
Hotel berdekatan Ang Mo Kio Linear Park
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
23 Okt - 24 OktEsok
24 Okt - 25 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Ang Mo Kio Linear Park




1. Hotel 81 Kovan
Hotel 81 Kovan2.9 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM237
RM284 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




2. Fragrance Hotel - Kovan
Fragrance Hotel - Kovan2.9 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM309
RM371 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




3. Hotel Classic by Venue
Hotel Classic by VenueGeylang, 7.7 km dari Ang Mo Kio Linear Park
Pengembara tanpa nama
RM320
RM383 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




4. Holiday Inn Express and Suites Singapore Novena by IHG
Holiday Inn Express and Suites Singapore Novena by IHG6.9 km dari Ang Mo Kio Linear Park
Pengembara tanpa nama
RM543
RM670 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Days Inn by Wyndham Singapore Novena
Days Inn by Wyndham Singapore Novena6.6 km dari Ang Mo Kio Linear Park
tarun
RM307
RM368 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




6. Aloft by Marriott Singapore Novena
Aloft by Marriott Singapore Novena6.4 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM565
RM678 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




7. One Farrer Hotel
One Farrer Hotel7.6 km dari Ang Mo Kio Linear Park
Oon Heng
RM662
RM794 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. Oasia Hotel Novena, Singapore
Oasia Hotel Novena, Singapore7.1 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM597
RM716 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




9. Hotel 81 Palace
Hotel 81 Palace7.6 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM213
RM256 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




10. Courtyard by Marriott Singapore Novena
Courtyard by Marriott Singapore Novena7.2 km dari Ang Mo Kio Linear Park
Mia
RM786
RM942 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




11. Holiday Inn Singapore Little India by IHG
Holiday Inn Singapore Little India by IHG7.7 km dari Ang Mo Kio Linear Park
Soo Chee
RM639
RM766 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




12. Hmlet Essentials Novena
Hmlet Essentials Novena6.4 km dari Ang Mo Kio Linear Park
jinhua
RM280
RM335 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




13. Ibis Budget Singapore Gold
Ibis Budget Singapore GoldGeylang, 7.3 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM266
RM319 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




14. Holiday Inn Express Singapore Serangoon by IHG
Holiday Inn Express Singapore Serangoon by IHG7.8 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM514
RM655 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




15. ibis budget Singapore Clove
ibis budget Singapore Clove7.7 km dari Ang Mo Kio Linear Park
maryanna
RM231
RM277 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




16. STORIES Joo Chiat, a Hotel by Cove - Paya Lebar, Singapore - NEWLY RENOVATED
STORIES Joo Chiat, a Hotel by Cove - Paya Lebar, Singapore - NEWLY RENOVATEDGeylang, 7.8 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM311
RM339 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




17. ibis Singapore Novena
ibis Singapore Novena6.5 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM421
RM505 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




18. five6 Hotel Splendour
five6 Hotel SplendourGeylang, 7.6 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM349
RM418 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




19. Hotel 81 Premier Princess
Hotel 81 Premier Princess7.6 km dari Ang Mo Kio Linear Park
RM226
RM271 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




20. Owen House by Hmlet
Owen House by Hmlet7.7 km dari Ang Mo Kio Linear Park
Patricia
RM423
RM461 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran Ang Mo Kio Linear Park
![]() Hotel 81 Kovan2.9 km dari Ang Mo Kio Linear Park | ![]() Fragrance Hotel - Kovan2.9 km dari Ang Mo Kio Linear Park | ![]() Hotel Classic by VenueGeylang, 7.7 km dari Ang Mo Kio Linear Park | ![]() Holiday Inn Express and Suites Singapore Novena by IHG6.9 km dari Ang Mo Kio Linear Park | ![]() Days Inn by Wyndham Singapore Novena6.6 km dari Ang Mo Kio Linear Park |
|---|---|---|---|---|
| 6.8 173 ulasan | 6.6 74 ulasan | 8.6 Cemerlang 744 ulasan | 9.0 Hebat 614 ulasan | 7.8 Baik 35 ulasan |
RM237 RM284 jumlah termasuk cukai & fi 28 Okt - 29 Okt | RM309 RM371 jumlah termasuk cukai & fi 28 Okt - 29 Okt | RM320 RM383 jumlah termasuk cukai & fi 26 Okt - 27 Okt | RM543 RM670 jumlah termasuk cukai & fi 1 Nov - 2 Nov | RM307 RM368 jumlah termasuk cukai & fi 30 Okt - 31 Okt |
Ulasan Hotel Ang Mo Kio Linear Park Popular
YOTEL Singapore Orchard Road
10/10 Cemerlang
"Wonderful hotel good service"
Pan Pacific Singapore
10/10 Cemerlang
"Excellent stay, will be back again!"
Tarikan lain berhampiran Ang Mo Kio Linear Park
Taman Bishan-Ang Mo Kio
Setelah mengunjungi Taman Bishan-Ang Mo Kio, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Singapura. Bersiar-siar di marina atau lawati kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Luxus Hills Park
Setelah mengunjungi Luxus Hills Park, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Singapura. Bersiar-siar di taman yang cantik atau lawati kedai-kedai di kawasan meriah ini.
Hougang 1 Mall
8.4/10 (5 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Singapura, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Hougang 1 Mall. Bersiar-siar di meriah kawasan marina ini dan nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Tavistock Park
Setelah mengunjungi Tavistock Park, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Singapura.
Ang Mo Kio Town Garden East
Ang Mo Kio Town Garden East merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Singapura, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di meriah kawasan taman yang cantik ini dan nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
AMK Hub
Ketika kunjungan anda ke Singapura, anda boleh mencari cederamata di AMK Hub. Bersiar-siar di marina di kawasan meriah ini, atau kunjungi pelbagai pilihan tempat makan.
Hougang Mall
Ketika kunjungan anda ke Singapura, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Hougang Mall. Bersiar-siar di marina di kawasan meriah ini, atau kunjungi pelbagai pilihan tempat makan.
Sengkang Riverside Park
Sengkang Riverside Park merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Singapura, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda?