Seluruh pangsapuri

Apartment Dani

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Apartment Dani

Pemandangan air
Reka bentuk bangunan
Tempat makan
Pantai
Dapur peribadi

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Pemandangan pantai

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Apartment Dani

  • Sorotan hartanah
  • Apartment Dani menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Apartment Dani menawarkan sentuhan bermakna seperti penyaman udara, serta kemudahan seperti
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Dapur dengan peti sejuk, mesin basuh pinggan mangkuk dan ketuhar gelombang mikro
    • Balkoni, ketuhar dan dapur

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Trogir menempatkan pangsapuri ini. Split Marina dan Pelabuhan Split disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Split Riva dan Pantai Bacvice. Taman Alkitab Stomorija dan Muzium Maritim Croatia juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Trogir kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Trogir
Peta
Miševac 98 E, Trogir, Split-Dalmatia, 21220

Tempat berdekatan

  • Pantai Bacvice
    Pantai Bacvice
    35 min memandu - 34.3 km
  • Split Riva
    Split Riva
    36 min memandu - 34.4 km
  • Istana Diocletian
    Istana Diocletian
    36 min memandu - 34.4 km
  • Pelabuhan Split
    Pelabuhan Split
    36 min memandu - 34.7 km
  • Pantai Awam
    4 min memandu - 2.2 km

Bergerak

  • Stesen Kaštel Stari - 18 minit memandu
  • Split (SPU) - 13 minit memandu

Restoran

  • Vrata o'grada
    3 min memandu
  • Bistro - Pizzeria "Balera
    3 min memandu
  • TWINS Beach Bar
    8 min memandu
  • Ipanema Beach Bar
    7 min memandu
  • Flashback Caffe Bar
    7 min memandu

Soalan lazim

Adakah Apartment Dani mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Apartment Dani?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Apartment Dani?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00.

Apakah masa daftar keluar di Apartment Dani?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Apartment Dani?

Terletak di Trogir, bangunan pangsapuri ini sejauh 2 bt (3 km) dari Pantai Awam, Gereja St. Barbara dan Gereja Kecil Ivan Orsini. Muzium Bandar Trogir dan Trogir Marina juga dalam jarak 2 bt (3 km).

Ulasan

Apartment Dani Ulasan

10

Luar Biasa

10

Kebersihan
Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 1 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Nice apartment and nice view. Good location close to city and airport.
Menginap 3 malam pada Sep 2026