Seluruh rumah

Fr Dlant Mcmp525 in Fr Dlant nad Ostravic

Hartanah 3.5 bintang

Galeri foto untuk Fr Dlant Mcmp525 in Fr Dlant nad Ostravic

House | 4 bilik tidur, Wi-fi
House | 4 bilik tidur, Wi-fi
House | 4 bilik tidur, Wi-fi
House | 4 bilik tidur, Wi-fi
House | 4 bilik tidur, Wi-fi

Seluruh rumah

4 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 10100 meter persegi

Kemudahan popular

  • Tab panas
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Ruang Terbuka
  • Dapur barbeku

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Fr Dlant Mcmp525 in Fr Dlant nad Ostravic

  • Vila di pergunungan
  • Pertimbangkan penginapan di Fr Dlant Mcmp525 in Fr Dlant nad Ostravic dan manfaatkan teres, taman dan taman permainan. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati tab panas. Akses Internet wayarles percuma di kawasan awam dan bilik arked/permainan tersedia kepada semua tetamu.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
  • Perabot luar dan gril barbeku
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Fr Dlant Mcmp525 in Fr Dlant nad Ostravic mempunyai keselesaan seperti pendiangan, dan juga kemudahan seperti Wi-fi.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Peti sejuk, mesin basuh pinggan mangkuk dan ketuhar gelombang mikro
    • Alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur, pembancuh kopi/teh dan sistem pemanasan

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 1 tab panas

Internet

  • Tersedia di vila: Wi-Fi
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan di bahu jalan tersedia

Mesra keluarga

  • Taman permainan

Makanan dan minuman

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk

Bilik tidur

  • 4 bilik tidur

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi persendirian

Ruang tamu

  • Pendiangan

Kawasan luar

  • Dapur barbeku
  • Perabot luar
  • Taman
  • Teres

Dobi

  • Mesin basuh

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Sorotan lokasi

  • Di lokasi luar bandar
  • Di pergunungan

Aktiviti menarik

  • Bilik permainan/arked

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • 6 unit
  • Taman

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Acara

No events allowed

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 0.40 seorang semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah tidak dilarang
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Nombor Pendaftaran Hartanah MCMP525

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Fi mandatori pembersihan termasuk dalam kadar sewa hartanah ini

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Frydlant nad Ostravici, vila ini berada di lokasi luar bandar dan di pergunungan. Patung St. Florian dan Kastil Frydek merupakan tempat menarik tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Sungai Ostravice dan Lysa hora. Labirin dan Dewan Sukan Viceucelova juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Frydlant nad Ostravici kami
Lihat lebih banyak Vila di Frydlant nad Ostravici
Peta
Frydlant nad Ostravici, Moravian Silesian Region

Tempat berdekatan

  • Sungai Ostravice
    3 min memandu - 2.4 km
  • Gereja St. Ignatius of Loyola
    5 min memandu - 3.1 km
  • Kawasan Ski Malenovice
    8 min memandu - 4.8 km
  • Kastil Frydek
    16 min memandu - 14.3 km
  • Muzium Beskydy
    16 min memandu - 14.3 km

Bergerak

  • Stesen Frydlant nad Ostravici - 11 minit memandu
  • Ostrava (OSR-Leos Janacek) - 31 minit memandu

Restoran

  • Radegastův šenk
    16 min memandu
  • Penzion Pod Lipami
    8 min memandu
  • Imrvére
    6 min memandu
  • VEVE Coffee
    11 min memandu
  • U Tkáčů
    11 min memandu

Soalan lazim

Adakah Fr Dlant Mcmp525 in Fr Dlant nad Ostravic mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Fr Dlant Mcmp525 in Fr Dlant nad Ostravic?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00.

Apakah masa daftar keluar di Fr Dlant Mcmp525 in Fr Dlant nad Ostravic?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Fr Dlant Mcmp525 in Fr Dlant nad Ostravic?

Terletak di pergunungan, vila ini sejauh 3 bt (5 km) dari Sungai Ostravice, Gereja St. Ignatius of Loyola dan Kawasan Ski Malenovice. Gereja Kecil Virgin Mary dan Gereja St. Jan Nepomuckeho juga dalam jarak 9 bt (15 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Fr Dlant Mcmp525 in Fr Dlant nad Ostravic Ulasan