B&B Hostería Oro Azul

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa
Harga semasa ialah RM403
RM403 jumlah
27 Sep - 28 Sep

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Wi-Fi percuma
  • Dobi
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Deluxe Double Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan gunung
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Deluxe Double Room Single Use

  • Pemandangan gunung
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Cotacachi, B&B Hostería Oro Azul berada di lokasi luar bandar. La Piedra Chapetona dan Patung Malaikat Miguel merupakan tempat menarik tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Taman Condor dan Laguna Cuicocha. Bengkel Tenunan Tahuantinsuyo dan Taman Air Araque juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Cotacachi kami
Lihat lebih banyak B&B di Cotacachi
Peta
Av. Cam. del Sol, Cotacachi, Imbabura

Tempat berdekatan

  • Laguna Cuicocha
    Laguna Cuicocha
    25 min memandu - 11.2 km
  • Tasik San Pablo
    Tasik San Pablo
    28 min memandu - 16.4 km
  • Muzium Kebudayaan Cotocachi
    7 min memandu - 2.3 km
  • Plaza de Ponchos
    24 min memandu - 9.7 km
  • Air Terjun Peguche
    26 min memandu - 13.4 km

Bergerak

  • Stesen Ibarra - 35 minit memandu
  • Quito (UIO-Lapangan Terbang Antarabangsa Mariscal Sucre) - 117 minit memandu

Restoran

  • Balcon de Imbabura
    12 min memandu
  • El leñador
    3 min memandu
  • La Marqueza
    20 min berjalan kaki
  • Especiales “Carnes Coloradas” Esther Moreno de Unda
    3 min memandu
  • Café Rio Intag
    17 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

B&B Hostería Oro Azul

  • Inap-sarapan di lokasi luar bandar
  • Pertimbangkan penginapan di B&B Hostería Oro Azul dan manfaatkan sarapan Eropah percuma, teres dan taman. Sebagai tambahan kepada kemudahan dobi, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma dengan kelajuan 50+ Mbps.
  • Manfaat lain di inap-sarapan ini termasuk:
  • Gril barbeku dan perabot luar
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di B&B Hostería Oro Azul disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
  • Almari pakaian dan laman dalam

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 50+ Mbps
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj

Makanan dan minuman

  • Sarapan Eropah percuma tersedia setiap hari 7:00 hingga 10:00

Mesra keluarga

  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kawasan luar

  • Gril barbeku
  • Perabot luar
  • Taman
  • Tempat berkelah
  • Teres

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan bebas tangga ke pintu masuk
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda (ketinggian 100 sentimeter)
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Tab mandi mudah akses
  • Tiada lif (hartanah satu tingkat)

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik

Bilik mandi

  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 6:00 - 20:00
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Jika anda merancang untuk tiba selepas 6:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Anda mungkin diperlukan membayar caj yang berikut di hartanah: Cukai Nilai Tambah (VAT) Ecuador pada kadar 15%. Pengecualian VAT tersedia kepada pengembara yang mengemukakan pasport dan visa pelancong yang sah, yang menunjukkan mereka bukan penduduk Ecuador.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi tab panas: USD 10 seorang semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini hanya menerima wang tunai
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Soalan lazim

Adakah B&B Hostería Oro Azul mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di B&B Hostería Oro Azul?

Setakat 26 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di B&B Hostería Oro Azul pada 27 Sep 2026 bermula serendah RM403, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Apakah masa daftar masuk di B&B Hostería Oro Azul?

Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di B&B Hostería Oro Azul?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya B&B Hostería Oro Azul?

Terletak di lokasi luar bandar, inap-sarapan ini sejauh 1.9 km dari Muzium Kebudayaan Cotocachi serta dalam jarak 6 bt (10 km) dari Plaza de Ponchos dan Galeri Gabriel Ceballos Ulloa. Institut Antropologi Otavaleño dan Taman Condor juga dalam jarak 9 bt (15 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

B&B Hostería Oro Azul Ulasan

9.6

Luar Biasa

10

Kebersihan

9.8

Kemudahan

10

Kakitangan & perkhidmatan

9.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 15 daripada 16 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 16 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 16 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 16 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 16 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Very friendly staff! Breakfast is a little sparse. Still a very nice and recommendable place to stay.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Rooms were clean and comfortable. Property is in quiet countryside with a great view of the mountains, but is only a 5-minute drive to downtown Cotocachi. Good complementary breakfast.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very cozy hostería with farm land around. Peaceful and beautiful.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Muy limpio y organizado, la atención fue espectacular
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Beautiful lodge, with stunning views!
Menginap 1 malam pada Mei 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Nice place

Nice, comfortable stay. Very friendly.
Menginap 1 malam pada Mac 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Estuvo muy lindo y tranquilo el personal la mejor atención
Menginap 1 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Excelente servicio y limpieza
Menginap 1 malam pada Nov 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Absolument parfait de A à Z
Menginap 2 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Marcelo was the perfect host! My daughter and I loved our stay at Hosteria Oro Azul and would absolutely stay there again!!
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Excellent stay

The whole experience was excellent, the hospitality was great! Arrived late due to problems with road conditions, but was able to call and get checked in regardless. I wish I could have stayed for more nights! Highly recommended!
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Un lieu superbe, calme, dans un écrin de verdure. Une chambre confortable avec une grande fenêtre avec vue sur la montagne. Un petit déjeuner délicieux. Un accueil très chaleureux de Marcelo, le maître des lieux. Aucun bémol, le séjour parfait avec un très bon rapport qualité-prix
Menginap 1 malam pada Jun 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The property has an amazing view of both mountains and volcanoes. It’s a 10 minute walk into downtown where there’s ample shopping and dining. It is a three dollar taxi ride to La Mirage a must stop for exquisite dining! Breakfast was included and ample to start your day! Owner is fluent in English and is happy to assist your needs! Beautiful facility and a relaxing setting!! Totally recommend!
Menginap 2 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Menginap 1 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Menginap 1 malam pada Mac 2024