Seluruh pangsapuri

Casa Franci

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Dapur
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Pekan Lama Cortona, sebuah kawasan kejiranan di Cortona, menempatkan pangsapuri ini. Memorial Giuseppe Garibaldi dan Istana Casali merupakan tempat menarik tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Tasik Trasimeno dan Taman Parterre. Layari panduan perjalanan Cortona kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Cortona
Peta
Vicolo Precipizio, Cortona, AR, 52044

Tempat berdekatan

  • Piazza della Repubblica
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Teater Signorelli
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Memorial Giuseppe Garibaldi
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Gereja San Domenico
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Katedral Cortona
    5 min berjalan kaki - 0.4 km

Bergerak

  • Stesen Camucia-Cortona - 24 minit memandu
  • Perugia San Francesco d'Assisi – Lapangan Terbang Umbria (PEG) - 70 minit memandu

Restoran

  • Trattoria Dardano
    3 min berjalan kaki
  • Enoteca Enotria
    2 min berjalan kaki
  • Caffè Vannelli
    6 min memandu
  • Osteria del Teatro
    2 min berjalan kaki
  • Relais Il Falconiere Hotel Cortona
    6 min memandu

Tentang hartanah ini

Casa Franci

  • Pangsapuri terletak di Pekan Lama Cortona
  • Casa Franci menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Casa Franci disertakan dengan keselesaan seperti pendiangan.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan bidet
    • Dapur, tukang masak peribadi dan peti sejuk

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Casa Franci mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak EUR30.00 setiap penginapan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Apakah masa daftar masuk di Casa Franci?

Masa mula daftar masuk: 13:30; Masa tamat daftar masuk: 18:30.

Apakah masa daftar keluar di Casa Franci?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Casa Franci?

Terletak di Pekan Lama Cortona, bangunan pangsapuri ini sejauh beberapa langkah dari Piazza della Repubblica, Palazzo Comunale dan Istana Casali. Museo dell'Accademia Etrusca dan Teater Signorelli berada dalam jarak beberapa langkah. Stesen Camucia-Cortona sejauh 30 minit berjalan kaki.

Ulasan

9.6

Luar Biasa