Seluruh rumah

17 Bittern

Kelas hartanah: 3.5

Galeri foto untuk 17 Bittern

Pantai
Bahagian luar
Ruang tamu
Bahagian dalam
Ruang tamu

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Mesin pengering
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dapur barbeku

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

17 Bittern

  • Vila berdekatan Pantai Coligny
  • Berdekatan Plaza Coligny, 17 Bittern menyediakan kemudahan seperti taman permainan. Manjakan diri anda dengan urut atau perkhidmatan spa lain. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Kolam dipanaskan
    • Gril barbeku, perkhidmatan ATM/perbankan dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di 17 Bittern memiliki keselesaan seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • 3.5 bilangan bilik mandi dengan pancuran mandi
    • Televisyen dengan saluran satelit
    • Dapur, mesin basuh pinggan mangkuk dan ketuhar gelombang mikro

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Hujung Selatan, sebuah kawasan kejiranan di Hilton Head, menempatkan vila ini. Pembeli-belah boleh mengunjungi Plaza Coligny, manakala semua orang dapat menikmati keindahan semula jadi di Pantai Coligny dan Pantai Pulau Tybee. The Sandbox dan Lawton Stables juga disarankan untuk dikunjungi. Berenang menawarkan peluang yang bagus untuk keluar ke kawasan air, atau anda boleh cuba aktiviti lasak dengan menunggang kuda nearby. Layari panduan perjalanan Hilton Head kami
Lihat lebih banyak Vila di Hilton Head
Peta
Hilton Head Island, SC

Tempat berdekatan

  • Coligny Beach Park
    Coligny Beach Park
    4 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Pantai Coligny
    Pantai Coligny
    6 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Plaza Coligny
    Plaza Coligny
    6 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Shipyard Beach
    4 min berjalan kaki - 0.4 km
  • The Sandbox
    9 min berjalan kaki - 0.8 km

Bergerak

  • Hilton Head Island, SC (HHH) - 22 minit memandu

Restoran

  • Tiki Hut
    8 min berjalan kaki
  • The Bank
    12 min berjalan kaki
  • Circle K
    6 min berjalan kaki
  • Flatbread Grill•Bar
    4 min berjalan kaki
  • Frosty Frog Cafe
    6 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah 17 Bittern mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang. Jenis kolam termasuk kolam dipanaskan.

Adakah 17 Bittern mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di 17 Bittern?

Terdapat parkir percuma berdekatan.

Apakah masa daftar masuk di 17 Bittern?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 16:00.

Apakah masa daftar keluar di 17 Bittern?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya 17 Bittern?

Terletak di Hujung Selatan, vila ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Shipyard Beach, Plaza Coligny dan Pantai Coligny. Coligny Beach Park dan Lowcountry Celebration Park juga dalam jarak 10 minit berjalan kaki.