Petit Recoleta Suites

Hartanah 2.5 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.0 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dobi
  • Pengemasan
  • Meja depan 24/7
Harga semasa ialah RM252
RM264 jumlah
4 Ogo - 5 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room

  • Pemandangan bandar
  • 25 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 3 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Quadruple Room

  • Pemandangan bandar
  • 35 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 4 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Single Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room Standard with Air Conditioning

  • 25 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • Wi-Fi percuma

Quadruple Room Standard

  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 5
  • Wi-Fi percuma

Single Room Standard

  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Recoleta, sebauh kawasan kejiranan di Buenos Aires, Petit Recoleta Suites berhampiran dengan lapangan terbang dan berhampiran stesen metro. Obelisco dan Teater Colón merupakan tempat menarik popular dan pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Palermo Soho dan Jalan Florida. 9 de Julio Avenue dan Pusat Kebudayaan Recoleta juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Buenos Aires kami
Peta
Marcelo T de Alvear 1893, Buenos Aires, C1122AAA

Tempat berdekatan

  • Santa Fe Avenue
    Santa Fe Avenue
    1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • El Ateneo Grand Splendid
    El Ateneo Grand Splendid
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Fakulti Perubatan - UBA
    Fakulti Perubatan - UBA
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • 9 de Julio Avenue
    9 de Julio Avenue
    12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Pusara Recoleta
    Pusara Recoleta
    14 min berjalan kaki - 1.2 km

Bergerak

  • Stesen Buenos Aires Corrientes - 2 minit memandu
  • Stesen Callao (Cordoba Av) - 5 minit berjalan kaki
  • Buenos Aires (EZE-Lapangan Terbang Antarabangsa Ministro Pistarini) - 40 minit memandu

Restoran

  • Babieca
    2 min berjalan kaki
  • La Parolaccia Trattoria
    1 min berjalan kaki
  • Pertutti
    4 min berjalan kaki
  • Burger King
    4 min berjalan kaki
  • Aires Criollos
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Petit Recoleta Suites

  • Hotel berdekatan Pusara Recoleta
  • Berdekatan Teater Colón dan Obelisco, Petit Recoleta Suites menyediakan sarapan bufet percuma, pencucian kering/dobi dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Kakitangan berbilang bahasa, dewan sambutan dan perkhidmatan rencam
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam, hartanah bebas asap rokok dan tempat simpanan bagasi
    • Bantuan pelancongan/tiket dan lif
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan mempunyai keselesaan seperti menu bantal dan ruang kerja komputer riba, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma dan penyaman udara.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Peralatan tempat tidur hipoalergenik dan gebar bulu kapas
    • Berbilang bilik mandi dengan hulu semburan mandi hujan dan tab mandi rendaman dalam
    • 32-inci sebuah TV LCD dengan saluran TV premium
    • Almari pakaian, sistem pemanasan kawalan suhu dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia
  • Tempat letak kenderaan di luar tapak hartanah; diskaun tersedia

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia setiap hari 8:00 hingga 11:00

Mesra keluarga

  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan rencam

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Lif
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)

Lain-lain

  • Dewan sambutan
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Gebar bulu kapas
  • Menu bantal
  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik

Bilik mandi

  • Berus gigi dan ubat gigi (atas permintaan)
  • Bidet
  • Bilik mandi persendirian
  • Gabungan pancuran mandi/tab mandi
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Sabun
  • Syampu
  • Tab mandi rendaman dalam
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Filem berbayar
  • TV LCD 32-inci dengan saluran kabel premium

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Hiasan berasingan
  • Meja
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Perabot berasingan
  • Ruang kerja komputer riba
  • Sistem pemanasan (kawalan suhu)
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 2:00
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: USD 1.50 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 12 tahun.
  • Anda mungkin diperlukan membayar caj yang berikut di hartanah: Cukai Nilai Tambah (VAT) Argentina pada kadar 21%. Pengecualian VAT tersedia kepada pengembara yang mengemukakan pasport asing atau ID asing bersama dengan resit masuk imigresen yang dikeluarkan oleh Direktorat Migrasi Nasional Argentina dan yang membayar menggunakan kad bukan Argentina atau melalui pindahan bank dari luar Argentina. Pengecualian ini hanya terpakai untuk penginapan, termasuk tempahan yang termasuk sarapan.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas

Perkara yang kami harus menyebut

Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan
Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Soalan lazim

Adakah Petit Recoleta Suites mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Petit Recoleta Suites?

Setakat 5 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Petit Recoleta Suites pada 4 Ogo 2026 bermula serendah RM252, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Petit Recoleta Suites?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Petit Recoleta Suites?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 2:00. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan). Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Petit Recoleta Suites?

Daftar keluar adalah jam 10:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Di manakah terletaknya Petit Recoleta Suites?

Terletak di Recoleta, hotel ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Santa Fe Avenue dan Pusara Recoleta. Obelisco dan Teater Colón juga dalam jarak 1 bt (2 km). Stesen Callao (Cordoba Av) sejauh 5 minit berjalan kaki dan Stesen School of Medicine sejauh 8 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Petit Recoleta Suites Ulasan

7.0

Baik

7.2

Kebersihan

8.0

Lokasi

7.4

Kakitangan & perkhidmatan

6.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 29 daripada 124 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 40 daripada 124 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 28 daripada 124 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 13 daripada 124 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 14 daripada 124 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Maximiliano

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Quiet place.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

6/10 Sederhana

William

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Clean, safe, great location, good price.
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Disahkan

8/10 Baik

Karen

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The staff was exceptional and the accommodation was just right for us. The location worked well for our interests and we made friends with people at the local coffee shop and restaurants. This is a fine property for those who don't spend a lot of time at the hotel (very limited public gathering space).
Menginap 12 malam pada Mac 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Paula Cynara

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Atendimento incrível pelo Funcionário Brasileiro chamado Davi
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Disahkan

2/10 Teruk

Lujan

Nunca me aloje, intentaron cobrarme otra tarifa a lo acordado
Menginap 1 malam pada Mei 2022
Disahkan

2/10 Teruk

Elaine Cristina Correa Di

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Hotel com muito mal cheiro .

