Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.0 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM514
RM550 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Double or Twin Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Single Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Apartment

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 2 Katil Sofa Bujang

Duplex

  • 40 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 2 Katil Sofa Bujang
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Bergen auf Ruegen menempatkan Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Binz dan Taman Negara Jasmund, sementara Stadtmuseum Bergen dan Festival Störtebecker merupakan tarikan utama kebudayaan. Inselrodelbahn dan Pulau Lanun Rügen juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Bergen auf Ruegen kami
Peta
Arndtstraße 10, Bergen auf Ruegen, MV, 18528

Tempat berdekatan

  • Pasar Bergen
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Benedix-Haus
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Stadtmuseum Bergen
    11 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Inselrodelbahn
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Menara Ernst Moritz Arndt
    19 min berjalan kaki - 1.7 km

Bergerak

  • Stesen Bergen auf Rügen - 8 minit berjalan kaki
  • Peenemuende (PEF) - 125 minit memandu

Restoran

  • Berlin Döner
    14 min berjalan kaki
  • Goldener Drache
    8 min berjalan kaki
  • Futterwiese
    8 min memandu
  • Strandgut Lietzow
    10 min memandu
  • Döneria & Grillhaus
    5 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen

  • Sorotan hartanah
  • Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen menyediakan kemudahan seperti sarapan bufet percuma dan restoran. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen mempunyai keselesaan seperti Wi-fi percuma dan bar mini.

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen?

Setakat 23 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen pada 24 Okt 2026 bermula serendah RM514, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen?

Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00.

Apakah masa daftar keluar di Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Hotel gesellschaftshaus Bergen auf Rügen?

Terletak di Bergen auf Ruegen, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Pasar Bergen, Stadtmuseum Bergen dan Benedix-Haus. Inselrodelbahn dan Menara Ernst Moritz Arndt juga dalam jarak 1 bt (2 km). Stesen Bergen auf Rügen sejauh 8 minit berjalan kaki.

Ulasan

8.0

Sangat Baik