SureStay Hotel by Best Western Wenatchee

Kelas hartanah: 2.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.4 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
Harga semasa ialah RM298
RM335 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 11 daripada 11 bilik

Accessible - 2 Queen, Mobility Accessible, Bathtub, Non-Smoking

  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Guest Room With 1 King Bed, Non-Smoking, Microwave And Refrigerator, Flat Screen Television, Desk, Ergonomic Chair, Lounge Chair

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

1 Queen Bed,Non-Smoking,Microwave and Refrigerator,Flat Screen Television,Desk,Ergonomic Chair,Lounge Chair

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Raja (King), Refrigerator & Microwave, Pool View

8.4 daripada 10
Sangat baik
(6 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen), Refrigerator & Microwave, Pool View

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Ratu (Queen), Refrigerator & Microwave, Pool View

8.0 daripada 10
Sangat baik
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen), Accessible, Bathtub

7.4 daripada 10
Baik
(6 ulasan)
  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Ratu (Queen), Non Smoking, Refrigerator & Microwave

9.0 daripada 10
Hebat
(27 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen), Non Smoking, Refrigerator & Microwave

8.4 daripada 10
Sangat baik
(12 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Raja (King), Non Smoking, Refrigerator & Microwave

8.0 daripada 10
Sangat baik
(11 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Suite, 1 Katil Raja (King), Refrigerator & Microwave, Pool View

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Wenatchee Timur, SureStay Hotel by Best Western Wenatchee berada di kawasan beli-belah dan berhampiran dengan lapangan terbang. Padang Golf Highlander dan Kilang Wain Martin Scott disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Taman Negeri Wenatchee Confluence dan Peshastin Pinnacles State Park. Pusat Kebudayaan dan Muzium Lembah Wenatchee dan Pusat Seni Pentas Numerica juga disarankan untuk dikunjungi. Nikmati cerun berdekatan dengan bermain ski merentas desa dan bermain ski menurun bukit, atau nikmati aktiviti luar lain seperti luncur kereta salji dan berjalan dengan kasut salji. Layari panduan perjalanan Wenatchee Timur kami
Peta
580 Valley Mall Parkway, East Wenatchee, WA, 98802

Tempat berdekatan

  • Pasar Awam Pybus
    Pasar Awam Pybus
    5 min memandu - 2.7 km
  • Taman Riverfront
    Taman Riverfront
    5 min memandu - 3.0 km
  • Pusat Kebudayaan dan Muzium Lembah Wenatchee
    5 min memandu - 2.7 km
  • Pusat Seni Pentas Numerica
    5 min memandu - 3.0 km
  • Wenatchee Convention Center
    6 min memandu - 3.3 km

Bergerak

  • Stesen Wenatchee Columbia - 3 minit memandu
  • Wenatchee, WA (EAT-Pangborn Memorial) - 8 minit memandu

Restoran

  • McDonald's
    7 min berjalan kaki
  • Dutch Bros Coffee
    19 min berjalan kaki
  • Circle K
    8 min berjalan kaki
  • Fred Meyer Fuel Center
    10 min berjalan kaki
  • Mission Burgers & Chicken
    15 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

SureStay Hotel by Best Western Wenatchee

  • Hotel di kawasan beli-belah
  • SureStay Hotel by Best Western Wenatchee menyediakan kemudahan seperti sarapan Eropah percuma dan kemudahan dobi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Kolam renang terbuka bersama dengan kerusi lepak pantai
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Mesin layan diri dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Ulasan tetamu memberikan markah tertinggi untuk kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 55 bilik menawarkan keselesaan seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan gabungan pancuran/tab mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 42-inci TV skrin rata dengan saluran TV premium
    • Peti sejuk, ketuhar gelombang mikro dan pembancuh kopi/teh

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Pengangkutan ulang-alik ke tempat ski berdekatan
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan RV/bas/trak (surcaj) di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia

Makanan dan minuman

  • Sarapan Eropah percuma tersedia setiap hari 5:00 hingga 9:00

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan "turndown"

Kawasan luar

  • Kerusi lepak tepi kolam

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Tiada lif

Lain-lain

  • 2 tingkat
  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Gabungan pancuran mandi/tab mandi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata 42-inci dengan saluran kabel premium

Makanan dan minuman

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Panggilan tempatan percuma
  • Penyaman udara
  • Seterika/papan seterika
  • Sistem pemanasan
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat: USD25.00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Jika anda merancang untuk tiba selepas 11:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Pengubahsuaian dan penutupan

