
Hotel berdekatan Bosch Global Software Technologies
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Bosch Global Software Technologies

1. Lilac by Tamara 3rd Block Jayanagar
Lilac by Tamara 3rd Block Jayanagar0.9 km dari Bosch Global Software Technologies
10.0 daripada 10, Luar biasa, (11 ulasan)
Harga ialah RM255
RM268 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

2. Adarsh Hamilton
Adarsh HamiltonPusat Bandar Raya Bangalore, 2.2 km dari Bosch Global Software Technologies
9.2 daripada 10, Hebat, (196 ulasan)
Harga ialah RM242
RM254 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

3. TGI Oberon
TGI OberonKoramangala, 2.2 km dari Bosch Global Software Technologies
10.0 daripada 10, Luar biasa, (14 ulasan)
Harga ialah RM169
RM177 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

4. The Chancery Pavilion
The Chancery PavilionShanthala Nagar, 2.4 km dari Bosch Global Software Technologies
7.4 daripada 10, Baik, (419 ulasan)
Harga ialah RM172
RM180 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

5. Hotel Vellara
Hotel Vellara2.3 km dari Bosch Global Software Technologies
9.0 daripada 10, Hebat, (42 ulasan)
Harga ialah RM155
RM162 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

6. Bloom Hotel Koramangala
Bloom Hotel KoramangalaKoramangala, 1.4 km dari Bosch Global Software Technologies
9.6 daripada 10, Luar biasa, (7 ulasan)
Harga ialah RM201
RM211 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov

7. The Elanza Hotel
The Elanza Hotel2.2 km dari Bosch Global Software Technologies
8.4 daripada 10, Sangat baik, (397 ulasan)
Harga ialah RM241
RM254 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

8. The Social Stays Bangalore
The Social Stays Bangalore1.8 km dari Bosch Global Software Technologies
10.0 daripada 10, Luar biasa, (14 ulasan)
Harga ialah RM91
RM95 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Nov - 26 Nov

9. Casa Cottage
Casa Cottage2.1 km dari Bosch Global Software Technologies
8.8 daripada 10, Cemerlang, (73 ulasan)
Harga ialah RM213
RM223 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

10. Temple Tree Hotel
Temple Tree Hotel1.2 km dari Bosch Global Software Technologies
8.0 daripada 10, Sangat baik, (43 ulasan)
Harga ialah RM199
RM209 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

11. BluPetal - A Business Hotel
BluPetal - A Business Hotel1.7 km dari Bosch Global Software Technologies
7.8 daripada 10, Baik, (50 ulasan)
Harga ialah RM189
RM198 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

12. Pride Premier Bengaluru
Pride Premier BengaluruShanthala Nagar, 2.2 km dari Bosch Global Software Technologies
7.2 daripada 10, Baik, (77 ulasan)
Harga ialah RM195
RM205 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

13. Bluemoon Comforts
Bluemoon ComfortsKoramangala, 2.3 km dari Bosch Global Software Technologies
8.4 daripada 10, Sangat baik, (6 ulasan)
Harga ialah RM71
RM74 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

14. Park Avenue Hotel
Park Avenue Hotel1.7 km dari Bosch Global Software Technologies
8.0 daripada 10, Sangat baik, (9 ulasan)
Harga ialah RM203
RM213 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

15. King Residency
King Residency2.4 km dari Bosch Global Software Technologies
10.0 daripada 10, Luar biasa, (1 ulasan)
Harga ialah RM38
RM40 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

16. FabHotel I Residency - Koramangala Nr. St. John's Hospital
FabHotel I Residency - Koramangala Nr. St. John's Hospital2.4 km dari Bosch Global Software Technologies
10.0 daripada 10, Luar biasa, (2 ulasan)
Harga ialah RM66
RM70 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

17. LA SARA GRAND
LA SARA GRAND2 km dari Bosch Global Software Technologies
8.0 daripada 10, Sangat baik, (32 ulasan)
Harga ialah RM201
RM575 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

18. Langford Keys by TGI
Langford Keys by TGIPusat Bandar Raya Bangalore, 2.2 km dari Bosch Global Software Technologies
7.6 daripada 10, Baik, (5 ulasan)
Harga ialah RM136
RM142 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

19. Buteak Suites Koramangala Club Rd
Buteak Suites Koramangala Club RdKoramangala, 1.7 km dari Bosch Global Software Technologies
10.0 daripada 10, Luar biasa, (2 ulasan)
Harga ialah RM158
RM175 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov

20. Treebo Akshaya Lalbagh Inn
Treebo Akshaya Lalbagh InnJayanagar, 2.4 km dari Bosch Global Software Technologies
7.0 daripada 10, Baik, (18 ulasan)
Harga ialah RM130
RM137 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Bosch Global Software Technologies
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Lilac by Tamara 3rd Block Jayanagar | 10.0 Luar biasa 11 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Adarsh Hamilton | 9.2 Hebat 196 ulasan | Lihat | ||||||
![]() TGI Oberon | 10.0 Luar biasa 14 ulasan | Lihat | ||||||
![]() The Chancery Pavilion | 7.4 Baik 419 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hotel Vellara | 9.0 Hebat 42 ulasan | Lihat |
































































