Bandar Raya Pusat

Corpus Christi

Bandar Raya Pusat
Bandar Raya Pusat
Bandar Raya Pusat
Bandar Raya Pusat
Bandar Raya Pusat

Menginap berhampiran tarikan Bandar Raya Pusat popular


Hotel popular di Bandar Raya Pusat

Omni Corpus Christi Hotel

Omni Corpus Christi Hotel

4 out of 5
900 North Shoreline Blvd. Corpus Christi TX
Harga adalah RM571 semalam dari 3 Sep hingga 4 Sep
RM571
RM679 jumlah
3 Sep - 4 Sep
termasuk cukai & fi
Book a stay at this business-friendly hotel in Corpus Christi. Enjoy 2 restaurants, 3 bars/lounges, and breakfast (surcharge). Our guests praise the helpful ...
Omni Corpus Christi Hotel
Holiday Inn Corpus Christi Arpt & Conf Ctr by IHG

Holiday Inn Corpus Christi Arpt & Conf Ctr by IHG

3 out of 5
5549 Leopard St Corpus Christi TX
Harga adalah RM302 semalam dari 28 Sep hingga 29 Sep
RM302
RM357 jumlah
28 Sep - 29 Sep
termasuk cukai & fi
Book a stay at this business-friendly hotel in Corpus Christi. Enjoy free WiFi, free parking, and breakfast (surcharge). Our guests praise the helpful staff ...
Holiday Inn Corpus Christi Arpt & Conf Ctr by IHG
Holiday Inn Corpus Christi Downtown Marina by IHG

Holiday Inn Corpus Christi Downtown Marina by IHG

3 out of 5
707 North Shoreline Boulevard Corpus Christi TX
Harga adalah RM354 semalam dari 24 Sep hingga 25 Sep
RM354
RM415 jumlah
24 Sep - 25 Sep
termasuk cukai & fi
Book a stay at this business-friendly hotel in Corpus Christi. Enjoy free WiFi, breakfast (surcharge), and room service. Our guests praise the helpful staff ...
7.4/10 Baik! (1,714 ulasan)
"Room tiles broke, bed sheets stunk had stains on sheets and pillows, mold in tub, how water did not work on shower head only the tub and the ice maker and water machine did not work. I did not stay the whole booking. The view and the surrounding area was nice for convenient dinner."

Diulas pada 27 Ogo 2026

Holiday Inn Corpus Christi Downtown Marina by IHG
The Plaza at North Beach Corpus Christi

The Plaza at North Beach Corpus Christi

2.5 out of 5
3202 Surfside Blvd Corpus Christi TX
Harga adalah RM286 semalam dari 30 Ogo hingga 31 Ogo
RM286
RM336 jumlah
30 Ogo - 31 Ogo
termasuk cukai & fi
Book a stay at this beach hotel in Corpus Christi. Enjoy free WiFi, free parking, and a beach locale. Popular attractions Texas State Aquarium and USS Lexington ...
The Plaza at North Beach Corpus Christi
Holiday Inn Express Corpus Christi – Beachfront by IHG

Holiday Inn Express Corpus Christi – Beachfront by IHG

2.5 out of 5
1102 S Shoreline Boulevard Corpus Christi TX
Harga adalah RM355 semalam dari 21 Sep hingga 22 Sep
RM355
RM416 jumlah
21 Sep - 22 Sep
termasuk cukai & fi
Book a stay at this business-friendly hotel in Corpus Christi. Enjoy free breakfast, free WiFi, and a beach locale. Popular attractions USS Lexington Museum ...
8.8/10 Cemerlang! (795 ulasan)
"Hospitality was top notch. Great staff and food. The rooms were amazing and clean. All new appliances. I highly recommend and I will be back soon."

Diulas pada 28 Ogo 2026

Holiday Inn Express Corpus Christi – Beachfront by IHG
Best Western Corpus Christi

Best Western Corpus Christi

3 out of 5
300 N Shoreline Blvd Corpus Christi TX
Boleh dibayar balik sepenuhnyaTempah sekarang, bayar apabila anda menginap
Harga adalah RM445 semalam dari 7 Sep hingga 8 Sep
RM445
RM522 jumlah
7 Sep - 8 Sep
termasuk cukai & fi
Book a stay at this business-friendly hotel in Corpus Christi. Enjoy free breakfast, free WiFi, and an outdoor pool. Our guests praise the helpful staff and ...
Best Western Corpus Christi
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.

Tempat menginap di Bandar Raya Pusat

Cari kawasan dan kawasan sekitar Bandar Raya Pusat terbaik untuk aktiviti yang paling anda nikmati.

Cinnamon Shore

Apabila berada di Cinnamon Shore, anda boleh merancang kunjungan ke Mustang Island Beach dan Palmilla Beach Golf Club, merupakan beberapa tarikan terkenal di kawasan yang berdekatan.

Pulau Padre

Ketika melawat Pulau Padre, anda mungkin ingin singgah ke tarikan seperti Whitecap Beach dan North Padre Island Beach.

Bandar Lama Port Aransas

Jika anda meluangkan masa di Bandar Lama Port Aransas, Port Aransas Birding Center dan Fisherman's Wharf merupakan tarikan yang disarankan untuk dilihat.

Pantai Utara

Pantai Utara digemari untuk pantai yang menakjubkan. Luangkan masa untuk menerokai tarikan di kawasan seperti Akuarium Negeri Texas dan Muzium di Teluk USS Lexington.

Flour Bluff

Flour Bluff terkenal untuk pantai dan anda boleh singgah di tarikan popular seperti Laguna Madre dan Pusat Keriangan Keluarga Funtrackers.



Bandar Raya Pusat