Hotel de charme Römerhof

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Parkir tersedia
  • Perkhidmatan perniagaan
Harga semasa ialah RM820
RM877 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

Pilihan bilik

Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 14 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)

Double Room (Charme)

9.2 daripada 10
Hebat
(7 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 18 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)

Room

7.0 daripada 10
Baik
(2 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 22 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Arbon, Hotel de charme Römerhof berada di pusat bandar raya dan berhampiran pelantar laluan. Friedrichshafen Promenade adalah satu lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Terokai kembara aktiviti air di kawasan ini dengan selam skuba dan luncur angin nearby, atau nikmati aktiviti luar yang menarik seperti denai kembara/berbasikal and berbasikal daki gunung. Layari panduan perjalanan Arbon kami
Peta
Freiheitsgasse 3, Arbon, TG, 9320

Tempat berdekatan

  • Biara St. Gall
    Biara St. Gall
    15 min memandu - 17.6 km
  • Kastil Roggwil
    6 min memandu - 4.2 km
  • Autobau
    11 min memandu - 8.1 km
  • Pesta Perdagangan St. Gallen
    13 min memandu - 16.2 km
  • Universiti St. Gallen
    14 min memandu - 17.3 km

Bergerak

  • Stesen Arbon - 8 minit berjalan kaki
  • Mörschwil S-Bahn - 9 minit memandu
  • Lapangan Terbang Zurich Airport (ZRH) - 76 minit memandu

Restoran

  • Conny's Hafenbeizli
    5 min memandu
  • Landgasthof Seelust
    5 min memandu
  • Hotel Seegarten
    16 min berjalan kaki
  • Seehuus Wiedehorn
    5 min memandu
  • Kreisel Take-Away
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

Hotel de charme Römerhof

  • Hotel di pusat bandar raya
  • Pertimbangkan penginapan di Hotel de charme Römerhof dan manfaatkan sarapan bufet percuma, teres dan perpustakaan. Pengembara aktif boleh menikmati berbasikal di hotel ini. Masakan Perancis restoran di tapak, Restaurant Roemerhof, menawarkan sarapan, makan tengah hari, makan malam dan tempat makan di kawasan terbuka. Sebagai tambahan kepada pencucian kering/dobi dan bar, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Sewa basikal, letak kenderaan sendiri (surcaj) dan daftar keluar ekspres
    • Daftar masuk ekspres, bilik mesyuarat dan sajian kopi/teh di ruang bersama
    • Surat khabar percuma, bantuan pelancongan/tiket dan dewan bankuet
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan memiliki keselesaan seperti perkhidmatan bilik 24 jam dan ruang kerja komputer riba, serta sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan tempat duduk berasingan.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Gebar bulu kapas, katil lipat simpan/tambahan (surcaj) dan katil bayi/kot (surcaj)
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • TV skrin rata dengan saluran kabel
    • Almari pakaian, tempat duduk berasingan dan pembancuh kopi/teh

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Hotel de charme Römerhof mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak CHF20 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel de charme Römerhof?

Setakat 25 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel de charme Römerhof pada 29 Okt 2026 bermula serendah RM820, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotel de charme Römerhof?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak CHF6 sehari.

Apakah masa daftar masuk di Hotel de charme Römerhof?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00. Daftar masuk awal tersedia dengan fi sebanyak CHF50 (tertakluk pada ketersediaan). Daftar masuk lewat tersedia dari 11:00– 18:00 dengan fi sebanyak CHF100.

Apakah masa daftar keluar di Hotel de charme Römerhof?

Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi sebanyak CHF50.

Di manakah terletaknya Hotel de charme Römerhof?

Terletak di pusat bandar, hotel ini berada di wilayah yang sama dengan Friedrichshafen Promenade. Stesen Arbon sejauh 8 minit berjalan kaki dan Terminal Feri Arbon sejauh 9 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hotel de charme Römerhof Ulasan

9.2

Hebat

9.6

Kebersihan

8.6

Lokasi

9.4

Kakitangan & perkhidmatan

9.2

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 126 daripada 202 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 61 daripada 202 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 12 daripada 202 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 2 daripada 202 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 202 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Ein super angenehmer Aufenthalt in angenehmem Ambiente
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Historisch

