Hotel Bayrischer Hof

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.2 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma
  • Sarapan tersedia
  • Parkir tersedia
  • Dobi
  • Perkhidmatan Bilik
Harga semasa ialah RM343
RM400 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Ogo - 3 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 8 daripada 8 bilik

Standard Single Room

8.8 daripada 10
Cemerlang
(12 ulasan)
  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

8.8 daripada 10
Cemerlang
(33 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room

8.4 daripada 10
Sangat baik
(31 ulasan)
  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Twin Room

7.0 daripada 10
Baik
(8 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Single Room

  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Superior Dreibettzimmer

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Bergheim, sebuah kawasan kejiranan di Heidelberg, Hotel Bayrischer Hof berhampiran stesen kereta api. Muzium Körperwelten dan Teater dan Orkestra Heidelberg merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara aktiviti di kawasan ini boleh dinikmati di AQWA Walldorf dan Kelab Golf Hohenhardter Hof. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Trek Lumba Hockenheim atau Arena SAP. Tetamu menyukai lokasi hotel yang berada di tengah. Layari panduan perjalanan Heidelberg kami
Peta
Rohrbacherstr. 2, Heidelberg, BW, 69115

Tempat berdekatan

  • Neckarwiese
    Neckarwiese
    12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Perpustakaan Universiti Heidelberg
    Perpustakaan Universiti Heidelberg
    12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Universiti Heidelberg (Kampus Lama)
    Universiti Heidelberg (Kampus Lama)
    14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Marktplatz
    Marktplatz
    19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Istana Heidelberg
    Istana Heidelberg
    20 min berjalan kaki - 1.7 km

Bergerak

  • Hentian Trem Heidelberg Seegarten - 5 minit berjalan kaki
  • Stesen Heidelberg-Weststadt/Südstadt - 16 minit berjalan kaki
  • Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) - 59 minit memandu

Restoran

  • coffee nerd
    2 min berjalan kaki
  • Café Fresko
    3 min berjalan kaki
  • Espresso Perfetto Heidelberg
    2 min berjalan kaki
  • Executive Lounge
    4 min berjalan kaki
  • Ristorante Da Mario
    1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Bayrischer Hof

  • Hotel berdekatan Marktplatz
  • Hotel Bayrischer Hof menyediakan kemudahan seperti teres dan pencucian kering/dobi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Sarapan bufet (surcaj), letak kenderaan sendiri (surcaj) dan daftar keluar ekspres
    • Daftar masuk ekspres, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan lif
    • Bantuan pelancongan/tiket, hartanah bebas asap rokok dan tempat simpanan bagasi
    • Ulasan tetamu amat memuji tentang lokasi pusat dan kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 56 bilik mempunyai keselesaan seperti menu bantal, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma dan peti besi. Ulasan tetamu memberikan rating yang tinggi terhadap kebersihan bilik di hartanah.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Sistem pemanasan dan kipas mudah alih
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran dan pengering rambut
    • Pengemasan (atas permintaan), meja dan telefon

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan di luar tapak hartanah tersedia (EUR 19 semalam); diskaun tersedia
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah (EUR 19 semalam)
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet tersedia dengan bayaran 7:00 hingga 10:00 pada hari bekerja dan 8:00 hingga 10:30 pada hujung minggu; EUR 17.90 untuk seorang

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi
  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan atas permintaan
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi

Kawasan luar

  • Teres

Kebolehcapaian

  • Lif

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Menu bantal
  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Pengering rambut
  • Tab mandi atau pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Perkhidmatan bilik terhad

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Kipas mudah alih
  • Meja
  • Peti besi
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Sistem pemanasan
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 7:00
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Daftar masuk ekspres tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:30
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat: EUR20
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [Mobile Check in- Application]
Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa akan menerima e-mel yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; hos anda akan menyambut anda
Jika anda merancang untuk tiba selepas 20:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, hos akan menyambut anda

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 15 setiap haiwan kesayangan, sehari
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Mangkuk makanan dan air tersedia

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
1 kanak-kanak, sehingga umur 6 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak EUR50.0 sehari
Tempat tidur bayi (katil bayi) boleh disediakan dengan bayaran sebanyak EUR15.0 sehari

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 3.50 seorang semalam, sehingga 5 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 16 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan bufet: kira-kira EUR 17.90 seorang
  • Bayaran letak kenderaan sendiri: EUR 19 semalam
  • Bayaran tempat letak kenderaan berhampiran: EUR 19 semalam (sejauh 100 meter)
  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 15 setiap haiwan kesayangan, sehari
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Fi daftar keluar lewat: EUR20 (tertakluk kepada ketersediaan)
  • Bayaran katil bayi: EUR 15.0 sehari
  • Bayaran katil lipat simpan: EUR 50.0 sehari

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan pengesan asap
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Soalan lazim

Adakah Hotel Bayrischer Hof mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak EUR15 setiap haiwan kesayangan, sehari. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel Bayrischer Hof?

