Magnuson Hotel Commerce

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.4 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Tab panas
  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
Harga semasa ialah RM327
RM370 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 10 daripada 10 bilik

Room, 1 Katil Raja (King), Non Smoking

7.4 daripada 10
Baik
(26 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Room, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

7.4 daripada 10
Baik
(23 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Suite, 1 Bedroom, Non Smoking, Jetted Tub

8.0 daripada 10
Sangat baik
(4 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Bujang

Suite, 2 Bedrooms, Non Smoking

  • 37 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Raja (King), 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Bujang

Room, 2 Katil Ratu (Queen), pancuran mandi kerusi roda (roll-in), Non Smoking

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Suite, 2 Bedrooms, palang cekau pancuran mandi, Non Smoking

  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Raja (King), 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Bujang

Room, 1 Katil Raja (King), pancuran mandi kerusi roda (roll-in), Non Smoking

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Room, 1 Katil Raja (King) dengan Katil Sofa, tab mandi mudah diakses, Non Smoking

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Bujang

Room, 2 Katil Ratu (Queen), tab mandi mudah diakses, Non Smoking

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Suite, 1 Bedroom, Non Smoking, Jetted Tub

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Bujang
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Commerce, Magnuson Hotel Commerce berada di pusat bandar raya dan berhampiran dengan lapangan terbang. Mereka yang ingin melakukan aktiviti boleh mengunjungi Muzium Kanak-kanak Texas Timur Laut, manakala semua orang dapat menikmati keindahan semula jadi di Taman Negeri Cooper Lake dan Lake Fork. Lake Tawakoni adalah satu lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Commerce kami
Peta
2207 Culver St, Commerce, TX, 75428

Tempat berdekatan

  • Stadium Memorial
    Stadium Memorial
    18 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Lake Tawakoni
    Lake Tawakoni
    31 min memandu - 53.5 km
  • Muzium Kanak-kanak Texas Timur Laut
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • East Texas A&M University
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Taman Negeri Cooper Lake
    19 min memandu - 27.4 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang DFW - 87 minit memandu

Restoran

  • Lone Star Eatery Grill & Bar
    3 min berjalan kaki
  • McKays Country Cooking and BBQ
    4 min memandu
  • Starbucks
    2 min memandu
  • Sonic Drive-In
    14 min berjalan kaki
  • MUGS on the square
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

Magnuson Hotel Commerce

  • Hotel berdekatan Muzium Kanak-kanak Texas Timur Laut
  • Sarapan Eropah percuma, taman dan kemudahan dobi merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di Magnuson Hotel Commerce. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati tab panas. Kekal terhubung melalui akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti pendiangan di lobi dan kawasan hiburan luar.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Kolam renang tertutup
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Mesin layan diri, 1 bilik mesyuarat dan TV di lobi
    • Dewan bankuet, perabot luar dan sajian kopi/teh di ruang bersama
    • Ulasan tetamu amat memuji tentang kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 59 bilik memiliki keselesaan seperti penyaman udara, serta manfaat seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi. Ulasan tetamu memberikan kata-kata positif tentang kebersihan bilik di hartanah.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • 40-inci televisyen dengan saluran kabel
    • Pembancuh kopi/teh, sistem pemanasan dan pengemasan (atas permintaan)

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah dalam lingkungan 3 meter
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk pilihan di luar jalan

Makanan dan minuman

  • Sarapan Eropah percuma tersedia setiap hari 6:30 hingga 9:30
  • Kopi dan teh di kawasan umum

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang tertutup
  • 1 tab panas
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi
  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan atas permintaan
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Perkhidmatan perniagaan

  • 1 bilik mesyuarat
  • Pusat perniagaan

Kawasan luar

  • Gril barbeku
  • Kawasan hiburan terbuka
  • Perabot luar
  • Taman
  • Tempat berkelah

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Lain-lain

  • 3 tingkat
  • Dewan bankuet
  • Dibina pada 2000
  • Kawasan merokok yang dikhaskan
  • Pendiangan di lobi

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Berus gigi dan ubat gigi (atas permintaan)
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV 40-inci dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Panduan makan restoran
  • Pembancuh kopi/teh

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Bilik kalis bunyi
  • Meja
  • Panggilan tempatan percuma
  • Penyaman udara
  • Seterika/papan seterika
  • Sistem pemanasan
  • Skrin tingkap