O quarto e as roupas de cama estavam fedendo, o wi fi não estava funcionando a tv não estava funcionando ,foi a pior experiência que tive em termos de hotel
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Vicki

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Erg basic accomodatie, weinig luxe, maar prima voor een citytrip voor deze prijs. Zeker goed schoon. Wel vrij veel lawaai omdat het hotel gelegen is in een drukke straat, wat op zich ook weer een voordeel is want op wandelafstand van restaurants en winkels. Misschien aan te raden om oordopjes mee te nemen, maar niet voor mensen die licht slapen. Personeel was ondanks de taalbarriere wel altijd bereid te helpen, ik mocht een stekker lenen om gsm te maden, mocht strijkijzer gebruiken, …
Menginap 6 malam pada Jun 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Glenn

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Stayed for 2 nights. Very lovely property - friendly staff - good breakfast. Wonderful experience
Menginap 1 malam pada Nov 2025
Disahkan

8/10 Baik

DIMITRIOS

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan
Basic stay at convenient location
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

8/10 Baik

Karl

Sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
Alles in allem Gut!
Menginap 3 malam pada Jan 2023
Disahkan

8/10 Baik

ARIEL ESTEBAN

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Buena ubicacion, buen precio. Le falta modernizacion de las habitaciones, baños. Se podria mejorar eso.
Menginap 1 malam pada Sep 2022
Disahkan

10/10 Cemerlang

gabriela

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

gracias

gracias, buen servicio
Menginap 1 malam pada Ogo 2022
Disahkan

2/10 Teruk

Jose

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Not worth the location. Very cold and noisy. We had to book another one to be able to sleep. Not worth saving a few bucks
Menginap 1 malam pada Jul 2022
Disahkan

6/10 Sederhana

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Buena atencion, pero falta mantenimiento

El personal fue muy amable, pero el hotel parece de los años 70. Las camas son colchonetas, y el baño tiene una antiguedad minima de 40 años .
Menginap 1 malam pada Jan 2022
Disahkan

10/10 Cemerlang

Márcia Luzia Longo

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Boa localização e ambiente agradável
Menginap 2 malam pada Jan 2022
Disahkan

6/10 Sederhana

Sergio

Sukakan: Kebersihan

Tendría qué ser más barato

El punto dónde se encuentra el hotel muy bueno, la parte edilicia un poco vieja, En un momento se escuchaban gritos x el pasillo, el piso de la habitación le faltaba algunas maderitas del parquet, el ventanal no sellaba bien al cerrarlo, así qué escuché los colectivos toda la noche, ah, sin aire acondicionado, el ventilador de techo giraba despacio.
Menginap 1 malam pada Nov 2021
Disahkan

6/10 Sederhana

Lorena Silvia

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Las instalaciones
Menginap 5 malam pada Nov 2021
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Muy bueno

En general todo bien.
Menginap 3 malam pada Okt 2021
Disahkan

6/10 Sederhana

Adrian Gustavo

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

solo falta el desayuno incluido

lamentablemente lo q le hace bajar la calidad es la falta de desayuno, teniendo un local justo al lado q tranquilamente podría ofrecerlo
Menginap 1 malam pada Okt 2021
Disahkan

10/10 Cemerlang

Daniel Hector

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Muy buena atencion en recepcion. Y la habita cion muy comoda.
Menginap 1 malam pada Sep 2021
Disahkan

2/10 Teruk

Carla

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tuve que irme 1 día antes porq no vinieron a hacer limpieza y la cama era vieja y muy delgado el colchón. No hay teléfonos en el cuarto ni calefacción me mori de frío una noche. Me salieron ronchas en la pierna parece q había chinches
Menginap 3 malam pada Ogo 2021
Disahkan

10/10 Cemerlang

angel

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Muy bueno, excelente atención
Menginap 1 malam pada Ogo 2021
Disahkan

6/10 Sederhana

Mariela

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Muy caro precio calidad
Menginap 2 malam pada Ogo 2021
Disahkan

2/10 Teruk

Noelia Hanalix

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan

De terror

Al llegar al hotel el mismo estaba cerrado x la pandemia pero igual hacen reservas x web, cuando llegas al lugar te enteras que en realidad te derivan a otro hotel.de los mismos dueños pero de menor calidad, al mismo precio. Sin frigobar ni micro, te piden que cuelgues la toalla xa que se seque y uses la misma. Las chicas muy amables pero lo demas de terror. Nunca mas
Menginap 3 malam pada Okt 2020
Disahkan

4/10 Lemah

Daniela

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Muy buena ubicación. Lugar decepcionante

No era lo que esperaba. La ubicación es muy buena pero el lugar no vale lo que se cobra. El personal es muy amoroso. En la habitación las camas son muy incómodas, chicas baño que se inunda, toallas que habia que reclamar; el teléfono no funconab por lo que reclamar o pedir algo implicaba tener que bajar hasta la recepción. Las fotos que muestran en la página no tiene nada que ver con lo que vi.
Menginap 3 malam pada Mac 2020