no chair in the room!!! Worse room I have ever been in.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
there was no breakfast- as stated. People were just ‘hanging out’ outside- not sure if they were guests?? Beds and pillows were clean but all common areas were very worn and smelly.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Second time stay in this motel. Everything is good. Would stay again.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The hotel is in a state of disrepair. No breakfast, the hallway stinks, the floor was dirty, there were areas roped off, the sign was broken, their was a portable air conditioner in our room, and the front desk guy was abrupt.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
On the app, it says there is a breakfast which there was none. There was no coffee or tea in the common area. When it says pets stay free, they mean emotional support dogs so that should be stated on the motels app
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
100+ heat outside…. Portable AC unit for the room, vented with duct tape out the window… let’s just say the room was not maintaining a reasonable temperature. It was set at 62 and it was still 80 in the room according to the thermostat. After over 2 hours on the phone with Expedia and multiple trips to the front desk, we FINALLY got a full refund and a $25 key cash credit or what ever it’s called for another booking through Expedia. Didn’t do us much good at the time since the whole town was sold out of rooms no matter what hotel you went to. Crappy crappy experience all around with Econolodge AND Expedia.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I will not be going here again. Staff was no help and treated me like I was a foreigner. No breakfast even though it’s stated online there was free breakfast. Last but not least dogs DO NOT stay for free. Service dogs do but there’s a pet rent.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Th room provided was never cleaned from previous guest. Another customer had same, no clean room. After dirty room, we did not check n snd stay @ property.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
No hot water, no elevator, no breakfast, no coffee, no working phone in room, water leaking.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
The parking was easy. I believe they are in a remodel mode. I had to call a phone number for the front desk person to come check me in. No breakfast the next morning, it was closed. The tv didn't work and no hot water in the shower. The pillows were the tiniest ones I have ever seen. Luckily, it was overnight and we slept well--the bed was comfy--just glad I brought my pillow
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Had to call to wake up the staff to check in. She came out in an oversize shirt, gave us room keys and left, didnt tell us where or that everything in the hotel was broken. Turns out the elevator is broken, so we took stairs, pool was broken, walls had holes in the room and bathroom, floors in room were sticky, breakfast we were told is not an option when we picked this place for an easy breakfast and swimming for the kids on our long road trip
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
It clearly said that we got a continental breakfast with our stay. Absolutely nothing in the breakfast room no coffee anything. Only two people run the entire hotel and one doesn’t speak any English. Our room had a portable air conditioner because it had no air conditioning unit at all. It did work to cool it but just looked pretty cheesy with the exhaust tube, taped and cardboard in a window to the outside. Our room had two queen beds and came with one towel and one washcloth. We asked for more but had trouble because the guy didn’t speak any English so I had to go to the room and get a towel and show him and hold up two fingers that we needed two more because there was three of us. Looks like they’re remodeling could be a nice place if they spoke English and had the amenities that were promised when I made the reservation on Expedia.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
No hot water and the rooms was dirty. The staff was shorthanded so they couldn’t help me with anything no breakfast. The pool was closed.
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great Stay!
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Great stay!
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Pool out of order. Elevator out of order (due to a flood that made the hallways smell like mildew). Laundry room out of order. Not cool.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I do not recommend it. My reservation included breakfast but when we got there the lady at the desk said wasn't available and if we didn't like it we could go somewhere else...it was midnight! Bed had 2 square cushions instead of pillows. Towels were small and not soft at all. The elevator wasn't working, glad I was on second floor but the stairs were very dirty. The door our room didn't work properly, hard to open and locked. The worse part was the attitude of the lady at the reception.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
It was a cheap place to stay.
Menginap 3 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Happy with the room and amenities
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

The cleanest hotel out of all our traveling!
Menginap 1 malam pada Sep 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Black Hills EconoLodge Simply the BEST

wonderful time in Hot Springs @ Econo Lodge
Menginap 1 malam pada Jun 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan
Helpful staff and a clean motel.
Menginap 1 malam pada Okt 2023
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Its affordable hotel
Menginap 1 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
good hotel
Menginap 1 malam pada Jul 2023