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 50 setiap penginapan, sepenginapan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
2 ekor haiwan peliharaan
Haiwan kesayangan tidak boleh dibiarkan tanpa pengawasan
Sekatan dikenakan; untuk mengetahui dengan lebih lanjut, hubungi hartanah melalui nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Discover
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 50 setiap penginapan, sepenginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Hartanah ini mempunyai hak untuk melakukan prapengesahan kepada kad kredit tetamu sebelum ketibaan.
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida, pemadam api, pengesan asap, dan alat pertolongan cemas

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan
Tetamu di bawah 18 tahun tidak dibenarkan masuk ke kolam renang

Soalan lazim

Adakah Magnuson Hotel Commerce mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang tertutup.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Magnuson Hotel Commerce?

Setakat 21 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Magnuson Hotel Commerce pada 22 Okt 2026 bermula serendah RM327, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Magnuson Hotel Commerce mesra haiwan kesayangan?

Ya, hartanah ini membenarkan haiwan kesayangan (had 2 ekor). Terdapat fi sebanyak USD50 setiap penginapan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapakah fi parkir di Magnuson Hotel Commerce?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini; parkir berdekatan juga percuma.

Apakah masa daftar masuk di Magnuson Hotel Commerce?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Magnuson Hotel Commerce?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Magnuson Hotel Commerce?

Terletak di tengah-tengah Commerce, hotel ini sejauh 0.2 mi (0.3 km) from Muzium Kanak-kanak Texas Timur Laut serta dalam jarak 32 bt (52 km) dari Taman Negeri Cooper Lake dan Lake Fork.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Magnuson Hotel Commerce Ulasan

7.4

Baik

7.6

Kebersihan

8.4

Lokasi

8.2

Kakitangan & perkhidmatan

7.2

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 290 daripada 843 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 254 daripada 843 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 126 daripada 843 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 88 daripada 843 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 85 daripada 843 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Room is very clean. Bed was comfortable, slept well. Location is great. Furniture needs some serious updates
Menginap 1 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great price and great place
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The staff are nice and welcoming. Room was clean.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice, well maintained property. The area is quiet, with a couple of restaurants and a Walmart within a hundred yards or less from the hotel.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan
Staff was nice
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very good servicios gracias
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We enjoyed our stay at this nice, clean hotel. It's located right next to two restaurants, and other eating places are less than a mile away. The area is very nice. Commerce is a pretty college town, and I recommend visiting. Stay at the Magnusson when you do! The price was very reasonable.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
It was a pleasant stay 😊
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
All staff were friendly and helpful.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean hotel and good value, breakfast was okay.
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Air conditioning did not work well enough to cool the room during the day. I was asked to delay check in because someone was late and someone was in a meeting.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Acceptable
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was clean and the staff was very helpful.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
It was clean the staff was helpful
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Friendly staff, clean rooms
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Wonderful night's rest!
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
very nice
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
i had trouble with a tv remote and the desk person was able to get me one that worked. The only issue i had was that one of the toilets backed up. thank goodness we had 2 in our room. Good place to stay - not fancy - but god.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Breakfast was good. Hot tub was hot enough but don't recommend the jets too much vibration and the chlorine smell was a little strong but that could be due to being an inside pool and hot tub. The pool was nice as well. Overall we enjoyed staying and have already booked another stay.
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Room was clean and the bed was comfortable.
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

close to the univ campus Hot Breakfast items are limited and taste cold.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The staff may need to know where things or places in the city. For example, where the softball complex is or if there is a sonic or where events are at. The staff was very nice and respectful.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very clean rooms, great staff
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Stayed here not knowing a thing other than it being super close to the softball field at ETA&M. It was exactly what we needed! Super comfortable beds, air worked great, rooms very clean, breakfast was amazing (Belgium waffles for the win), and the staff was kind, helpful and extremely courteous. Close to anything and everything you could ask for! If traveling for any sporting event you won’t be let down!
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
To much chlorine. As well like come on y'all let's be more culturally accepting. Please don't think this is a luxury stay prepare to have breakfast at a local restaurant and well maybe some customer service or ethics trainings might be helpful. Will not be staying again.
Menginap 1 malam pada Jun 2026