
Hotel berdekatan DreamPlay
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
23 Okt - 24 OktEsok
24 Okt - 25 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan DreamPlay




1. The Heritage Hotel Manila
The Heritage Hotel Manila1.4 km dari DreamPlay
Gengta
RM161
RM196 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




2. Grand Westside Manila Bay
Grand Westside Manila BayTambo, 1.2 km dari DreamPlay
Lea
RM322
RM361 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




3. Hyatt Regency Manila, City of Dreams
Hyatt Regency Manila, City of DreamsTambo,< 0.1 km dari DreamPlay
Yuki
RM501
RM612 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Nov - 8 Nov




4. Conrad Manila
Conrad Manila1.5 km dari DreamPlay
RM585
RM719 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




5. Red Planet Manila Aseana City
Red Planet Manila Aseana City0.6 km dari DreamPlay
RM144
RM162 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




6. Seda Manila Bay near Ayala Malls
Seda Manila Bay near Ayala MallsTambo, 0.3 km dari DreamPlay
RM540
RM611 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




7. Hotel 101 - Manila
Hotel 101 - Manila1.3 km dari DreamPlay
Amanda
RM148
RM174 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




8. Microtel by Wyndham Mall of Asia
Microtel by Wyndham Mall of Asia1.4 km dari DreamPlay
Jennifer
RM308
RM360 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




9. Bayprime Hotel
Bayprime Hotel0.4 km dari DreamPlay
RM220
RM246 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




10. City of Dreams - Nüwa Manila
City of Dreams - Nüwa ManilaTambo, 0.1 km dari DreamPlay
RM699
RM852 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




11. Skyport Hotel
Skyport HotelTambo, 1.1 km dari DreamPlay
RM145
RM177 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




12. Kingsford Hotel Manila Bay
Kingsford Hotel Manila BayTambo, 1.3 km dari DreamPlay
RM200
RM226 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




13. Citadines Bay City Manila
Citadines Bay City Manila1 km dari DreamPlay
RM404
RM497 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




14. Seaview PoolView Retreat Next Okada NAIA
Seaview PoolView Retreat Next Okada NAIATambo, 1.4 km dari DreamPlay
Judy Hope
RM278
RM370 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




15. Golden Phoenix Hotel Manila
Golden Phoenix Hotel Manila1.1 km dari DreamPlay
RM213
RM259 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




16. City of Dreams - Nobu Hotel Manila
City of Dreams - Nobu Hotel ManilaTambo, 0.2 km dari DreamPlay
James
RM634
RM710 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




17. Sequoia Hotel Manila Bay
Sequoia Hotel Manila Bay0.2 km dari DreamPlay
Clarissa
RM209
RM255 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




18. Copacabana Apartment Hotel
Copacabana Apartment Hotel1.4 km dari DreamPlay
cristina torres
RM153
RM186 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




19. Airport Poddotel
Airport Poddotel0.9 km dari DreamPlay
RM147
RM164 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




20. Hop Inn Hotel Aseana City
Hop Inn Hotel Aseana City0.5 km dari DreamPlay
RM155
RM185 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran DreamPlay
![]() The Heritage Hotel Manila1.4 km dari DreamPlay | ![]() Grand Westside Manila BayTambo, 1.2 km dari DreamPlay | ![]() Hyatt Regency Manila, City of DreamsTambo,< 0.1 km dari DreamPlay | ![]() Conrad Manila1.5 km dari DreamPlay | ![]() Red Planet Manila Aseana City0.6 km dari DreamPlay |
|---|---|---|---|---|
| 8.8 Cemerlang 3,536 ulasan | 9.0 Hebat 2,042 ulasan | 9.2 Hebat 1,005 ulasan | 9.4 Luar biasa 1,000 ulasan | 8.4 Sangat baik 1,006 ulasan |
RM161 RM196 jumlah termasuk cukai & fi 22 Nov - 23 Nov | RM322 RM361 jumlah termasuk cukai & fi 6 Nov - 7 Nov | RM501 RM612 jumlah termasuk cukai & fi 7 Nov - 8 Nov | RM585 RM719 jumlah termasuk cukai & fi 3 Nov - 4 Nov | RM144 RM162 jumlah termasuk cukai & fi 22 Nov - 23 Nov |
Ulasan Hotel DreamPlay Popular
Savea Bay City Manila
8/10 Baik
"Only my comment on Breakfast, value and quality is not there."
Tarikan lain berhampiran DreamPlay
Foto oleh Renalynd Sottosanti
City of Dreams Manila
8.4/10 (1,293 ulasan)
Apa kata mencuba nasib anda di City of Dreams Manila ketika percutian anda di Parañaque? Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan budaya beraneka ini.

Ayala Malls Manila Bay
8.6/10 (158 ulasan)
Anda boleh mencari cenderamata di Ayala Malls Manila Bay ketika anda berada di Parañaque.

Gereja Baclaran
8.0/10 (127 ulasan)
Gereja Baclaran merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Parañaque, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Temui matahari terbenam yang cantik dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan meriah ini.
Food Wanderer x Lakbay Museo
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Food Wanderer x Lakbay Museo ketika percutian anda di Parañaque.
Parqal Shopping Center
9.0/10 (2 ulasan)
Anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Parqal Shopping Center ketika kunjungan anda ke Parañaque. Lawati kasino dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra keluarga ini.
Arena Mall of Asia
8.4/10 (382 ulasan)
Sertai acara di Arena Mall of Asia ketika kunjungan anda ke Pasay. Kunjungi acara sukan atau temui matahari terbenam yang cantik di kawasan budaya beraneka ini.
Pusat Konvensyen SMX
7.8/10 (399 ulasan)
Lihat acara menarik di Pusat Konvensyen SMX ketika kunjungan anda ke Pasay. Kunjungi acara sukan atau temui matahari terbenam yang cantik di kawasan budaya beraneka ini.