Seluruh kondo

Summit Condo

Hartanah 2.0 bintang

Galeri foto untuk Summit Condo

Basic Condo | 2 bilik tidur, Wi-fi percuma
Basic Condo | 2 bilik tidur, Wi-fi percuma
Basic Condo | Ruang makan
Basic Condo | 2 bilik tidur, Wi-fi percuma
Basic Condo | Ruang tamu

Seluruh kondo

2 bilik tidur

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Summit Condo

  • Kondo berdekatan Big Bear Mountain Resort
  • Terletak berdekatan Snow Summit, Summit Condo menawarkan lebih banyak tawaran. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
  • Percuma letak kenderaan sendiri
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Summit Condo memiliki kemudahan seperti Wi-fi percuma.

Kemudahan hartanah

Ski

  • Berhampiran dengan aktiviti ski

Internet

  • Tersedia di kondo: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik

Bilik tidur

  • 2 bilik tidur

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Hanya anjing dibenarkan
  • Fi: USD 30 setiap haiwan kesayangan semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Aktiviti menarik

  • Aktiviti memancing berhampiran
  • Aktiviti menunggang kuda berdekatan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida (hos telah menyatakan terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
  • Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)
  • Pemadam api

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Seorang dewasa berumur 18 ke atas mesti bertanggungjawab untuk tempahan tersebut
Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [586 Bonanza Trail, Big Bear Lake, CA 92315]
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Peti kunci, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 30 setiap haiwan kesayangan, semalam
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dialu-alukan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 30 setiap haiwan kesayangan, semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Nombor Pendaftaran Hartanah VRR-2023-0607

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Tentang kawasan sekitar

Summit Estates, sebuah kawasan kejiranan di Tasik Big Bear, menempatkan kondo ini. Big Bear Mountain Resort dan Snow Summit disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi The Village. Bowling Barn dan Balai Cerap Matahari Big Bear juga disarankan untuk dikunjungi. Terokai kembara aktiviti air di kawasan ini dengan memancing berdekatan, atau nikmati aktiviti luar yang menarik dengan menunggang kuda. Layari panduan perjalanan Tasik Big Bear kami
Lihat lebih banyak Sewaan Kondo di Tasik Big Bear
Peta
723 Summit Blvd, Big Bear Lake, CA, 92315

Tempat berdekatan

  • Big Bear Mountain Resort
    Big Bear Mountain Resort
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Snow Summit
    Snow Summit
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • The Village
    The Village
    3 min memandu - 2.3 km
  • Eagle Point
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Meadow Park
    2 min memandu - 1.5 km

Bergerak

  • San Bernardino, CA (SBD-San Bernardino Intl.) - 68 minit memandu

Restoran

  • McDonald's
    17 min berjalan kaki
  • Starbucks
    2 min memandu
  • Carl's Jr.
    10 min berjalan kaki
  • Grizzly Manor Cafe
    2 min memandu
  • Applebee’s | IHOP
    16 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Summit Condo mesra haiwan kesayangan?

Ya, anjing dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak USD30 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di Summit Condo?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Summit Condo?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Summit Condo?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Summit Condo?

Terletak di Summit Estates, bangunan kondo ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Big Bear Mountain Resort dan Snow Summit. The Village adalah 1.7 bt (2.7 km) jauhnya.

Summit Condo Ulasan