Seluruh rumah

Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč

Kelas hartanah: 3.5

Galeri foto untuk Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč

Kawasan hartanah
Kolam renang terbuka
Bahagian luar
Tempat makan
Pancuran mandi, pengering rambut, tuala disediakan

Seluruh rumah

4 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 7252 meter persegi

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Penyaman udara
  • Ruang Terbuka
  • Dapur barbeku

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč

  • The beautiful Villa Irena is not only comfortably furnished, but it is also near the beach, making it ideal for your family vacation. The villa can accommodate up to seven persons.
    Inside the villa you will find a comfortable living room and a fully equipped kitchen with all the necessary modern cooking appliances and kitchen utensils. Next to the kitchen, there's a dining area and a comfortable living room. In addition, the villa includes four bedrooms - one bedroom with a single bed and three bedrooms with double beds. Both bathrooms have a shower and one of them has a washing machine. The villa has an enclosed terrace with a garden furniture. The large garden, a barbecue and a fireplace are located in the front of the Villa. Large swimming pool with sunchairs and an outdoor shower are located in fenced backyard. Private parking is at your disposal.

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 1 kolam renang terbuka

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Mesra keluarga

  • Kerusi tinggi budak

Makanan dan minuman

  • Dapur
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Pembakar roti
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk

Bilik tidur

  • 4 bilik tidur
  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Kawasan luar

  • Balkoni
  • Dapur barbeku
  • Taman
  • Teres

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Pencuci/pengering

Keselesaan

  • Penyaman udara

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan maya

Aktiviti menarik

  • Sewaan basikal percuma

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • Sewaan basikal percuma
  • Taman

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 16:00
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

American ExpressMastercardVisa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit Kerugian Barang Pecah: EUR 200.0 sepenginapan
  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 Oktober - 31 Mac, EUR 1.10 seorang, semalam untuk dewasa; EUR 0.55 semalam untuk tetamu berumur 12-17 tahun. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 12 tahun tahun.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 30 September, EUR 1.60 seorang, semalam untuk dewasa; EUR 0.80 semalam untuk tetamu berumur 12-17 tahun. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 12 tahun tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Transaksi tanpa tunai tersedia
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Hartanah ini dibersihkan secara profesional

Tentang kawasan sekitar

Mali Maj, sebuah kawasan kejiranan di Porec, menempatkan Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč. Rumah Dua Orang Suci dan Decumanus Street merupakan tempat menarik tempatan dan aktiviti di kawasan ini dapat dinikmati di Porec Marina dan Kilang Wain Cossetto. Aqua Golf Porec dan Aquacolors Porec juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Porec kami
Lihat lebih banyak Kotej di Porec
Peta
Porec, Istria County

Tempat berdekatan

  • Pantai Spadici
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Porec Marina
    8 min memandu - 4.7 km
  • Aquacolors Porec
    9 min memandu - 9.6 km
  • Pantai Brulo
    9 min memandu - 5.4 km
  • Pantai Lanterna
    15 min memandu - 11.0 km

Bergerak

  • Pula (PUY) - 45 minit memandu

Restoran

  • Grill Ulika
    8 min memandu
  • Sarajevska Prica
    20 min berjalan kaki
  • Garaž Bar
    5 min memandu
  • La Contadina
    4 min memandu
  • Luna Beach Bar
    16 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč?

Terletak di Mali Maj, kotej ini sejauh 0.7 mi (1.1 km) from Pantai Spadici dan 3 bt (5 km) dari Aqua Golf Porec dan Decumanus Street. Kompleks Episkopal Basilika Euphrasian dan Menara Bulat juga dalam jarak 3 bt (5 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Comfortable Holiday House With Private Pool Near the Beaches in Poreč Ulasan