Sunset Beach Holiday Park

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.0 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Penyaman udara
  • Dobi
  • Dapur

Pilihan bilik

Standard Studio, Non Smoking, Balcony (Motel Room)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(2 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di pantai, Sunset Beach Holiday Park terletak di Pantai Sunset, sebuah kawasan di sekitar Geraldton. Muzium dan Pusat Kraf Gaol Old Geraldton dan HMAS Sydney II Memorial merupakan tempat menarik tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Geraldton dan Town Beach. Dengan luncur angin dan luncur air / luncur tiarap berdekatan, anda akan temui pelbagai aktiviti air yang lasak. Layari panduan perjalanan Geraldton kami
Lihat lebih banyak Resort Taman Percutian di Geraldton
Peta
Bosley Street, Sunset Beach, WA, 6530

Tempat berdekatan

  • HMAS Sydney II Memorial
    HMAS Sydney II Memorial
    9 min memandu - 7.6 km
  • Katedral Gereja St Francis Xavier
    Katedral Gereja St Francis Xavier
    11 min memandu - 8.4 km
  • Geraldton Regional Art Gallery
    10 min memandu - 7.9 km
  • Pantai Geraldton
    11 min memandu - 8.4 km
  • Pusat Pelawat Geraldton
    11 min memandu - 8.4 km

Bergerak

  • Stesen Walkaway - 27 minit memandu
  • Geraldton, WA (GET) - 19 minit memandu

Restoran

  • McDonald's
    6 min memandu
  • McDonald's
    9 min memandu
  • Mia Restaurant- Western and Asian
    9 min memandu
  • Old Man & The Sea
    10 min memandu
  • Red Rooster Geraldton
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

Sunset Beach Holiday Park

  • Taman percutian terletak di Pantai Sunset
  • Sunset Beach Holiday Park menyediakan kemudahan dobi dan banyak lagi. Nikmati aktiviti di tapak seperti memancing dan luncur angin. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Daftar keluar ekspres, gril barbeku dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Sunset Beach Holiday Park menawarkan keselesaan seperti penyaman udara.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Dapur kecil dengan peti sejuk mini, ketuhar gelombang mikro dan pembakar roti
    • Almari pakaian, cerek elektrik dan sistem pemanasan

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Sunset Beach Holiday Park mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Sunset Beach Holiday Park mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Sunset Beach Holiday Park?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Sunset Beach Holiday Park?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 16:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Sunset Beach Holiday Park?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Sunset Beach Holiday Park?

Terletak di Pantai Sunset, taman percutian ini dalam jarak 6 bt (10 km) dari Muzium dan Pusat Kraf Gaol Old Geraldton, Geraldton Regional Art Gallery dan HMAS Sydney II Memorial. Katedral Gereja St Francis Xavier dan Pantai Geraldton juga dalam jarak 6 bt (10 km).

Ulasan

Sunset Beach Holiday Park Ulasan

8.0

Sangat Baik

8.2

Kebersihan

8.4

Lokasi

8.0

Kakitangan & perkhidmatan

7.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 144 daripada 384 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 138 daripada 384 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 65 daripada 384 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 27 daripada 384 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 10 daripada 384 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Thoroughly enjoyed the stay,comfortable accommodation
Menginap 2 malam pada Ogo 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great value and super location
Menginap 2 malam pada Dis 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Friendly staff, easy book in, great kitchen area, very clean.
Menginap 2 malam pada Ogo 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent park layout, very family friendly, and clean.
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice outlook, convenient, facilities good
Menginap 2 malam pada Jan 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
As always a lovely stay. Used the laundry facilities and they were clean and well maintained. Key problem fixed quickly and with a smile
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
We loved our stay in the beach chalets and sunset beach. It wasnt anything fancy but had everything we needed for an overnighter on our way home from up north. We fell asleep listening to the waves crashing. We will definitely be back again one day :)
Menginap 1 malam pada Apr 2023
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Warm and acceptable
Menginap 2 malam pada Ogo 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
As stated
Menginap 1 malam pada Jan 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan

Comfortable, cosy and clean room

Alot more modern than expected; better than most hotel rooms I've been in, the kitchenette area was great, and bathroom was spacious. Room size is on the smaller size and not much storage space (1 hanger provided). The only downside was the check in process, which was non-manned (even though we rushed to arrive before 4:30pm) and stressful as we were holding up the line trying to figure out self-check-in. No direction or indication on where to park so parked on the dirt under the tree. Accom appears to run on a self-service model so be prepared. Other than that, all else was excellent and would stay again now that we figured out the self-check-in process.
Menginap 1 malam pada Dis 2022
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Worst place I’ve stayed in on entire west coast of Australia - false advertising , room was a dog box , was advertised as a 2 bedroom yet was a tiny 1980,s old granny shack , with bunk beds in the hallway, had to rub bodies to get past each other . The reception lady was not helpful at all and lied to our faces , the lights didn’t work in the main room so had to cook with iPhone light . The floor was ripped cheap Lino . I am requesting a full refund for 2 nd night as we moved to another hotel , absolutely disgusting accomodation , do not stay here . Not happy at all
Menginap 2 malam pada Sep 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
We stayed in a little cabin at the front of the park. We didn’t use any of the facilities but our cabin was very clean, fresh and new. The location is right on a lovely beach great for walking and swimming. Not far from town. I’d stay again - cabin a bit small for more than a night or two. Lovely park. Would recommend
Menginap 2 malam pada Dis 2022
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kebersihan
I had a really bad bug/ant problem in the bathroom and I said something to the cleaner and instead of her checking it out and sorting it - she gave me spray and a rag for me too sort it… I thought I was the guest…
Menginap 2 malam pada Mei 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Spacious, clean and modern unit great for a family of 5. Jumping pillow for the kids and right on the beach
Menginap 1 malam pada Mei 2022
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
Quiet park next to beach. Good cabin. Comfortable.
Menginap 1 malam pada Mei 2022
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Sukakan: Kebersihan, komunikasi
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
Girl at check in was really good. Unit was poorly maintained and in need of reno or replacement and tiny. Exhaust fan not working in bathroom and hand basin drain almost completely blocked.
Menginap 1 malam pada Apr 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, komunikasi
Beautiful relaxing place with beach right on door step
Menginap 2 malam pada Feb 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Our motel room was right at the beach , very clean
Menginap 1 malam pada Jan 2022
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, komunikasi
Properly dated and small, was clean and we enjoyed our stay
Menginap 7 malam pada Jan 2022
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Really enjoyed my stay.

Stayed here for 3 nights whilst on a business trip to Geraldton. Enjoyed the location being right next to the beach and the fact it was self contained. I would recommend staying here and will book again in the future.
Menginap 3 malam pada Okt 2021
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
It was in the best location close to beach
Menginap 1 malam pada Okt 2021
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Komunikasi
Great location but issues with communications and also the office hours!
Menginap 5 malam pada Sep 2021
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Very good. Just little noisy because of winds and beach waves. Beach was not very attractive.
Menginap 2 malam pada Sep 2021
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Komunikasi
When we saw Big 4 we thought this would be a safe and nice accommodation. This accommodation did not list ‘motel room’ until after we had booked it. It was outside of the Big 4 park and there were a lot of sketchy characters hanging around our door. One guy was smoking and drinking and knocking on windows. The room was small (not a big deal) but it was facing the beach with a tiny window on the back wall and when you looked through it there was barbed wire and beyond that was another person just hanging out there that I locked eyes with… the worst experience we have ever had. We stayed 2 hours and drove home 5 hours in the dark just to avoid staying here. It was meant to be a 1 night stop over after a beautiful holiday and we were uncomfortable and freaked out. I’m sure the park itself would be fine but this was outside of the park. We don’t normally leave bad reviews as we can always find the positives and let others know but this was unsafe and terrible.
Menginap 1 malam pada Sep 2021
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

A good park

They upgrade our unit when we had trouble parking. Staff very friendly and helpful.
Menginap 1 malam pada Jul 2021