Pousada Villa Saint Joseph

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Bar
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Double or Twin Room

9.0 daripada 10
Hebat
(4 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single) ATAU 3 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Family Room

  • Boleh menampung 6
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Tiradentes menempatkan Pousada Villa Saint Joseph. Solar da Baronesa de Itaverava dan Air Pancut Saint Joseph merupakan tempat menarik terkenal dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Taman Exposition. Muzium Automobil Darat Diraja dan Gereja Our Lady of Sorrows adalah dua lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Tiradentes kami
Lihat lebih banyak Pousada di Tiradentes
Peta
Av Presidente Castelo Branco 2100, Águas Santas, Tiradentes, MG, 36325000

Tempat berdekatan

  • Muzium Automobil Darat Diraja
    18 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Gereja Suci Trinity
    20 min memandu - 14.1 km
  • Air Pancut Saint Joseph
    22 min memandu - 15.2 km
  • Dataran Forras
    22 min memandu - 15.2 km
  • Stesen Kereta Api Tiradentes
    24 min memandu - 16.6 km

Bergerak

  • Stesen São João del Rei - 23 minit memandu
  • Sao Joao del Rei (JDR-Prefeito Octavio de Almeida Neves) - 16 minit memandu

Restoran

  • Tragaluz
    18 min memandu
  • Ora Restaurante
    18 min memandu
  • Trattoria Via Destra
    18 min memandu
  • Pacco & Bacco
    18 min memandu
  • Jardins de Santo Antônio
    18 min memandu

Tentang hartanah ini

Pousada Villa Saint Joseph

  • Pousada berdekatan Muzium Automobil Darat Diraja
  • Terletak berdekatan Air Pancut Saint Joseph dan Dataran Forras, Pousada Villa Saint Joseph menyediakan sarapan bufet percuma, bar kolam dan taman. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Bantuan pelancongan/tiket dan kakitangan berbilang bahasa
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Pousada Villa Saint Joseph menampilkan keselesaan seperti Wi-fi percuma dan bar mini.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Kipas siling dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia setiap hari 8:00 hingga 10:30
  • 1 bar tepi kolam

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (harian)

Kawasan luar

  • Taman

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)

Bilik mandi

  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut (atas permintaan)
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata

Makanan dan minuman

  • Bar mini

Lain-lain

  • Kipas siling

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
1 kanak-kanak, sehingga umur 3 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak BRL100.0 sehari
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran katil lipat simpan: BRL 100.0 sehari

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan alat pertolongan cemas

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Ibu bapa atau penjaga sah yang mengembara dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mesti mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan kad pengenalan bergambar (misalnya, pasport) semasa daftar masuk. Untuk perjalanan antarabangsa ke Brazil, jika hanya ibu atau bapa yang mengembara dengan kanak-kanak, selain sijil kelahiran kanak-kanak dan kad pengenalan bergambar, ibu atau bapa berkenaan mesti juga mengemukakan surat kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Sekiranya ibu bapa atau penjaga sah, sebagaimana perlu, tidak dapat atau tidak rela memberi kebenaran ini, maka kebenaran kehakiman adalah perlu. Pelawat yang berhasrat untuk mengembara ke Brazil dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Brazil sebelum mengembara untuk mendapat maklumat lanjut.
Pembinaan sedang dijalankan di bangunan sebelah dan mungkin terdapat gangguan bunyi daripada kerja-kerja pembinaan

Soalan lazim

Adakah Pousada Villa Saint Joseph mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Pousada Villa Saint Joseph mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Pousada Villa Saint Joseph?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Pousada Villa Saint Joseph?

Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Pousada Villa Saint Joseph?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Pousada Villa Saint Joseph?

Terletak di Tiradentes, pousada ini sejauh 0.8 mi (1.4 km) from Muzium Automobil Darat Diraja serta dalam jarak 6 bt (10 km) dari Gereja Our Lady of Sorrows dan Solar da Baronesa de Itaverava. Gereja Our Lady of Mercy dan Air Pancut Saint Joseph juga dalam jarak 9 bt (15 km) pemanduan.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Pousada Villa Saint Joseph Ulasan

8.8

Cemerlang

8.4

Kebersihan

10

Lokasi

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

8.2

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 66 daripada 115 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 34 daripada 115 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 5 daripada 115 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 4 daripada 115 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 6 daripada 115 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Luiz Tadeu

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Local excelente

Estadia excelente, lugar muito bonito e tranquilo boa estrutura e o gerente Jean muito atencioso e solicito. Café da manhã variado e muito completo.
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Cleide

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This very charming, rustic chic bed & breakfast, surely offers more than I expected. It’s located in a beautiful area surrounded by nature. The hosts were amazing and made us feel at home. They also offer an amazing continental breakfast.
Menginap 2 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Paulo

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Fomos muito bem recebidos, o proprietário é muito educado e atencioso. Quarto muito limpo, confortável e com excelente chuveiro. Em relação ao café da manha tinha muitas variedades e tudo muito bem feito Fiquei muito satisfeito e recomendo a todos.
Menginap 1 malam pada Sep 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Caroline

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Lugar confortável, calmo e bonito. O dono da pousada é bem receptivo e consegue dar bons conselhos sobre coisas para fazer ao redor. O box do banheiro estava sujo, mas fora isso a limpeza era ótima. O café da manha é bem gostoso e tem variedade.
Menginap 1 malam pada Apr 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Sônia M R

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Pousada top Dez

Nossa estadia foi incrível.O Jean é um anfitrião muito atencioso.A pousada é linda,construção e decoração de muito bom gosto.Café da manhã com vários itens,bolos saborosos feitos pelo anfitrião.Ficamos num apartamento família;com dois quartos;dois banheiros e uma sala.Recomendo e voltaremos em breve.
Menginap 2 malam pada Jul 2023
Disahkan

6/10 Sederhana

leila

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
Tidak sukakan: Kebersihan
A pousada é linda, mas muito precária na manutenção e limpeza. Parece que vai mudar a direção da pousada. Desejo sinceramente que a mudança seja pra melhor, porque o lugar é muito bonito.
Menginap 4 malam pada Nov 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Regina Célia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Que delícia de lugar

Casarão muito bem conservado e extremamente limpo. O proprietário Jean é extremamente cordial e reside no local. Ambiente muito agradável, bonito e acolhedor. Quartos confortáveis, boas roupas de cama e banho. Café da bom . Dista cerca de 11 km de Tiradentes. Estrada com calçamento. Certamente retornaremos
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Priscila

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Maravilhosa!!!

A pousada é maravilhosa! Atendimento, localização, enfim, tudo perfeito para curtir e relaxar... A única questão é o fato de ficar a aproximadamente 25 min de Tiradentes. Se isso não for problema, super recomendo!!! Nota 1000!!!
Menginap 2 malam pada Jul 2018
Disahkan

10/10 Cemerlang

Andre

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Espetacular

Altamente recomendado! A qualidade dos serviços, a cortesia do anfitrião e sua equipe são excepcionais. O ambiente é incrivelmente agradável, com uma arquitetura rústica que transmite um conforto incomparável. Cada detalhe é digno de ser compartilhado no Instagram. Ideal para famílias, casais e amigos. Estamos imensamente gratos ao Jean, pois proporcionou uma das melhores experiências de hospitalidade que já tivemos em nossas viagens.
Menginap 2 malam pada Mei 2024
Disahkan

8/10 Baik

Cristiano

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Anfitrão muito simpático e atencioso. Local precisa de algumas manutenções. Parede do banheiro parecia estufado. Local é bem distante de Tirandentes e São João Del Rei. Local com acesso apenas de carro.
Menginap 3 malam pada Mei 2024
Disahkan

4/10 Lemah

Marco Antônio

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
O espaço da pousada é muito bom mas a limpeza e conservação são péssimas. Em alguns horários não tem ninguém para atender. Domingo cheguei as 17 horas e a pousada estava trancada
Menginap 2 malam pada Dis 2023
Disahkan

2/10 Teruk

Marcus Vinicius

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Estadia desesperadora.

A nossa experiência foi traumática, o hotel não está em condições nenhuma de receber hóspedes. Os quartos possuem rachaduras estrondosas nas paredes, as instalações são antigas e sem manutenção, a limpeza realmente é o ponto mais assustador, haviam muitos insetos e aranhas nas camas, inclusive uma aranha armadeira que estava na cama do meu filho. Após essa situação fomos realocados para um quarto menor, que não tinha cama suficiente para minha família (somos um casal com três crianças), as roupas de cama estavam fedendo e úmidas, todo o quarto úmido, a tv não funcionava, o Wi-Fi não conseguíamos utilizar dentro do quarto, ficamos incomunicáveis, ao tomar banho caiu o suporte da toalha do banheiro. Não bastasse isso, na manhã seguinte quando saímos do quarto para tomar café o corredor estava todo molhado, havia chovido a noite e escorria água que vinha do telhado dentro dos corredores. Ao efetuar o acerto o dono do hotel sequer aplicou desconto na estadia, pelo contrário, cobrou quase cem reais a mais afirmando que eram taxas da máquina de cartão. Detalhe: não conseguimos sair do hotel porque não haviam vagas disponíveis nos outros hotéis da cidade pois era feriado nacional e o local é uma cidade historica. Nos sentimos acuados, desrespeitados, ameaçados e humilhados.
Menginap 2 malam pada Nov 2024
Disahkan

2/10 Teruk

Luiz

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Bike fest Tiradentes 2023 sofrível

Pousada muito longe do centro de Tiradentes. Melhor ficar em São João Del Rey. Cobram como se fosse Tiradentes. Pousada decadente, paredes com infiltração, mal conservada. Café da manhã fraco, considerando o preço da diária. Reservei uma cama de casal e me juntaram duas camas de solteiro. Não recomendo.
Menginap 2 malam pada Jun 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Felipe

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Pousada nota 1000! Atendimento impecável do Jean agua quente, cama boa e uma coberta gostosa. Super indico
Menginap 2 malam pada Jun 2023
Disahkan

4/10 Lemah

Pengembara yang disahkan

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Hotel sem manutenção

De fato o hotel fica a 24 minutos do centro de histórico de Tiradentes. Mas isso não é um problema quando já se sabe a distância. O problema está na manutenção dos quartos( mofo, acabamento caindo, paredes com infiltração ) treinamento dos funcionários (nunca trabalharam com atendimento ao público) e qualidade da cama, roupas de cama e banho (rasgadas ou muito gastas).
Menginap 2 malam pada Jun 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Rogerio

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Sensacional, lugar lindo natureza exuberante, atendimento nota 10
Menginap 1 malam pada Jun 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Emanuela

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
A pousada é peefeita, casarão antigo , super bem decorado, movéis lindos , limpeza impecável, o administrador Jean foi extremamente solícito quando tivemos um problema com deslocamento até Tiradentes .....Área externa perfeita com piscina maravilhosa..... super indico e ficaremos mais vezes ....
Menginap 1 malam pada Mei 2023
Disahkan

8/10 Baik

Luciana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Avaliação

O ambiente é lindo, super aconchegante,muito luxuoso,porém internet só pegava próximo recepção, quarto muito Bom, cama boa, No banheiro não tinha sabonete,o lixo estava cheio, não tinha toca,nem sabonete,nada de Higiene para uso do casal, Café da Manhã Bom, o Lugar fica muito Longe de Tiradentes, 11 km, Tem tudo para ser um excelente Lugar, só falta isso Citado acima.
Menginap 1 malam pada Mei 2023
Disahkan

8/10 Baik

ALDO TELES

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Local agradável, ambiente limpo, voltaria me hospedar lá.
Menginap 2 malam pada Apr 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Wenderson Avelino

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Muito confortável, excelente opção em Tiradentes

Muito confortável a cama, quarto limpo, bom espaço, local aprazível, bom cama da manha. RECOMENDO a estadia neste hotel
Menginap 2 malam pada Mac 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Filipe

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Pousa é ideal para quem quer descansar, ambiente silencioso e tranquilo. Café da manhã delicioso e com várias opções. Gostei muito.
Menginap 2 malam pada Feb 2023
Disahkan

8/10 Baik

NEEMIAS

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
Muito aconchegante,roupas de cama e banho de excelente qualidade e bem limpas, ponto negativo; fica um pouco distante da cidade ( cerca de 8km de São João del rei, 12 km de Tiradentes). Café sem muitas opções!
Menginap 2 malam pada Okt 2022
Disahkan

10/10 Cemerlang

ANA L B

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Ótima pousada, recomendo.

A pousada é muito boa e o anfitrião é muito legal e compreensivo
Menginap 3 malam pada Jul 2022
Disahkan

2/10 Teruk

Pedro

Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Pior estadia da vida. Espelunca

Pior pousada que já fiquei na vida. Péssima experiência. Não recomendo nem pro meu pior inimigo… horroroso.
Menginap 1 malam pada Sep 2022
Disahkan

10/10 Cemerlang

Julia

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Ótimo custo-beneficio

Excelente estadia para família, atendimento maravilhoso do proprietário e funcionários. A distância do centro das duas cidades históricas (São João Del Rei e Tiradentes) acaba compensando por nos sentirmos em casa e pelo ótimo custo-benefício, mas nada que 20min de carro não resolva. Wi-fi em uma área sem serviço é bem importante e o da pousada atendeu perfeitamente. Café da manhã maravilhoso com vista para a natureza. Estamos bem satisfeitos com a escolha da pousada.
Menginap 2 malam pada Sep 2022