Sehr schönes Hotel, schöne Umgebung
Menginap 3 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
this is a gorgeous hotel ion the centre of town with tons of character. very friendly staff and the rooms are really nice, very comfortable with all you need. the restaurant is superb. the breakfast a nice highlight as well. loved it.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles gut, gerne wieder
Menginap 13 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The location of this hotel could not have been any better for exploring Arbon over the Easter Holiday weekend. Most of the staff was gone for the holiday but the ones who were there went above and beyond, even for us non-German speakers.
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Die Freundlichkeit und der Service der Angestellten und der Hoteleigentümer war erste Klasse, das Essen war außergewöhnlich und die Atmosphäre war sehr entspannend.
Menginap 2 malam pada Sep 2021
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Was mir sofort auffiel: Ich habe mich heimisch gefühlt. Alles familiär, so freundliches und hilfsbereites Personal, und mein Zimmer oben total gemütlich mit Blick auf den See. Ganz tolles Frühstück, ein Supermarkt gegenüber und nur weniger Minuten zum See. Ich komme gern wieder.
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Bel établissement, agréable et bien tenu. Un peu déçu par la situation entre un parking public et une rue à grande circulation: un environnement pas très "hôtel de charme". Excellent petit déjeuner. Un local pour stationner les vélos en sécurité serait le bienvenu.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Je recommande très fortement cet établissement!
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Details in this place are perfection. Wonderful visit!
Menginap 1 malam pada Mac 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel location was great. The restaurant was awesome and the staff was outstanding. Thank you Gabriel and Dominique for a wonderful stay.
Menginap 2 malam pada Mei 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great for working local at
Menginap 3 malam pada Feb 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Et charmerende lille hotel. Dejlige værelser. Dejlig morgenmad
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles gut, gerne wieder!
Menginap 4 malam pada Jul 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Wir können das Hotel weiterempfehlen.

Klein aber fein. Freundlicher Empfang, saubere Zimmer und gut gelegen. Reichhaltiges Frühstücksbuffet.
Menginap 2 malam pada Mei 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Geräumige, saubere Zimmer, welche zweckmässig eingerichtet sind. Das Zimmerklima war etwas warm und konnte nur mit Durchzug einigermassen angenehm gestaltet werden (Klimagerät zu wenig effizient). Lage des Hotels ideal, um per öV die Region zu erkunden (Bahnhofnähe ca. 10min. zu Fuss). Auch nah zur Altstadt und zum See (ca. 5min zu Fuss). Check-in/check-out unkompliziert, auch wenn bei Ankunft niemand anwesend war. Online Check-in verfügbar. Frühstück ist vielseitig, qualitativ gut und in stilvollem Ambiente. Preis/Leistung war top und somit gerne wieder.
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Der Name des Hotels wird der Unterkunft mehr als gerecht. Charme in jedem Bereich, sehr schönes Frühstücksbuffet. Gerne wieder!
Menginap 1 malam pada Nov 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Check In war am Montag nicht besetzt, trotzdem hat alles problemlos funktioniert. Es wurde rechtzeitig eine Email mit den Ckeck in Fomalitäten geschickt. Schönes Zimmer und reichhaltiges Frühstück. Auch Sonderwünsche wurden berücksichtigt.
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
Freundliches Personal haben alles gut erklärt danke
Menginap 1 malam pada Feb 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was beautiful and the hotel was historic. Breakfast was excellent and having privacy was ideal. Staff were friendly and accomodating. We did have dinner and although it was good i think it was over priced.
Menginap 2 malam pada Jan 2020
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Die Zimmer sind einfach schön. Das Bett und die Kissen sehr bequem. Frühstück war perfekt. Über den Service kann ich nichts sagen, da wir nur 1 Nacht waren. Aber wir waren rundum zufrieden.
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
werde wieder kommen
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
altes, hübsches Gebäude, sauberes Zimmer mit einfacher Einrichtung, kein Aufzug, altmodisches Zimmerschlüsselsystem mit klobigem Schlüssel (-anhänger). Parkmöglichkeit, 5min zu Fuß zum See (-bad), Lokale und Cafes in näherer Umgebung
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan
Check-in leider nur über Türspechanlage. Für Fahrräder nur Abstellmöglichkeit im öffentlichen Raum. Zimmer sauber. Frühstück ok.
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
The food in the restaurant was excellent. The walk up to the third floor with luggage and no porter was not ideal. The staff had less English than was found in other hotels of a similar level.
Menginap 2 malam pada Dis 2024