
Hotel berdekatan Buddhist Monuments at Sanchi
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
18 Okt - 19 OktEsok
19 Okt - 20 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 OktDua minggu kemudian
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Buddhist Monuments at Sanchi




1. Courtyard by Marriott Bhopal
Courtyard by Marriott BhopalMaharana Pratap Nagar, 2.1 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM258
RM271 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




2. Lemon Tree Hotel Bhopal
Lemon Tree Hotel BhopalMaharana Pratap Nagar, 2.2 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM189
RM241 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




3. The Fern Residency Bhopal, Series by Marriott
The Fern Residency Bhopal, Series by Marriott3.2 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM181
RM190 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




4. Regenta Place Bhopal
Regenta Place Bhopal3.1 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM164
RM172 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




5. Divik Aparthotel
Divik Aparthotel3.2 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM212
RM223 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




6. Jain's Hotel Rajhans
Jain's Hotel RajhansMaharana Pratap Nagar, 3 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
SHASHIDHAR
RM113
RM119 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




7. The Hubstreet Hotel
The Hubstreet HotelMaharana Pratap Nagar, 2.2 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
B
RM85
RM89 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




8. Stay Inn
Stay InnMaharana Pratap Nagar, 3 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
Ola
RM89
RM94 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




9. Shiraz Boutique Hotel
Shiraz Boutique HotelMaharana Pratap Nagar, 2.6 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
Shailesh
RM182
RM191 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




10. Hotel Centre Park Bhopal
Hotel Centre Park Bhopal2.6 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM95
RM99 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




11. FabHotel Prime Panchwati Regency - MP Nagar
FabHotel Prime Panchwati Regency - MP Nagar2.7 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
Harshit
RM94
RM99 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




12. Hotel Morya Regency
Hotel Morya Regency2 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM155
RM162 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




13. Orchard Bliss Bhopal
Orchard Bliss BhopalMaharana Pratap Nagar, 2.3 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM169
RM178 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




14. Hotel shri anand Vilas
Hotel shri anand VilasMaharana Pratap Nagar, 2.7 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
Samarth
RM129
RM135 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt




15. Hotel Jyoti
Hotel Jyoti2 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
Shirish
RM94
RM99 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




16. Hotel Jaishree Palace
Hotel Jaishree PalaceMaharana Pratap Nagar, 3 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM97
RM102 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




17. Hotel Alankar Palace
Hotel Alankar PalaceMaharana Pratap Nagar, 3.1 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM117
RM123 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




18. Nyotel
Nyotel2.7 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
Afaq
RM148
RM155 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




19. HOTEL BLUE PEARL
HOTEL BLUE PEARL2.9 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
RM698
RM824 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov




20. The Vincent Inn
The Vincent Inn2.4 km dari Buddhist Monuments at Sanchi
Vikas
RM236
RM248 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Buddhist Monuments at Sanchi
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Courtyard by Marriott Bhopal | 9.0 Hebat 190 ulasan | Lihat | |||||
![]() Lemon Tree Hotel Bhopal | 8.4 Sangat baik 9 ulasan | Lihat | |||||
![]() The Fern Residency Bhopal, Series by Marriott | 8.0 Sangat baik 9 ulasan | Lihat | |||||
![]() Regenta Place Bhopal | 8.0 Sangat baik 7 ulasan | Lihat | |||||
![]() Divik Aparthotel | 9.4 Luar biasa 3 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Buddhist Monuments at Sanchi Popular
Tarikan lain berhampiran Buddhist Monuments at Sanchi
Khatlapura Mandir
Khatlapura Mandir merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Bhopal, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di menghadap tasik atau lawati kuil ketika berada di kawasan ini.
Lower Lake
8.0/10 (2 ulasan)
Hayati alam semula jadi dan nikmati kawasan luar yang luas di Lower Lake ketika anda berkunjung ke Bhopal. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik dan hutan ketika berada di kawasan ini.
Muzium Birla
8.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Birla di Bhopal. Berjalan-jalan di sekitar persekitaran tepi tasik atau alami muzium.
Lakshmi Narayana Temple
Lakshmi Narayana Temple merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Bhopal, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di menghadap tasik atau lawati kuil ketika berada di kawasan ini.
Archaeological Museum
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Archaeological Museum di Bhopal. Berjalan-jalan di sekitar persekitaran tepi tasik atau alami muzium.
Masjid Moti
8.0/10 (3 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah Bhopal dengan singgah ke Masjid Moti. Berjalan-jalan di persekitaran tepi tasik di kawasan ini atau lawati kuil.
Shaurya Memorial Bhopal
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Bhopal apabila anda singgah ke Shaurya Memorial Bhopal. Anda boleh menikmati restoran ketika berada di kawasan ini.
Dataran Imam
8.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Bhopal dengan singgah ke Dataran Imam. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik dan hutan ketika berada di kawasan ini.




