Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG

Kelas hartanah: 2.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
Harga semasa ialah RM530
RM590 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen)

9.0 daripada 10
Hebat
(11 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen), Accessible (Mobility, Roll-In Shower)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Suite, 1 Katil Raja (King), Accessible (Mobility, Roll-In Shower)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Room, 1 Katil Raja (King)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(21 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Suite, 1 Bedroom

9.6 daripada 10
Luar biasa
(15 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Room, 2 Katil Ratu (Queen) (Walk-In Shower)

9.4 daripada 10
Luar biasa
(23 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Standard Room, 1 Katil Raja (King), Accessible (Mobility, Roll-In Shower)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Suite, 1 Bedroom

9.6 daripada 10
Luar biasa
(14 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 2 Katil Ratu (Queen)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Culpeper menempatkan Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG. Ladang Anggur Old House dan Kilang Penyulingan Belmont Farms disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Lake Pelham dan Rapidan River. Layari panduan perjalanan Culpeper kami
Peta
787 Madison Rd, Culpeper, VA, 22701

Tempat berdekatan

  • Taman Negara Shenandoah
    Taman Negara Shenandoah
    33 min memandu - 47.3 km
  • Lake Pelham
    17 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Jalan Masuk Thorton Gap Shenandoah
    44 min memandu - 55.2 km
  • Central Park Fun Land
    56 min memandu - 66.0 km
  • Pusat Persidangan dan Ekspo Fredericksburg
    58 min memandu - 67.7 km

Bergerak

  • Stesen Culpeper - 8 minit memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Dulles Washington (IAD) - 76 minit memandu

Restoran

  • McDonald's
    6 min memandu
  • Wendy's
    5 min memandu
  • 7-Eleven
    6 min memandu
  • 7-Eleven
    2 min berjalan kaki
  • El Jaripeo
    12 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG

  • Sorotan hartanah
  • Di Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG, anda boleh menantikan sarapan bufet percuma, kemudahan dobi dan gimnasium. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti pusat perniagaan.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Kolam renang tertutup
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Daftar keluar ekspres, meja/kaunter hadapan 24 jam dan perkhidmatan dobi
    • Mesin layan diri, dewan bankuet dan surat khabar percuma
    • Ulasan tetamu amat memuji tentang kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 88 bilik mempunyai keselesaan seperti penyaman udara, dan juga kemudahan seperti Wi-fi percuma. Ulasan tetamu memberikan rating yang tinggi terhadap kebersihan bilik di hartanah.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pengering rambut
    • TV skrin rata dengan saluran TV premium
    • Peti sejuk, ketuhar gelombang mikro dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia pada hujung minggu 7:00 hingga 10:00

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang tertutup
  • Gimnasium

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang tertutup
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar percuma di lobi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Perkhidmatan perniagaan

  • Bilik mesyuarat
  • Pusat perniagaan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Alat bantuan mendengar
  • Gimnasium mudah diakses kerusi roda
  • Kolam renang mudah diakses kerusi roda
  • Laluan perjalanan mudah diakses kerusi roda
  • Lif (kelebaran pintu 107 sentimeter)
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda (ketinggian 86 sentimeter)
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Papan tanda braille/timbul
  • Pusat perniagaan mudah diakses kerusi roda
  • Tanjakan pintu masuk depan

Lain-lain

  • 4 tingkat
  • Dewan bankuet
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Filem berbayar
  • TV skrin rata dengan saluran kabel premium

Makanan dan minuman

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Meja
  • Panggilan tempatan percuma
  • Penyaman udara
  • Seterika/papan seterika
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 40.00 setiap haiwan kesayangan, semalam
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dialu-alukan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak USD10.00 semalam
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 40.00 setiap haiwan kesayangan, semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Bayaran katil lipat simpan: USD 10.00 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan
Hartanah ini mengalu-alukan tetamu daripada semua kecenderungan seksual dan identiti jantina (mesra LGBTQ+)

Soalan lazim

Adakah Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang tertutup.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG?

Setakat 22 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG pada 22 Nov 2026 bermula serendah RM530, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG mesra haiwan kesayangan?

Ya, anjing dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak USD40.00 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG?

Terletak di Culpeper, hotel ini sejauh 1.1 mi (1.8 km) from Lake Pelham dan 3 bt (5 km) dari The Loft dan Perkuburan Nasional Culpeper. Ladang Anggur Old House dan Kilang Penyulingan Belmont Farms juga dalam jarak 9 bt (15 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Holiday Inn Express Hotel & Suites Culpeper by IHG Ulasan

9.2

Hebat

9.4

Kebersihan

8.6

Lokasi

9.4

Kakitangan & perkhidmatan

9.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 645 daripada 914 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 194 daripada 914 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 45 daripada 914 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 15 daripada 914 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 15 daripada 914 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The breakfast was very good and the staff was very friendly.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This hotel was clean and well maintained. The lady who worked the breakfast area was very accommodating and ensured everyone was happy with their breakfast. Room was clean and comfortable, would definitely stay again.
Menginap 2 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice place.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great accommodations and staff.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very friendly staff, convenient location, great breakfast.
Menginap 3 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Everything was is god condition and the people at the front desk were very help[full, knowledgeable
Menginap 2 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Your front desk staff is excellent in communication and details. The kitchen staff, Carol in particular, should be commended for keeping the breakfast area clean and well. stocked.
Menginap 3 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
A great place to stay. The staff is friendly and helpful. The rooms and hotel are very clean.
Menginap 4 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Everything was very good. The staff were exceptionally helpful.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Quiet, Comfortable and Clean- Everything you could ask for
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean room great parking staff was great Everything met my needs Thank you.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan
Great location with tons of places close by to eat
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
If the roll-in shower/shower chair are important to your stay you may need to look elsewhere. I found the configuration here barely workable. Also, there was a little of that something crawling on me felt while trying to go to sleep.
Menginap 1 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Lighting was dark in bathroom. Shower needs updating. Water pressure was low. This is not the standard of a 3 star hotel. For the money we paid per night, I would have expected nicer bathroom facilities. Staff was very nice and breakfast was fine.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I am so picky! We chose a king suite and it was clean and comfortable. We were able to relax. Will stay again
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff was very efficient and professional! Room was very clean and updated!
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The best staff.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
👍
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Breakfast was amazing, Staff friendly and welcoming. Super clean.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Spacious room, direct TV, indoor pool, good breakfast, do not charge for parking like competitors if you have a car or not. Good climate control in room.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was spacious with two queensize beds. The staff were very helpful. I enjoyed breakfast.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Decent enough. Wasn’t squeaky clean but wasn’t bad. Would stay again.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Extremely friendly and helpful employees. Very large room.
Menginap 5 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room was very clean and staff was wonderful.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nothing to complain sbout
Menginap 1 malam pada Mei 2026