Seluruh rumah

3884 Villa Monacelli by Barbarhouse

Galeri foto untuk 3884 Villa Monacelli by Barbarhouse

Imej tidak diklasifikasikan, 1 daripada 62, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 2 daripada 62, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 3 daripada 62, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 4 daripada 62, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 5 daripada 62, butang

Seluruh rumah

6 bilik tidur5 bilik mandiBoleh menampung 14

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

3884 Villa Monacelli by Barbarhouse

  • Vila di lokasi luar bandar
  • 3884 Villa Monacelli by Barbarhouse menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang terbuka bermusim
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di 3884 Villa Monacelli by Barbarhouse menawarkan kemudahan seperti pembancuh kopi espreso.

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • Kolam renang terbuka bermusim

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Pembancuh kopi espreso

Bilik tidur

  • 6 bilik tidur

Bilik mandi

  • 5 bilik mandi
  • Tuala disediakan

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Haiwan kesayangan boleh menginap secara percuma

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Hartanah bebas asap rokok

Sorotan lokasi

  • Di lokasi luar bandar
  • Di pinggir bandar

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar masuk lewat: EUR30 untuk daftar masuk antara 20:00 dan 12:00 tengah malam

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 2 minggu sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk; hos anda akan menyambut anda
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 15:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Hos akan menyambut anda

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan boleh menginap percuma
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit Kerugian Barang Pecah: EUR 2000 sepenginapan
  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 1.50 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 15 tahun.
  • Fi pembersihan: EUR150 setiap penginapan, sepenginapan
  • Bayaran cadar: EUR 15 seorang, seminggu
  • Bayaran pengurusan: EUR 5 setiap penginapan, sepenginapan
  • Fi utiliti: EUR20 setiap penginapan, semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Yuran daftar masuk lewat: EUR 30 untuk daftar masuk antara 20:00 dan 12:00 tengah malam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Nombor Pendaftaran Hartanah 041013AFF00041, IT041013B4PQCG9RVC

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Kolam bermusim akan dibuka dari Jun hingga September

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Fano, vila ini berada di pinggir bandar. Gerbang Augustus dan Teater Fortuna merupakan tempat menarik tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Laluan Basikal Pesaro - Fano dan Bagni Lido Uno. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Arena ADRIATIC, atau pertimbangkan hiburan malam di Auditorium Scavolini. Layari panduan perjalanan Fano kami
Lihat lebih banyak Vila di Fano
Peta
Via Monfalcone, 13, Fano, PU, 61032

Tempat berdekatan

  • Gerbang Augustus
    Gerbang Augustus
    4 min memandu - 3.6 km
  • Gereja San Francesco
    Gereja San Francesco
    5 min memandu - 4.0 km
  • Kastil Malatesta
    5 min memandu - 4.0 km
  • Teater Fortuna
    5 min memandu - 4.0 km
  • Sassonia
    6 min memandu - 4.4 km

Bergerak

  • Stesen Fano - 10 minit memandu
  • Rimini (RMI-Lapangan Terbang Antarabangsa Federico Fellini) - 43 minit memandu

Restoran

  • Ristorante Cinese Asia
    5 min memandu
  • Pasticceria Gelateria Bon Bon
    5 min memandu
  • Barone Rosso
    6 min memandu
  • Peccati di Gola
    4 min memandu
  • Panificio Pasticceria Forno Longhini
    4 min memandu

Soalan lazim

Adakah 3884 Villa Monacelli by Barbarhouse mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka bermusim.

Adakah 3884 Villa Monacelli by Barbarhouse mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini.

Berapakah fi parkir di 3884 Villa Monacelli by Barbarhouse?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di 3884 Villa Monacelli by Barbarhouse?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00. Daftar masuk lewat tersedia dari 20:00– 12:00 tengah malam dengan fi sebanyak EUR30.

Apakah masa daftar keluar di 3884 Villa Monacelli by Barbarhouse?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya 3884 Villa Monacelli by Barbarhouse?

Terletak di pinggir bandar, vila ini sejauh 3 bt (5 km) dari Gerbang Augustus, Gereja San Domenico dan Galeri Seni dan Hospital Besar Presidio Ospedaliero Santa Croce di Fano. Gereja San Francesco dan Teater Fortuna juga dalam jarak 3 bt (5 km).

3884 Villa Monacelli by Barbarhouse Ulasan