Kemudahan berikut akan ditutup semasa musim sejuk:
  • Kolam renang

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 20 setiap haiwan kesayangan, semalam
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dialu-alukan
2 ekor haiwan peliharaan
Bilik tertentu sahaja; bilik mesra haiwan kesayangan boleh diminta dengan menghubungi hartanah melalui nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak USD20.0 semalam
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

American ExpressDiscoverMastercardVisa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 20 setiap haiwan kesayangan, semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Fi daftar keluar lewat: USD25.00 (tertakluk kepada ketersediaan)
  • Bayaran katil lipat simpan: USD 20.0 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hartanah ini menegaskan bahawa amalan pembersihan dan penyahjangkitan dilakukan mengikut garis panduan We Care Clean (Best Western)

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah SureStay Hotel by Best Western Wenatchee mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka. Kolam renang akan ditutup semasa musim sejuk.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di SureStay Hotel by Best Western Wenatchee?

Setakat 21 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di SureStay Hotel by Best Western Wenatchee pada 27 Sep 2026 bermula serendah RM298, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah SureStay Hotel by Best Western Wenatchee mesra haiwan kesayangan?

Ya, SureStay Hotel by Best Western Wenatchee membenarkan anjing (had 2 ekor). Terdapat fi sebanyak USD20 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di SureStay Hotel by Best Western Wenatchee?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di SureStay Hotel by Best Western Wenatchee?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di SureStay Hotel by Best Western Wenatchee?

Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi sebanyak USD25.00.

Di manakah terletaknya SureStay Hotel by Best Western Wenatchee?

Terletak berhampiran dengan lapangan terbang, hotel ini sejauh 2 bt (3 km) dari Sungai Columbia, Apple Capital Loop Trail dan Pasar Awam Pybus. Taman Riverfront dan Pusat Kebudayaan dan Muzium Lembah Wenatchee juga dalam jarak 2 bt (3 km). Stesen Wenatchee Columbia sejauh 27 minit berjalan kaki.

Ulasan

SureStay Hotel by Best Western Wenatchee Ulasan

8.4

Sangat Baik

8.6

Kebersihan

8.4

Lokasi

8.8

Kakitangan & perkhidmatan

8.2

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 437 daripada 986 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 328 daripada 986 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 145 daripada 986 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 43 daripada 986 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 33 daripada 986 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Had a great stay. Comfy rooms and friendly staff especially Barb.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The front desk staff was very helpful and the room was clean.
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Nice location
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Esta bien el lugar
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel was very dirty
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Front desk service is great
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
excellent
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Great stay
Menginap 3 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
der Pool war verdreckt und nicht nutzbar
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Very comfortable

It was very nice place to stay.
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We need realistic expectations, yes this is a dated hotel. That being said, staff was extremely warm and friendly, the beds were comfy, the pillows were squishy, the room was spotless, no weird smells, can open door and let the fresh breeze blow in, shower pressure is great, and the hotel was quiet both nights I stayed on a weekend. It’s a safe place to stay and the room price is fantastic. Worth the couple bucks extra for the pool view upgrade. My new go to hotel in East Wenatchee.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good and Clean
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
It was amazing
Menginap 3 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Room not clean, out of soap, old, need update!
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
It was a great experience. Easy check in
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
There was a quiet place and very clean hotel.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
My boyfriend and I had an excellent time at the SureStay Hotel at Wenatchee. Clean room, clean sheets, bathroom is clean, wifi is great and there is a table and chair for working. Across the mall for shopping and some restaurants around. Will definitely stay again.
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Easy check-in, ideal location close to everything in town!
Menginap 2 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great stay
Menginap 4 malam pada Jul 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Like the pool and easy parking
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room and courteous staff. Building is a little dated but we felt safe and had everything we needed.
Menginap 2 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
We return every year for our annual family vacation - will continue to do so
Menginap 4 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan
Great people working here!
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
My stay at Surestay was overall very good. The outdoor pool was very nice. Their outdoor hot tub jets don't work, so it just bubbles but it was still a very nice amenity. The only negative thing was that I had to "dispose" of a couple bugs in the bathroom, but it wasn't unclean, I think they just need to spray around the rooms. Also I had a poolside room, which I thought meant I could go right out to the pool from my sliding door and patio, but you cannot because there is a fence around the patio you cannot open. You have to go to through other doors in the hotel to get to the pool. These poolside rooms cost more, but I didn't see the reason for the uptick in cost....
Menginap 1 malam pada Jun 2026