Airport bari deluxe

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

5.8 daripada 10

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM555
RM629 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Jul - 31 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Family Room, Non Smoking

  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Bujang (Single), 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room

  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Classic Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Grand Room

  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Municipio 5, sebuah kawasan kejiranan di Bari, menempatkan Airport bari deluxe . Katedral Bitonto dan Menara Angevin merupakan tempat menarik tempatan dan antara tempat menarik kawasan ini termasuk Planetarium Bari dan Panetteria Pan per Focaccia. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadio della Vittoria atau Stadio San Nicola. Layari panduan perjalanan Bari kami
Lihat lebih banyak Rumah Bandar di Bari
Peta
Str. Bitonto-Palese Aeroporto, Bari, BA, 70128

Tempat berdekatan

  • Pelabuhan Bari
    Pelabuhan Bari
    19 min memandu - 13.6 km
  • Basilica of San Nicola
    Basilica of San Nicola
    20 min memandu - 14.0 km
  • Katedral Bari
    Katedral Bari
    21 min memandu - 13.6 km
  • Planetarium Bari
    2 min memandu - 1.1 km
  • Lido San Francesco
    13 min memandu - 9.2 km

Bergerak

  • Stesen Zon Industri Bari - 11 minit memandu
  • Stesen Quintino Sella - 33 minit memandu
  • Bari (BRI-Karol Wojtyla) - 8 minit memandu

Restoran

  • Briciole Bar
    12 min berjalan kaki
  • deCanto
    12 min berjalan kaki
  • Peroni Bar
    8 min berjalan kaki
  • n-dèrre a la lenze
    11 min berjalan kaki
  • Cafè Vergnano 1882
    11 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Airport bari deluxe

  • Affittacamere terletak di Municipio 5
  • Airport bari deluxe menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Airport bari deluxe disertakan dengan keselesaan seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan bidet dan tab mandi atau pancuran
    • Almari pakaian, sistem pemanasan dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan maya

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Lain-lain

  • Kelambu

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bidet
  • Bilik mandi persendirian
  • Kertas tandas
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Tab mandi atau pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Meja
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 72 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Peti kunci, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 2.00 seorang semalam, sehingga 4 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 14 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini hanya menerima wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Nombor Pendaftaran Hartanah IT072006B400049404, IT072006B400086355

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Airport bari deluxe mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Airport bari deluxe ?

Setakat 29 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Airport bari deluxe pada 30 Jul 2026 bermula serendah RM555, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Airport bari deluxe ?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Airport bari deluxe ?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam.

Apakah masa daftar keluar di Airport bari deluxe ?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Airport bari deluxe ?

Terletak di Municipio 5, affittacamere ini sejauh 1.8 mi (2.9 km) from Planetarium Bari dan 2.1 mi (3.3 km) from Panetteria Pan per Focaccia. Zon Adrenalin dan Kartodromo Barimax juga dalam jarak 6 bt (10 km).

Ulasan

Airport bari deluxe Ulasan

5.8

7.4

Kebersihan

6.0

Kemudahan

6.2

Kakitangan & perkhidmatan

6.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 6 daripada 47 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 15 daripada 47 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 8 daripada 47 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 4 daripada 47 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 14 daripada 47 ulasan

Ulasan

Disahkan

2/10 Teruk

Katarina

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Lyhört, ligger inte inom gångavstånd till flygplats
Menginap 1 malam pada Nov 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Chris

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Love this property definitely staying here again
Menginap 1 malam pada Okt 2024
Disahkan

8/10 Baik

Evthokia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The property was good with wonderful views of the sea and airport. Expedia website stated it was an 8 minute walk from the airport. IT IS NOT! It's around 30 with luggage, 20 if just walking fast. It is NOT a hotel but an efficiency within an apartment in an apartment block with a shared kitchen. The wifi was slow if we didn't have our door to the communal area open. It was very convenient next to another block with a fantastic supermarket. Overall good for a one night stay for an early flight, but if leaving for the airport in the dark, I suggest booking a taxi.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

Vivian

Easy to get to by taxi from airport Basic room that was clean A bed for the night was all we needed
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Susan

Sukakan: Kebersihan
Basic accommodation, no frills but it did the job
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Barbara

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
To call this deluxe is a misnomer; basic is more like it. It was adequate for a one night stay.
Bed with one side lamp
Closet
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Disahkan

8/10 Baik

Osvaldo

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Comoda Anche se non e a 5 minuti a piedi da aereoporti come dicono
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

8/10 Baik

Sherri

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kemudahan
I’m 62, somewhat tech savvy but this automated checkin process and the common areas weren’t for me. It was a low budget, fairly clean and cheap alternative for a 6 hour stay before an early flight.
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Disahkan

8/10 Baik

Angelo

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Struttura nel complesso buona,tranne per i letti
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

8/10 Baik

anna

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
.
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Henrik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Boendet ligger cirka 5-7 minuters resväg med bil från flygplatsen och alltså inte alls på själva flygplatsen, som kartan anger. Boendet sker med delat kök med ett grannrum och det var väldigt lyhört mellan rum och mellan våningarna. Frukost får man ombesörja själv men det finns ett trevligt supermarket cirka 5 minuters promenad från boendet. Ett helt ok boende för en natt för en barnfamilj som anländer med sent kvällsflyg till Bari men min rekommendation är nog ändå att lägga lite mer pengar för ett bättre boende.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

