Apartamentos Venecia

Hartanah 2.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.4 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dobi
  • Dapur

Pilihan bilik

Standard Apartment

  • 80 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 4 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Alcúdia menempatkan hotel ini. Pelabuhan Alcúdia dan Pelabuhan Pollensa disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Pantai Alcúdia dan Playa de Muro. Mengembara bersama kanak-kanak? Pertimbangkan Hidropark dan Karting Can Picafort. Luncur angin dan luncur air / luncur tiarap menawarkan peluang yang bagus untuk keluar ke kawasan air, atau anda boleh cuba aktiviti lasak dengan berbasikal daki gunung dan denai kembara/berbasikal berdekatan. Layari panduan perjalanan Alcúdia kami
Peta
Carrer Garballons, 2, Puerto de Alcudia, Alcudia, Mallorca, 07410

Tempat berdekatan

  • Pantai Alcúdia
    Pantai Alcúdia
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Playa de Muro
    Playa de Muro
    19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Pantai dels Francesos
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Hidropark
    7 min memandu - 2.5 km
  • Pelabuhan Alcúdia
    7 min memandu - 3.2 km

Bergerak

  • Stesen Inca - 21 minit memandu
  • Palma de Mallorca (PMI) - 54 minit memandu

Restoran

  • S' Oli Verge
    4 min berjalan kaki
  • El Paraiso
    5 min berjalan kaki
  • playero
    2 min berjalan kaki
  • El Loro Verde
    9 min berjalan kaki
  • Syrah
    12 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Apartamentos Venecia

  • Mesra keluarga bagi hotel berdekatan Pantai Alcúdia
  • Pertimbangkan penginapan di Apartamentos Venecia dan manfaatkan teres atas bumbung, taman dan taman permainan. Kekal terhubung melalui akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti bilik arked/permainan dan perpustakaan.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • 2 kolam renang terbuka dan kolam kanak-kanak, bersama dengan kerusi lepak pantai dan payung pantai/kolam
    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj), gril barbeku dan perkhidmatan dobi
    • Bantuan pelancongan/tiket, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan kakitangan berbilang bahasa
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan menampilkan keselesaan seperti penyaman udara dan tempat duduk berasingan, di samping sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Kot/katil bayi percuma dan katil tambahan percuma
    • Tilam berlapik dan katil sofa
    • Bilik mandi persendirian dengan tab mandi rendaman dalam
    • Laman persendirian, tempat duduk berasingan dan tempat makan berasingan

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia
  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang 24 jam (surcaj)
  • Pengangkutan ulang-alik kawasan (surcaj)

Aktiviti menarik

  • 2 kolam renang terbuka
  • Bilik permainan/arked
  • Kolam kanak-kanak
  • Pustaka
  • Taman permainan

Mesra keluarga

  • 2 kolam renang terbuka
  • Bilik permainan/arked
  • Bilik tidur berasingan
  • Dapur dalam bilik
  • Katil bayi di dalam bilik
  • Katil lipat simpan/tambahan percuma
  • Katil sofa dalam bilik
  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Kolam kanak-kanak
  • Peti sejuk dalam bilik
  • Ruang makan dalam bilik yang berasingan
  • Taman permainan

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (ketersediaan terhad)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi

Kawasan luar

  • Gril barbeku
  • Kerusi lepak tepi kolam
  • Payung kolam
  • Taman
  • Teres atas bumbung

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Kaunter dan singki berketinggian rendah
  • Palang cekau berdekatan tandas
  • Tempat duduk tandas ditinggikan

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 2 tingkat
  • Dibina pada 1988

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Katil bayi percuma
  • Katil lipat simpan/tambahan percuma
  • Katil sofa
  • Tilam berlapik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Gabungan pancuran mandi/tab mandi
  • Pengering rambut (atas permintaan)
  • Tab mandi rendaman dalam

Hiburan

  • TV skrin rata

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh espreso
  • Peti sejuk
  • Ruang makan berasingan

Lain-lain

  • Meja
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Perabot berasingan
  • Peti besi
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Telefon
  • Tempat duduk berasingan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 9:30; Masa tamat daftar masuk: 20:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Meja sambut tetamu dibuka Isnin - Ahad (9:00 - 13:00) dan Isnin - Ahad (16:00 - 19:00)
Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Jika anda merancang untuk tiba selepas 19:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan percuma
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai dikenakan oleh kerajaan tempatan dan akan dikutip di hartanah. Cukai dikurangkan sebanyak 50% selepas malam ke-8 penginapan dan kanak-kanak bawah umur 16 tahun terkecuali. Pengecualian dan pengurangan lain mungkin dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 30 April, EUR 0.55 seorang, semalam , sehingga 9 malam dan EUR 0.28 kemudian. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 16 tahun tahun.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 Mei - 31 Oktober, EUR 2.20 seorang, semalam, sehingga 9 malam dan EUR 1.10 kemudian. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 16 tahun tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran pengangkutan ulang-alik lapangan terbang: EUR 79 sebilik

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Apartamentos Venecia mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai 2 kolam renang terbuka dan kolam kanak-kanak.

