Seluruh rumah

Near Wineries & Parks: Waterfront Tracy Getaway!

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Near Wineries & Parks: Waterfront Tracy Getaway!

Depan hartanah
Bahagian dalam
Bahagian dalam
Bahagian dalam
Bahagian dalam

Seluruh rumah

5 bilik tidur3 bilik mandiBoleh menampung 10334 meter persegi

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Penyaman udara

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Near Wineries & Parks: Waterfront Tracy Getaway!

  • Sorotan hartanah
  • Near Wineries & Parks: Waterfront Tracy Getaway! menyediakan bilik arked/permainan dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Meja ping pong, buku-buku dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Near Wineries & Parks: Waterfront Tracy Getaway! menampilkan keselesaan seperti penyaman udara.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Sistem pemanasan dan kipas siling
    • 3 bilangan bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran
    • Almari pakaian, dapur dan mesin basuh pinggan mangkuk

Kemudahan hartanah

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Pengisar
  • Tisu dapur

Bilik tidur

  • 5 bilik tidur
  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • 3 bilik mandi persendirian
  • Tab mandi atau pancuran

Hiburan

  • Buku
  • TV

Dobi

  • Detergen dobi
  • Mesin basuh

Keselesaan

  • Kipas siling
  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Fi: USD 100.92 setiap penginapan sepenginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Seterika/papan seterika

Aktiviti menarik

  • Bilik permainan/arked
  • Ping pong

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida (hos telah menyatakan terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
  • Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Seorang dewasa berumur 18 ke atas mesti bertanggungjawab untuk tempahan tersebut
Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [apartment]
Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 100.92 setiap penginapan, sepenginapan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 100.92 setiap penginapan, sepenginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah

Tentang kawasan sekitar

Tracy menempatkan kotej ini. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Taman Negeri Memorial Caswell dan Del Valle Regional Park, sementara Manteca Historical Museum dan Teater Bob Hope merupakan tarikan utama kebudayaan. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Big League Dreams - Manteca atau Manteca Tennis Center. Layari panduan perjalanan Tracy kami
Lihat lebih banyak Kotej di Stockton
Peta
Tracy, CA

Tempat berdekatan

  • Grand Theatre Center for the Arts
    6 min memandu - 5.0 km
  • West Valley Mall
    11 min memandu - 9.3 km
  • Taman Perniagaan Lathrop
    21 min memandu - 22.3 km
  • Great Wolf Lodge Water Park
    22 min memandu - 24.1 km
  • Big League Dreams - Manteca
    23 min memandu - 25.1 km

Bergerak

  • Stesen Tracy - 6 minit memandu
  • Stockton, CA (SCK-Stockton Municipal) - 32 minit memandu

Restoran

  • Starbucks
    4 min memandu
  • McDonald's
    3 min memandu
  • Starbucks
    2 min memandu
  • Taco Bell
    4 min memandu
  • Four Corners Restaurant
    4 min memandu

Soalan lazim

Adakah Near Wineries & Parks: Waterfront Tracy Getaway! mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak USD100.92 setiap penginapan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di Near Wineries & Parks: Waterfront Tracy Getaway!?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini; parkir berdekatan juga percuma.

Apakah masa daftar masuk di Near Wineries & Parks: Waterfront Tracy Getaway!?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam.

Apakah masa daftar keluar di Near Wineries & Parks: Waterfront Tracy Getaway!?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Near Wineries & Parks: Waterfront Tracy Getaway!?

Terletak di Tracy, kotej ini sejauh 6.1 km dari Sutter Tracy Community Hospital serta dalam jarak 12 bt (20 km) dari West Valley Mall dan River Island Dog Park. Taman Perniagaan Lathrop dan Great Wolf Lodge Water Park juga dalam jarak 12 bt (20 km).