Room Mate Leo, Granada

Kelas hartanah: 4

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Dobi
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM339
RM373 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Double Room

9.2 daripada 10
Hebat
(55 ulasan)
  • 21 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Executive Room

9.0 daripada 10
Hebat
(12 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Double Room, Terrace

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Deluxe Room

9.2 daripada 10
Hebat
(25 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Junior Suite

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • 37 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Granada, Room Mate Leo, Granada berada di pusat bandar raya. Alhambra dan Katedral Granada merupakan tempat menarik popular dan jika anda ingin melakukan aktiviti, kunjungi Tempat Peranginan Ski Sierra Nevada. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Estadio Nuevo los Carmenes atau Pesta Dagangan Armilla. Layari panduan perjalanan Granada kami
Peta
Calle Campo Verde 1, Granada, Granada, 18001

Tempat berdekatan

  • Calle Gran Via de Colon
    Calle Gran Via de Colon
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Katedral Granada
    Katedral Granada
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Plaza Nueva
    Plaza Nueva
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Alhambra
    Alhambra
    10 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Calle Navas
    2 min berjalan kaki - 0.2 km

Bergerak

  • Stesen Granada - 19 minit berjalan kaki
  • Granada (GRX-Federico Garcia Lorca) - 19 minit memandu

Restoran

  • Churreria Alhambra
    1 min berjalan kaki
  • Los Diamantes
    2 min berjalan kaki
  • Gran Café Bib-Rambla
    2 min berjalan kaki
  • La Cueva de 1900
    2 min berjalan kaki
  • Puerta Del Carmen
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Room Mate Leo, Granada

  • Mewah bagi hotel butik di pusat bandar raya
  • Berdekatan Katedral Granada dan Plaza Nueva, Room Mate Leo, Granada menyediakan teres, pencucian kering/dobi dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang terbuka
    • Sarapan bufet (surcaj), dinding tumbuhan hidup dan kakitangan berbilang bahasa
    • Tempat simpanan bagasi, lif dan hartanah bebas asap rokok
    • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan, meja/kaunter hadapan 24 jam dan perkhidmatan rencam
    • Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang amat baik tentang kakitangan yang mesra dan lokasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 67 bilik disertakan dengan keselesaan seperti penyaman udara, di samping sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan peti besi. Ulasan tetamu memberikan kata-kata positif tentang kebersihan bilik di hartanah.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Penapis kopi/teh kitar semula dan kitar semula
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • TV skrin rata dengan saluran digital
    • Setiap hari dan telefon

Anugerah dan gabungan

  • Hartanah Diperakui Mesra Alam
  • Hartanah ini disahkan oleh skim pensijilan kelestarian pihak ketiga ini: Green Key (Foundation for Environmental Education). Untuk mendapatkan maklumat lanjut tentang keperluan dan pengesahan sijil ini, sila layari laman web mereka.

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Room Mate Leo, Granada mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka. Jenis kolam termasuk kolam dipanaskan. Akses kolam dari 10:00–18:30.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Room Mate Leo, Granada?

Setakat 23 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Room Mate Leo, Granada pada 25 Okt 2026 bermula serendah RM339, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Room Mate Leo, Granada mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Apakah masa daftar masuk di Room Mate Leo, Granada?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Room Mate Leo, Granada?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Room Mate Leo, Granada?

Terletak di Pusat Bandar Granada, hotel butik ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Plaza Bib-Rambla, Katedral Granada dan Plaza Nueva. Alhambra adalah 0.9 bt (1.5 km) jauhnya. Stesen Granada sejauh 19 minit berjalan kaki dan Granada (YJG-Stesen Kereta Api Granada) sejauh 19 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Room Mate Leo, Granada Ulasan

9.2

Hebat

9.6

Kebersihan

9.4

Lokasi

9.4

Kakitangan & perkhidmatan

9.2

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 655 daripada 1002 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 258 daripada 1002 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 66 daripada 1002 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 13 daripada 1002 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 10 daripada 1002 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean quiet great breakfast great location
Menginap 3 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Central location and good breakfast.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Property is well located in the middle of the old town, east to walk around. Staff is top notch, very friendly and knowledgeable, they provided good dining recommendations as well as coordinating taxis.
Menginap 3 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff was excellent and helpful! The hotel is in the center of everything, everything was walkable!
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel com ótima localização e atendimento
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great hotel and location.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Muito bom!boa localização! Piscina bacana
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan
The staff were lovely and very welcoming, but unfortunately, the room was extremely small and had very basic amenities. With two people sharing the room, it was difficult to move around comfortably or even do simple things like shower, get dressed, and put on makeup due to the lack of space. The breakfast was just okay as well. Honestly, I expected more from a 4-star hotel and was somewhat disappointed with the overall experience.
Menginap 2 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Fantastic location, very helpful reception staff, pool is a great little oasis when it gets hot in the afternoon.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice hotel, very nice located in central Granada. Great room and a good breakfast. Would like to stay here again.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
trés bon sejour, bon petit déjeuner, varié
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Wir haben uns sehr wohlgefühlt. Danke
Menginap 7 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan
Hotel com boa localização, mas quanto ao restante deixa a desejar.
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Proximité avec les attractions principales
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Rent, pænt, god belligenhed
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Près de tout
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Allt kändes superlyxigt. Mycket nöjda!
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great hotel-near great restaurants and shopping—but it’s hard to find parking.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
El hotel muy bien situado, la regadera extraordinaria y el personal de recepción muy amable y atento. En lo general el hotel bueno y cómodo
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Perfect location and very nice hotel, staff etc.
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Fantastic location, room and facilities. Staff were very helpful
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Localização privilegiada, quarto e banheiro com limpeza diária, sistema de ar condicionado bom, café da manhã saboroso e equipe muito prestativa. Fizemos nossos passeios caminhando pelo pontos turísticos com facilidade. Fiquei satisfeito pela escolha deste hotel.
Menginap 4 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel was in a great location, was spotless and really had helpful staff. Amazingly for central Granada it was so quiet at night. Loved our stay here.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Excelente ubicacion excelente personal, excelentes instalaciones y muy buen desayuno
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location and excellent staff!
Menginap 1 malam pada Mac 2026