Lough Mardal Lodge

Hartanah 2.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Ruang Terbuka
  • Sarapan tersedia
  • Dapur barbeku

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Tent

  • Pemandangan tasik
  • 28 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 2 Katil Bujang (Single)

Luxury Cabin

  • Pemandangan tasik
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Ballintra, Lough Mardal Lodge berada di lokasi luar bandar dan di tasik. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Rossnowlagh dan Pantai Bundoran, sementara Donegal, Ireland dan Bundoran Adventure Park merupakan tarikan popular kawasan. Kelab Golf Bundoran dan Belleek Pottery adalah dua lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Memancing menawarkan peluang yang bagus untuk keluar ke kawasan air, atau anda boleh cuba aktiviti lasak dengan denai kembara/berbasikal dan menunggang kuda nearby. Layari panduan perjalanan Ballintra kami
Lihat lebih banyak Taman RV di Ballintra
Peta
Bradlieve, Ballintra, Ballintra, County Donegal, F94 W4FE

Tempat berdekatan

  • Pantai Rossnowlagh
    Pantai Rossnowlagh
    16 min memandu - 13.3 km
  • Kastil Donegal
    Kastil Donegal
    24 min memandu - 21.7 km
  • Donegal, Ireland
    Donegal, Ireland
    25 min memandu - 22.1 km
  • Lough Alaban
    12 min memandu - 7.6 km
  • Kelab Golf Donegal
    18 min memandu - 12.1 km

Restoran

  • The Forge
    21 min memandu
  • Fiddlestones
  • The Lemon Tree Coffee House
    21 min memandu
  • Sean Og's
    17 min memandu
  • Smuggler's Creek Inn
    21 min memandu

Tentang hartanah ini

Lough Mardal Lodge

  • Tapak perkhemahan berdekatan Donegal, Ireland
  • Terletak berdekatan Belleek Pottery dan Pantai Rossnowlagh, Lough Mardal Lodge menyediakan teres, kawah api dan taman. Tetamu juga boleh menjangka untuk mencari perpustakaan.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan layan diri (surcaj), sewa basikal dan tempat mengecas kenderaan elektrik
    • Daftar masuk ekspres, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan memiliki keselesaan seperti pendiangan dan peti besi muat komputer riba, serta manfaat seperti tempat makan berasingan.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Pancuran mandi, kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • Balkoni atau laman dalam berperabot, tempat makan berasingan dan dapur berkongsi/bersama

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • Perkhidmatan urut dalam bilik

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Stesen pengecasan kereta elektrik di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Akses dapur berkongsi
  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Cerek elektrik
  • Dapur
  • Dispenser air
  • Peti sejuk berkongsi

Tempat makan

  • Setiap hari sarapan layan diri tersedia 4:00 hingga 13:00 dengan bayaran: EUR 12 hingga 18 untuk orang dewasa dan EUR 12 hingga 18 untuk kanak-kanak

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik

Bilik mandi

  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tisu tandas
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Pendiangan
  • Ruang makan berasingan
  • Ruang tamu bersama

Hiburan

  • Perpustakaan

Kawasan luar

  • Balkoni/laman dalam berperabot
  • Gril arang
  • Kayu api percuma
  • Laluan pejalan kaki ke air
  • Lubang bakar
  • Taman
  • Teleskop
  • Tempat berkelah
  • Teres

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Hanya kucing dan anjing dibenarkan
  • Sejumlah 1 haiwan kesayangan
  • Fi: EUR 20 setiap penginapan sepenginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dalam bilik tertentu

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Bilik air awam mudah diakses kerusi roda
  • Laluan ke pintu masuk bebas tangga
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Lantai licin di kawasan awam
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Ruang istirahat mudah diakses kerusi roda
  • Tiada lif (hartanah satu tingkat)
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Buku panduan
  • Lokar
  • Panduan makan restoran
  • Perkhidmatan perkahwinan
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Peti besi muat komputer riba
  • Tempat simpanan bagasi

Sorotan lokasi

  • Di lokasi luar bandar
  • Di tasik

Aktiviti menarik

  • Sewaan basikal
  • Aktiviti memancing berhampiran
  • Aktiviti menunggang kuda berdekatan
  • Denai kembara/berbasikal berdekatan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida (hos telah menyatakan terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
  • Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)
  • Alat pertolongan cemas
  • Pemadam api

Umum

  • 1 tingkat
  • 5 unit
  • Dewan sambutan
  • Dibina pada 2018
  • Dispenser air
  • Hiasan berasingan
  • Perabot berasingan
  • Seni bina tradisional
  • Sewaan basikal
  • Stesen pengecasan kereta elektrik
  • Taman

