Seluruh pangsapuri

Lobie SkyLux

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Lobie SkyLux

Kolam renang terbuka
Bahagian dalam
Teres/patio
Kemudahan kecergasan
Bahagian dalam

Ulasan

8.2 daripada 10
Sangat baik

Seluruh pangsapuri

1 bilik mandiBoleh menampung 228 meter persegi

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dobi
  • Gimnasium

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Lobie SkyLux

  • Pangsapuri berdekatan Stadium Maracanã
  • Pertimbangkan penginapan di Lobie SkyLux dan manfaatkan taman, kemudahan dobi dan gimnasium. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Lobie SkyLux mempunyai keselesaan seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Almari pakaian, dapur dan ketuhar gelombang mikro

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 1 kolam renang terbuka

Internet

  • Tersedia di pangsapuri: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Sabun
  • Syampu
  • Tisu tandas
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata

Kawasan luar

  • Taman

Dobi

  • Kemudahan dobi

Keselesaan

  • Penyaman udara

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Aktiviti menarik

  • Gimnasium

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • 30 unit
  • Taman

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Mastercard

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Fi pembersihan: BRL180 setiap penginapan, seminggu

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Ibu bapa atau penjaga sah yang mengembara dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mesti mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan kad pengenalan bergambar (misalnya, pasport) semasa daftar masuk. Untuk perjalanan antarabangsa ke Brazil, jika hanya ibu atau bapa yang mengembara dengan kanak-kanak, selain sijil kelahiran kanak-kanak dan kad pengenalan bergambar, ibu atau bapa berkenaan mesti juga mengemukakan surat kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Sekiranya ibu bapa atau penjaga sah, sebagaimana perlu, tidak dapat atau tidak rela memberi kebenaran ini, maka kebenaran kehakiman adalah perlu. Pelawat yang berhasrat untuk mengembara ke Brazil dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Brazil sebelum mengembara untuk mendapat maklumat lanjut.

Tentang kawasan sekitar

Rio de Janeiro Centro, sebuah kawasan kejiranan di Rio de Janeiro, menempatkan Lobie SkyLux. Christ the Redeemer merupakan tempat menarik terkenal dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Flamengo dan Pantai Copacabana. Muzium Tomorrow dan Pusat Kebudayaan Bank Brazil juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Rio de Janeiro kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Rio de Janeiro
Peta
Rua Visconde de Inhaúma 80, Rio de Janeiro, RJ, 20010-060

Tempat berdekatan

  • Gereja Candelaria
    Gereja Candelaria
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Saara Rio
    Saara Rio
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Muzium Tomorrow
    Muzium Tomorrow
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Dataran Mauá
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Konsulat Jeneral Amerika Syarikat Rio de Janeiro
    19 min berjalan kaki - 1.6 km

Bergerak

  • Perhentian Trem São Bento - 2 minit berjalan kaki
  • Stesen Pusat Rio de Janeiro - 17 minit berjalan kaki
  • Rio de Janeiro (SDU-Santos Dumont) - 9 minit memandu

Restoran

  • Le Goût Restaurante
    3 min berjalan kaki
  • Gustati Grill
    1 min berjalan kaki
  • Lanchonete Gula Carioca
    1 min berjalan kaki
  • Torre De Belém
    2 min berjalan kaki
  • Boulos Padaria Express
    1 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Lobie SkyLux mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Lobie SkyLux mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Lobie SkyLux?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Lobie SkyLux?

Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Lobie SkyLux?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Lobie SkyLux?

Terletak di Rio de Janeiro Centro, bangunan pangsapuri ini sejauh 5 minit berjalan kaki dari Gereja Candelaria, Teluk Guanabara dan Pusat Kebudayaan Bank Brazil. Saara Rio dan Dataran Mauá juga dalam jarak 10 minit berjalan kaki. Perhentian Trem São Bento hanya sejauh 2 minit berjalan kaki dan Perhentian Trem Candelária sejauh 4 minit berjalan kaki.

Lobie SkyLux Ulasan

Ulasan

8.2

Sangat Baik