Setakat 27 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel Bayrischer Hof pada 2 Ogo 2026 bermula serendah RM343, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotel Bayrischer Hof?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak EUR19 semalam.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Bayrischer Hof?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 7:00.

Apakah masa daftar keluar di Hotel Bayrischer Hof?

Daftar keluar adalah jam 10:30. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi sebanyak EUR20.

Di manakah terletaknya Hotel Bayrischer Hof?

Terletak di Bergheim, hotel ini sejauh 1 bt (2 km) dari Taman Alam Semula Jadi Lembah Neckar-Odenwald, Marktplatz dan Istana Heidelberg. Christ dan Muzium Körperwelten juga dalam jarak 5 minit berjalan kaki. Hentian Trem Heidelberg Seegarten hanya sejauh 5 minit berjalan kaki dan Perhentian Trem Stesen Pusat Heidelberg (Barat) sejauh 19 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hotel Bayrischer Hof Ulasan

8.2

Sangat Baik

8.6

Kebersihan

8.8

Lokasi

8.4

Kakitangan & perkhidmatan

8.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 359 daripada 1002 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 448 daripada 1002 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 113 daripada 1002 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 52 daripada 1002 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 30 daripada 1002 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Victoria

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This was my favorite hotel in Germany that we stayed in. The location is fantastic. The hotel is well maintained and beautiful. The staff was great. Thank you so much!!
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

ANDRE FREJ

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Ótima localização, delícias no café da manhã e boas opções de restaurantes no entorno.
Caminho da filosofia
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Walter

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Location and friendly staff helped make my two day stay in Heidelberg enjoyable
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Stephanie Alexia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles war wunderbar. Nur der Preis für das Frühstück war viel zu hoch (zu wenig Auswahl)
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Birgit

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Frühstück reichlich und von allem da
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Janina

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Das Hotel liegt zentral und fußläufig zur Innenstadt. Das Zimmer war gross und ansprechend eingerichtet. Die Betten waren bequem. Das Personal war nett. Einziges Manko:Die Zimmer zur Strasse hin sind ziemlich laut, da hier die Straßenbahn verkehrt sowie eine Hauptstraße ist.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

8/10 Baik

Christopher

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Good breakfast menu (though I would have liked to have the option of some bacon and pork sausages).
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Regina

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Frühstücksbuffet war okey
Menginap 4 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Greg

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Large airy rooms. Comfortable bathroom with a great shower head. A big ole fan sitting in the closet just waiting to cool me through the heat wave this week.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Michael

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr zentral gelegen Zimmer recht groß und moderne Einrichtung
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Torsten

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Freundiches Personal, paktische Ausstattung, ansprechendes Frühstück
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

8/10 Baik

Manuela

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Parken toll. Lage sehr gut. Frühstück Ok. Personal sehr freundlich.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Mengjia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
the room is quite good.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ralph

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Good
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Eileen

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Das Familienzimmer ist gut. Es gibt ein richtiges Bett für das Kind.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

8/10 Baik

Antonio

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles in unmittelbarer Nähe. Parken könnte allerdings billiger sein
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Soraia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
La habitación amplia súper cómoda la ubicación perfecta, el personal amable.
Menginap 7 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Heinke

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Die Lage an einem Nahverkehrsknoten ist sehr angenehm, wennman, wie wir, aof öffentliche Verkehrsmittel angewiesen ist. In der Umgebung kann man gut und günstig essen und einkaufen sowie am Neckarstaden spazieren gehen.
Spazieren am nahen Neckarstaden
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Disahkan

6/10 Sederhana

Katrin

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Das Frühstück ist sehr gut und das Personal sehr freundlich. Das Hotel ist in die Jahre gekommen. Unser Zimmer benötigt dringend eine Renovierung. Die Lage des Hotels ist sehr gut. Man ist sehr schnell in der wunderschönen Altstadt und Bus/Straßenbahn direkt vor der Tür.
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Disahkan

6/10 Sederhana

Ernst

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Personal musste man suchen, Parkhaus recht weit entfernt , Gepäck musste man mehrere 100 Meter selbst tragen, Hilfe wurde nicht angeboten, das Hotel ist von uns abgewählt
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Roberto

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Great location
Menginap 3 malam pada Okt 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Steffen

Personal freundlich. Frühstück im Keller, dort verbrauchte Luft, Qualität der Speisen eher gering (Aufbackware). Zimmer in Ordnung, aber hellhörig, Bett ok. Das Hotel hat mit einem 'Bayrischen Hof', den es im Namen trägt nicht viel zu tun. Lage sehr zentral, gute Anbindung.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Sandra

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean rooms, close to public transportation and friendly staff
Menginap 3 malam pada Dis 2025
Disahkan

8/10 Baik

Dolf

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles prima
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

8/10 Baik

Frank

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Very good location, warm, comfortable room.
Menginap 2 malam pada Okt 2025