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Daftar masuk ekspres tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 72 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Peti kunci, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 20 setiap penginapan, sepenginapan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Hanya anjing dan kucing dialu-alukan
1 ekor haiwan peliharaan
Haiwan kesayangan tidak boleh dibiarkan tanpa pengawasan
Bilik tertentu sahaja, sekatan dikenakan; bilik mesra haiwan kesayangan boleh diminta dengan menghubungi hartanah melalui nombor pada pengesahan tempahan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Tempat tidur bayi (katil bayi) boleh disediakan dengan bayaran sebanyak EUR10.0 sepenginapan

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit Kerugian Barang Pecah: EUR 40 sepenginapan

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan layan diri: kira-kira EUR 12 hingga 18 untuk dewasa dan EUR 12 hingga 18 untuk kanak-kanak
  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 20 setiap penginapan, sepenginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Bayaran katil bayi: EUR 10.0 sepenginapan

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah tidak dilarang
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan alat pertolongan cemas
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Hartanah ini dibersihkan secara profesional

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Kelas hartanah

Hartanah ini tidak mempunyai pengadaran Lembaga Pelancong Ireland. Untuk manfaat pelanggan kami, kami telah memberikan pengadaran berdasarkan sistem pengadaran kami.

Soalan lazim

Adakah Lough Mardal Lodge mesra haiwan kesayangan?

Ya, hartanah ini membenarkan kucing dan anjing (had 1 ekor). Terdapat fi sebanyak EUR20 setiap penginapan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapakah fi parkir di Lough Mardal Lodge?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Lough Mardal Lodge?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Lough Mardal Lodge?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Lough Mardal Lodge?

Terletak di tasik, tapak perkhemahan ini dalam jarak 12 bt (20 km) dari Pantai Rossnowlagh, Donegal, Ireland dan Kelab Golf Bundoran. Belleek Pottery dan Bundoran Adventure Park juga dalam jarak 16bt (25 km) pemanduan.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Lough Mardal Lodge Ulasan

10

Luar Biasa

10

Kebersihan

9.6

Kemudahan

10

Kakitangan & perkhidmatan

10

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 12 daripada 13 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 1 daripada 13 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 13 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 13 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 13 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Maria

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Super, gerne wieder!
Menginap 1 malam pada Apr 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tracey

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
We stayed in the shepherd's hut, it was really lovely, private and tranquil. The wood burner is a great addition and ensured we stayed very cosy evrn though it was freezingoutside. The surrounding area is beautiful, lots of walks, a beautiful lake and lots of wildlife. The lodge was comfortable and really well equipped for cooking and relaxing. Hope to return in tje summer.
Menginap 1 malam pada Feb 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Nicola

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

What an amazing place!

What an amazing place - a true hidden gem! The yurts are spaced out (cery private), warm (burners installed), very comfortable, tastefully decorated with come with stunning views. The communual area is large, has all you could need and offers the perfect setting for disconnect and relaxation. The bathroom and shower rooms are immaculate and the staff and owners really friendly and accommodating. Really highly recommend booking - you will not be disappointed!
Menginap 2 malam pada Apr 2024
Disahkan

8/10 Baik

Joni

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
I was shocked about no electricity .. and the compost toilet … but as the night went on I hit the attraction .. it cute and cosy, warm and comfortable and the communal area I just loved …. I can’t complain at all … the fact of no electric really brought attention to me and my fiancée… I loved it x
Menginap 1 malam pada Nov 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Stefanie

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Donegal paradise.

If I could give this place 12/10 I would. It completely exceeded my expectations. Easy to find. Great facilities and close to Donegal town (20 min drive). You were provided with cooking equipment, plates, cups and your very own storage/ fridge area. We ordered the burgers and breakfast pack which were great. And there are also menus to order takeaway if you like. We stayed in the shepherds hut which was so cosy. Bed was so comfy. Candlelight made it so special in the evenings. We swam in the lake and chilled in the evenings at the lodge. Plenty of games to keep you occupied and lovely guests to chat to. I will definitely be back. Sunset was beautiful and plenty of attractions near by to visit during the day. I can’t say enough about how amazing this place is.
Menginap 2 malam pada Jun 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Wonderful Short Stay

We had a wonderful two-night stay at Lough Mardal. The property is more beautiful in-person than in the photos. The staff was extremely friendly and helpful. Note that it's a long walk to the bathroom from the yurt, so plan your fluid intake accordingly. I would love to visit again.
Menginap 2 malam pada Okt 2021
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Outstanding!

Fantastic 2 night stay - it was most perfect glamping! We loved absolutely everything - the location, atmosphere, comfort, design, concept. The hosts are most welcoming and everything has been carefully thought about. The place is outstanding and we highly recommend it!
Menginap 2 malam pada Jun 2021
Disahkan

10/10 Cemerlang

A

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
Menginap 3 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jane

Menginap 2 malam pada Apr 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Victoria

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
Menginap 4 malam pada Mac 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Henry

Menginap 3 malam pada Apr 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kemudahan
Menginap 2 malam pada Jul 2020
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Menginap 2 malam pada Mac 2020