AmericInn by Wyndham Grand Forks

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.4 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Tab panas
  • Termasuk sarapan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
Harga semasa ialah RM327
RM361 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Sep - 21 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik

Room, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

8.2 daripada 10
Sangat baik
(101 ulasan)
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking

8.0 daripada 10
Sangat baik
(2 ulasan)
  • Boleh menampung 7
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Suite, 1 Bedroom, Non Smoking

7.4 daripada 10
Baik
(6 ulasan)
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Room, 2 Queen Beds, Non Smoking

  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 2 Queen Beds, Non Smoking

  • Boleh menampung 7
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Room, 2 Queen Beds, Accessible, Non Smoking (Mobility)

  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Room, 2 Katil Ratu (Queen), Accessible, Non Smoking (Mobility)

9.4 daripada 10
Luar biasa
(6 ulasan)
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Suite, 1 Bedroom, Non Smoking

8.8 daripada 10
Cemerlang
(6 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Room, 1 Katil Raja (King), mesra pergerakan, Non Smoking (Mobility, Bathtub W/grab Bars)

9.6 daripada 10
Luar biasa
(4 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Grand Forks, AmericInn by Wyndham Grand Forks berada di kawasan beli-belah dan berhampiran stesen kereta api. King's Walk Golf Course dan Padang Golf Valley disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Memorial Park dan Kawasan Rekreasi Negeri Red River. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Pusat Alerus atau Arena Ralph Engelstad. Layari panduan perjalanan Grand Forks kami
Peta
1820 S Columbia Rd, Grand Forks, ND, 58201

Tempat berdekatan

  • Universiti South Dakota
    Universiti South Dakota
    2 min memandu - 1.8 km
  • Pusat Beli-belah Columbia
    14 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Pusat Beli-belah Grand Cities
    4 min memandu - 1.8 km
  • Splasher's of the South Seas
    5 min memandu - 4.7 km
  • Pusat Alerus
    5 min memandu - 5.4 km

Bergerak

  • Stesen Grand Forks - 6 minit memandu
  • Grand Forks, ND (GFK-Lapangan Terbang Antarabangsa Grand Forks) - 13 minit memandu

Restoran

  • Chick-fil-A
    3 min memandu
  • Texas Roadhouse
    3 min memandu
  • McDonald's
    3 min memandu
  • Buffalo Wild Wings
    18 min berjalan kaki
  • Panera Bread
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

AmericInn by Wyndham Grand Forks

  • Hotel di kawasan beli-belah
  • Manfaatkan sarapan segera percuma, pencucian kering/dobi dan pendiangan di lobi di AmericInn by Wyndham Grand Forks. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati tab panas. Kekal terhubung melalui akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti gimnasium dan pusat perniagaan 24 jam.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Kolam renang tertutup bersama dengan kerusi lepak pantai
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Lif, hartanah bebas asap rokok dan mesin layan diri
    • Sajian kopi/teh di ruang bersama, dispenser air dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang amat baik tentang sarapan dan kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 56 bilik yang dilengkapkan perabot secara berasingan mempunyai manfaat seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, di samping kemudahan seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi. Ulasan tetamu memberikan rating yang tinggi terhadap kebersihan bilik di hartanah.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Sistem pemanasan dan kipas
    • Kitar semula dan mentol lampu LED
    • Berbilang bilik mandi dengan gabungan pancuran/tab mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 40-inci sebuah TV LCD dengan saluran TV premium
    • Almari pakaian, peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda dan tempat letak van tersedia

Makanan dan minuman

  • Sarapan segera percuma tersedia setiap hari 6:00 hingga 10:00
  • Kopi dan teh di kawasan umum

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang tertutup
  • 1 tab panas
  • Gimnasium
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang tertutup
  • Bilik kalis bunyi
  • Katil bayi di dalam bilik
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Dispenser air
  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro berkongsi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan "turndown"
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Perkhidmatan perniagaan

  • Pusat perniagaan 24 jam

Kawasan luar

  • Kerusi lepak tepi kolam

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan bebas tangga ke pintu masuk
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Lif
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Papan tanda braille/timbul
  • Pemegang pintu tuil
  • Penggera visual di koridor
  • Ruang istirahat mudah diakses kerusi roda
  • Susur tangan di tangga
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Tempat letak van mudah diakses kerusi roda

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 3 tingkat
  • Beberapa lampu LED digunakan
  • Dibina pada 1998
  • Pendiangan di lobi
  • Pendidikan budaya dan ekosistem tempatan
  • Seni bina tradisional
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil bayi percuma
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Gabungan pancuran mandi/tab mandi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LCD 40-inci dengan saluran kabel premium

Makanan dan minuman

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan bilik terhad
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Bilik kalis bunyi
  • Kipas
  • Kitar semula
  • Lampu LED
  • Meja
  • Panggilan tempatan percuma
  • Penyaman udara
  • Perabot berasingan
  • Ruang kerja komputer riba
  • Seterika/papan seterika
  • Sistem pemanasan
  • Skrin tingkap
  • Surat khabar harian percuma
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar masuk lewat: USD15 untuk daftar masuk antara 12:00 tengah hari dan 14:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
1 kanak-kanak, sehingga umur 17 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak USD10.0 semalam
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Yuran daftar masuk lewat: USD 15 untuk daftar masuk antara 12:00 tengah hari dan 14:00
  • Bayaran katil lipat simpan: USD 10.0 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Akses kolam renang tersedia dari 7:00 hingga 22:00
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan
Sesetengah kemudahan mungkin mempunyai akses yang terhad; tetamu boleh menghubungi hartanah untuk mendapatkan butiran dengan menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Kanak-kanak di bawah umur 17 tahun tidak dibenarkan masuk ke dalam kolam renang, kemudahan kecergasan atau tab panas tanpa pengawasan orang dewasa

Soalan lazim

Adakah AmericInn by Wyndham Grand Forks mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang tertutup. Akses kolam dari 7:00–22:00.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di AmericInn by Wyndham Grand Forks?

Setakat 30 Ogo 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di AmericInn by Wyndham Grand Forks pada 20 Sep 2026 bermula serendah RM327, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah AmericInn by Wyndham Grand Forks mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di AmericInn by Wyndham Grand Forks?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di AmericInn by Wyndham Grand Forks?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan). Daftar masuk lewat tersedia dari 12:00 tengah hari– 14:00 dengan fi sebanyak USD15.

Apakah masa daftar keluar di AmericInn by Wyndham Grand Forks?

Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Di manakah terletaknya AmericInn by Wyndham Grand Forks?

Terletak di kawasan beli-belah, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Pusat Columbia dan Altru Main Clinic. Altru Health System dan Pusat Beli-belah Columbia juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.