
Hotel Dekat Gora Kora
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
16 Okt - 17 OktEsok
17 Okt - 18 OktHujung minggu ini
16 Okt - 18 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 Okt Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Gora Kora




1. Suatis Resort Kazbegi
Suatis Resort Kazbegi10.3 km dari Gora Kora
RM426
RM503 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




2. Hotel Melodia Kazbegi
Hotel Melodia Kazbegi9.8 km dari Gora Kora
RM204
RM241 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




3. Belmonte Kazbegi
Belmonte Kazbegi9.7 km dari Gora Kora
Camille
RM180
RM212 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




4. Step inn
Step inn9.8 km dari Gora Kora
Robert
RM216
RM255 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




5. Hotel Axien Kazbegi
Hotel Axien Kazbegi9.8 km dari Gora Kora
sunmi
RM192
RM226 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




6. 174o Boutique hotel
174o Boutique hotel9 km dari Gora Kora
Gihan
RM432
RM509 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




7. Green Sheep Boutique Hotel
Green Sheep Boutique Hotel9.3 km dari Gora Kora
Kathleen
RM173
RM219 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. Intourist Kazbegi
Intourist Kazbegi9.4 km dari Gora Kora
RM305
RM360 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




9. Cozy Hotel Kazbegi
Cozy Hotel Kazbegi9.9 km dari Gora Kora
Iraj
RM119
RM140 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt




10. Cottage Luno
Cottage Luno9.3 km dari Gora Kora
Ivo Gerard
RM322
RM380 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




11. Residence Kazbegi
Residence Kazbegi9 km dari Gora Kora
Shervin
RM387
RM457 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. Hotel Memoir Kazbegi
Hotel Memoir Kazbegi9.8 km dari Gora Kora
KAZUHIRO
RM300
RM354 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




13. Mountain House Kazbegi
Mountain House Kazbegi9.8 km dari Gora Kora
Chayapat
RM300
RM354 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




14. Alpine Lounge Hotel & Restaurant
Alpine Lounge Hotel & Restaurant9.2 km dari Gora Kora
Inga
RM271
RM320 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




15. PYRAMID KAZBEGI
PYRAMID KAZBEGI9.1 km dari Gora Kora
Nidawi
RM294
RM347 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt




16. Porta Caucasuia
Porta Caucasuia9.8 km dari Gora Kora
Marwan
RM276
RM326 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




17. Kazbegi Inn Cottages
Kazbegi Inn Cottages8.9 km dari Gora Kora
hans
RM623
RM735 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




18. Come &Rest
Come &Rest9.8 km dari Gora Kora
NATSUMI
RM150
RM176 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov




19. Kazbegi Cottages
Kazbegi Cottages9.2 km dari Gora Kora
Laura
RM90
RM203 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




20. GRAF KAZBEGI
GRAF KAZBEGI9.6 km dari Gora Kora
RM959
RM1,132 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Gora Kora
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Suatis Resort Kazbegi | 9.2 Hebat 7 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Melodia Kazbegi | 9.0 Hebat 8 ulasan | Lihat | |||||
![]() Belmonte Kazbegi | 9.4 Luar biasa 27 ulasan | Lihat | |||||
![]() Step inn | 9.4 Luar biasa 23 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Axien Kazbegi | 9.6 Luar biasa 17 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Gora Kora Popular
Tarikan lain berhampiran Gora Kora
Foto oleh Goetz Kassing
Muzium Sejarah Stephantsminda
8.6/10 (9 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Sejarah Stephantsminda ketika percutian anda di Stepantsminda. Temui pemandangan gunung dan gereja di kawasan ini.

Gereja Gergeti Trinity
9.4/10 (52 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Stepantsminda apabila anda berkunjung ke Gereja Gergeti Trinity. Temui pemandangan gunung dan gereja di kawasan ini.

Gunung Kazbek
9.4/10 (44 ulasan)
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Gunung Kazbek ketika anda berkunjung ke Kazbegi. Anda boleh cuba cerun ski ketika berada di kawasan ini.
Gunung Kuro
8.0/10 (11 ulasan)
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Gunung Kuro ketika anda berkunjung ke Kazbegi. Temui pemandangan gunung dan gereja di kawasan ini.
Kubu Sno
Setelah mengunjungi Kubu Sno, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Kazbegi. Anda boleh cuba cerun ski ketika berada di kawasan ini.
Taman Negara Kazbegi
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Negara Kazbegi, kawasan hijau yang indah di Stepantsminda. Temui pemandangan gunung dan gereja di kawasan ini.
Air Terjun Gveleti
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Air Terjun Gveleti ketika anda berkunjung ke Kazbegi. Anda boleh cuba cerun ski ketika berada di kawasan ini.
Sadzele Peak
8.2/10 (12 ulasan)
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Sadzele Peak ketika anda berkunjung ke Kazbegi. Temui restoran di kawasan ini atau anda boleh cuba cerun ski.