4/10 Lemah

Rebecka

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
The hotel is 30 min walk from the airport and not five as is says on the add. It was not possible to talk to anyone on the phone and it was not possible to get an exact address. The room was clean but the small beds were uncomfortable.
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Chase

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This was a wonderful stay! But.. We just needed a place to rest. It was clean, easy to get in, and had everything we needed. But unfortunately waiting for a taxi was impossible from the airport, maybe due to the off season or a lack of Taxis, but after a long wait, we opted into walking in the rain. Over continuing to wait for a taxi. Not impossible, a bit of a long walk though.
Menginap 1 malam pada Dis 2024
Disahkan

6/10 Sederhana

Kevin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Overall property was ok but only had one bed and no where else to sleep for 2 individual adults. The property is not walking distance from the airport so needed to spend extra for an early AM flight. Also there is access to another room and you have a shared entry space and at 2am in morning a loud family arrived waking us up. So our sleep quality was not so good. It would have been better to stay directly in the airport with how short time we had.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

2/10 Teruk

Carol

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Good location but would not recommend

Pillow case covered in make up, dishwasher full of dirty dishes. Hairdryer melted and dangerous. Was actually two apartments with shared kitchen and living room with cameras in shared area. This was not clear on booking. Owner just opened up and walked in. Teenage daughter was worried would come back.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

2/10 Teruk

PIERRE

Arnaque

La pire arnaque d'hotel.com personne nouvre la porte impossible à joindre par tel vous payer pour rien
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Carola

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Tuvimos que pasar una noche cerca del aeropuerto y elegimos esta opción, pero no es el mejor lugar para quedarse y tuvimos que pagar 20 euros para llegar desde el aeropuerto, aunque era un trayecto de 4 minutos. La habitación era oscura y no hay muchas opciones en la zona para salir a comer.
Menginap 1 malam pada Okt 2024
Disahkan

4/10 Lemah

Tsiorintsoa

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
Ce n'est pas une hôtel, c'est à 25min à pied de l'aéroport, et si on prend le taxi c'est 20€ pour 1,5km environ. Leur adresse dans cette application n'est pas correct. Il envoie par WhatsApp la vrai localisation. La clim dans la chambre ne fonctionne pas correctement et l'aération n'est pas bon pour des personnes qui souffrent des maladie respiratoire (Asthme, etc...)
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

2/10 Teruk

Mario

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
The map in Expedia showed the location in the airport but is wrong. The location is actually 30min walk in a highway or $20 euro taxi ($40 in total we paid). The room didn’t have a way to lock the door so you feel so insecure and in our case the other inmate open at midnight the door.
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Disahkan

2/10 Teruk

Bahman

No one was at the property to check me in, so after an hour of waiting, I decided to go to another hotel. I need a refund from these people.
Menginap 3 malam pada Jan 2025
Disahkan

2/10 Teruk

Beata

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Stay away from this place. This is not a hotel but B&B with very basic rooms located on high floors of a building which looks abandoned. Bad covers looks old and used, towels were washed but also washed out, unpleasant to touch. Registration process my work for the young crowd but it is very cumbersome. We booked the hotel because it was advertised as 5 minute walk to the terminal. It’s more than 20 minutes in very unpleasant traffic – not much better by car – cost Euro 20 for 2 minute ride.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

2/10 Teruk

Karrie

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We were very disappointed. When we arrived we could not open our door. We were able to enter a shared area which was not listed in the ad. There were cameras in private areas. Overall would not recommend as we ultimately did not feel safe staying and ended up going to another hotel.
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Anita

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
An sich super Unterkunft. Sehr gut ausgestattet und man wird gut hingeführt. Aber wir hatten ein Familienzimmer. Wurden dann zu 6 in ein Zimmer eingequetscht. Das normale Bett war bequem die anderen sehr unangenehm. Auch an sich sehr nah zum Flughafen aber keine Möglichkeiten dort leicht anzukommen. Mussten über 30€ zahlen und dann noch 10 Minuten von der Station Europa zu laufen. Obwohl es mir der Auto nur 2 minusind. Also sehr abgelegen
Menginap 1 malam pada Dis 2024
Disahkan

6/10 Sederhana

Sonia

Sin movil, estas perdido.

Tuvimos un problema, se nos rompio el movil durante el viaje, asi que no podiamos acceder hasta 3 h despues, 10 llamadas, contactar con gente local para que intentaran contactar y al final conseguimos contactar con ellos, pero todo era por watsaap, no atendian al telefono, me parece increible que estemos en esta situacion hoy en dia.Asi que no recomiendo, ante una situacion complicada, la solucion por parte de hotels.com fue pesima.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

2/10 Teruk

Laura

Although this property is shown on the map as IN the Bari airport it is actually a 20 minute walk on a road or 20€ taxi ride away. I missed the rule about no check in after midnight hidden in the rules (in an airport hotel???) and they never answered my multiple queries about checking in slightly after midnight. So I had to book a second place and they only communicated with me the day of arrival do it was too late to change. This is my first ever negative review after many years on Expedia
Menginap 1 malam pada Jul 2025