Hotel Sol Andino Cajamarca

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Pengemasan
  • Meja depan 24/7

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Basic Room

  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Comfort Room

  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Family Room

  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Cajamarca menempatkan Hotel Sol Andino Cajamarca. Bilik Penyelamatan dan Bilik Ransom merupakan tempat menarik tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Bukit Santa Apolinia dan Inca Baths. Layari panduan perjalanan Cajamarca kami
Peta
Jr. El Capulí, Mz A Lote I, Cajamarca, Cajamarca, 06001

Tempat berdekatan

  • Cajamarca Plaza de Armas
    Cajamarca Plaza de Armas
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Bukit Santa Apolinia
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Bilik Penyelamatan
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Bilik Ransom
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Katedral Cajamarca
    10 min berjalan kaki - 0.9 km

Bergerak

  • Cajamarca (CJA-Major General FAP Armando Revoredo Iglesias) - 12 minit memandu

Restoran

  • Jr. Dos de Mayo 390
    9 min berjalan kaki
  • Los Faroles
    9 min berjalan kaki
  • Sabor Chino
    9 min berjalan kaki
  • Q'illpu Café Lounge
    8 min berjalan kaki
  • NoventaiNueve Sushi Lounge
    7 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Sol Andino Cajamarca

  • Sorotan hartanah
  • Hotel Sol Andino Cajamarca menyediakan restoran dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok dan meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Hotel Sol Andino Cajamarca menawarkan kemudahan seperti Wi-fi percuma.

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Hotel Sol Andino Cajamarca mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Hotel Sol Andino Cajamarca?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Sol Andino Cajamarca?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 13:30. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Hotel Sol Andino Cajamarca?

Daftar keluar adalah jam 13:30.

Di manakah terletaknya Hotel Sol Andino Cajamarca?

Terletak di Cajamarca, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Bilik Penyelamatan, Gereja Belen dan Gereja San Francisco. Bilik Ransom dan Gereja San Francisco juga dalam jarak 10 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.