Adakah Apartamentos Venecia mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Apartamentos Venecia?

Terdapat parkir percuma berdekatan.

Apakah masa daftar masuk di Apartamentos Venecia?

Masa mula daftar masuk: 9:30; Masa tamat daftar masuk: 20:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Apartamentos Venecia?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Adakah Apartamentos Venecia memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang. Fi sebanyak EUR79 sebilik dikenakan.

Di manakah terletaknya Apartamentos Venecia?

Hotel mesra keluarga di Alcúdia ini terletak dalam jarak 1 bt (2 km) dari Pantai dels Francesos, Pantai Alcúdia dan Playa de Muro. Hidropark dan Gua Sant Martí juga dalam jarak 2 bt (3 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Apartamentos Venecia Ulasan

8.4

Sangat Baik

6.6

Kebersihan

8.2

Lokasi

7.6

Kakitangan & perkhidmatan

7.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 6 daripada 14 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 5 daripada 14 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 2 daripada 14 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 14 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 14 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Ideale ligging.

Heerlijke vakantie gehad. Ligging is perfect t.o.v. strand.
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Polecam dla rodzin z dziećmi ceniących spokój

Rewelacyjny pobyt blisko plaży w spokojnej dzielnicy
Disahkan

10/10 Cemerlang

Daniel

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Enkelt, nära till det mesta, lugnt lägenhetshotell

Ett enkelt lägenhetsboende nära till stranden och restaurang gatorna. Lugnt område. Kall pool i juni. Inte billigt, men ändå prisvärt.
Disahkan

8/10 Baik

Catherine

Sukakan: Keselesaan bilik

Ruhige Unterkunft mit alter Einrichtung

Wir kamen an einem Sonntag an.Rezeption zu.Der Gärtner war da und hat uns reingelassen.Wir waren aber nicht auf der Gästeliste.Zum Glück war noch was frei!Sonst war alles ok.Gute und für den Ort ruhige Lage.
Disahkan

8/10 Baik

andrea

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

soddisfatto in pieno

Ho soggiornato in questa struttura per due notti e devo dire che mi sono trovato molto bene. Le camere sono accoglienti pulite e spaziose, la nostra era al piano terra con accesso diretto al giardino e alla piscina. Molto caratteristica e bella la zona, piena di canali e belle strutture. Bellissima la spiaggia a neanche 5 minuti a piedi, ristoranti e negozi nelle vicinanze a decine.
Disahkan

10/10 Cemerlang

Steinar

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Super plass.

Super beliggenhet. Kommer igjen.
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Koselig sted

Bra opphold, koselig personal. Hotellet lå fint til. Koselig hage med svømmebasseng.
Disahkan

6/10 Sederhana

Pengembara yang disahkan

Tidak sukakan: Kebersihan
A bad smell in the room. Why have written rules? For example if anything is damaged or missing you must pay.
Disahkan

8/10 Baik

Rami & Tarja

Sukakan: Keselesaan bilik

Erittäin rauhallinen sijainti

Sijainti mitä parhain. Siisti ja viihtyisä ympäristö lähellä rantaa ja palveluita. Pieni mutta kiva allasalue. Hyvät aurinkotuolit ja -varjot, joita oli aina vapaana. Respa toisessa rakennuksessa. Avoinna rajoitetusti, mutta eipä ollut tarvettakaan. Ei baari eikä ravintolapalveluita, joka sopi hyvin meille. Lähistöllä kauppoja ja ravintoloita. Auton parkkeeraus hotellin eteen helppoa. Toimiva siisti kaksio. Varustetaso kaikinpuolin riittävä. Hyvin toimiva ilmastointi molemmissa huoneissa. Siivouskin ihan Ok. Kalusteet ehjät, mutta hieman ikääntyneet. Sängyt ihan kelvolliset. Keittiö toimiva, varusteet riittävät ja astioita tarpeeksi. Erinomainen "tukikohta" auton vuokranneille. Paljon hienoa nähtävää ja koettavaa riittää vaikka pidemmäksikin aikaa. Tiet kunnossa. Palmaan ajaa 35min:ssa ja lentokentälle samassa ajassa. Ilmainen WiFi toimi huoneessa hyvin. TV:n kuvanlaatu surkea digiboxista huolimatta, hyvä niin, ei tarvinnut katsoa kuin sunnuntaina F1-kilpailu ja Kimin sijoitus hopealle.
Disahkan

6/10 Sederhana

Pengembara yang disahkan

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Der var mange småting, som ikke nok varmt vand til badekaret, vandhanen kunne ikke skrue ned, låsen til altanen virkede ikke. Og der var ingen i receptionen da vi skulle checke ud, vi måtte vente en time! Der var ellers stille og det var tæt på stranden - positivt.
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Disahkan

8/10 Baik

Petteri

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Disahkan

8/10 Baik

Johanssons

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Disahkan

4/10 Lemah

Pengembara yang disahkan

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik