Itsy Hotels Platinum Inn

Hartanah 2.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

5.6 daripada 10

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Penyaman udara
  • Perkhidmatan Bilik
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Bilik

  • Boleh menampung 3

Standard Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 13 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Thiruvananthapuram menempatkan Itsy Hotels Platinum Inn. Zoo Thiruvananthapuram dan Muzium Napier merupakan tarikan tempahan sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi LuLu Mall Thiruvananthapuram dan Mall of Travancore. Natural History Museum dan Russian Cultural Center juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Thiruvananthapuram kami
Peta
NH Bypass Service Road, Anayara, Venpalavattom, Thiruvananthapuram, Kerala, 695029

Tempat berdekatan

  • Kuil Shri Padmanabhaswamy
    Kuil Shri Padmanabhaswamy
    11 min memandu - 5.7 km
  • LuLu Mall Thiruvananthapuram
    14 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Veli Lake Tourist Village
    4 min memandu - 2.9 km
  • Madre de Deus Church
    6 min memandu - 5.3 km
  • Technopark
    15 min memandu - 10.3 km

Bergerak

  • Stesen Thiruvananthapuram Kochuveli - 17 minit berjalan kaki
  • Thiruvananthapuram (TRV-Lapangan Terbang Antarabangsa Trivandrum) - 18 minit memandu

Restoran

  • Vaiga’s Ootupura
    15 min berjalan kaki
  • Paragon restaurant
    15 min berjalan kaki
  • Imperial Kitchen
    5 min berjalan kaki
  • O Café
    10 min berjalan kaki
  • The Kappi Shop
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

Itsy Hotels Platinum Inn

  • Hotel berdekatan Kuil Shri Padmanabhaswamy
  • Itsy Hotels Platinum Inn menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Lif, hartanah bebas asap rokok dan dewan bankuet
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Itsy Hotels Platinum Inn disertakan dengan keselesaan seperti penyaman udara.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • 32-inci TV skrin rata dengan saluran kabel
    • Almari pakaian, kipas siling dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kebolehcapaian

  • Lantai jubin di dalam bilik
  • Lif

Lain-lain

  • Dewan bankuet
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata 32-inci dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Perkhidmatan bilik terhad

Lain-lain

  • Kipas siling
  • Meja
  • Penyaman udara (kawalan suhu)

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai

Perkara yang kami harus menyebut

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Soalan lazim

Adakah Itsy Hotels Platinum Inn mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Itsy Hotels Platinum Inn?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Itsy Hotels Platinum Inn?

Masa mula daftar masuk: 13:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Itsy Hotels Platinum Inn?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Itsy Hotels Platinum Inn?

Terletak di Thiruvananthapuram, hotel ini sejauh 1 bt (2 km) dari LuLu Mall Thiruvananthapuram dan Institut Sains Perubatan Kerala. Veli Lake Tourist Village dan Fun Plex Go Karting juga dalam jarak 2 bt (3 km). Stesen Thiruvananthapuram Kochuveli sejauh 17 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Itsy Hotels Platinum Inn Ulasan

5.6

5.0

Kebersihan

4.0

Kemudahan

6.6

Kakitangan & perkhidmatan

5.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 5 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 1 daripada 5 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 5 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 2 daripada 5 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 5 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Mohanan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Excellent

Great Place to stay if you are visiting KIMS
Menginap 1 malam pada Apr 2024
Disahkan

8/10 Baik

Danilo

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
The staff Surya and Anto were very good. Congrats. There is a stalled putrid river in the back neglected by the city Housekeeping needs improvement. Backyard is nasty.
Menginap 3 malam pada Apr 2023
Disahkan

2/10 Teruk

Basil

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
No dinning and not suitable for family. Not worth for the price.
Menginap 1 malam pada Okt 2022
Disahkan

4/10 Lemah

Mariyam

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 5 malam pada Apr 2025
Disahkan

4/10 Lemah

Amit

Menginap 1 malam pada Mei 2024