Pokhara Yoga School And Retreat Center

Hartanah 2.5 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Dobi
  • Meja depan 24/7

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Deluxe Double or Twin Room

  • Pemandangan tasik
  • 14 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Single Room

  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Pokhara, Pokhara Yoga School And Retreat Center berada di pergunungan dan di tasik. Phewa Lake dan Ratna Mandir menonjolkan keindahan semula jadi kawasan ini dan tempat menarik termasuk Pokhara Disneyland dan Taman Zoologi Pokhara. Layari panduan perjalanan Pokhara kami
Peta
Lake Side Road, Sedi Hight, Pokhara, Gandaki, 00977

Tempat berdekatan

  • Phewa Lake
    Phewa Lake
    1 min memandu - 1.1 km
  • Pokhara Regional Museum
    9 min memandu - 8.0 km
  • Muzium Gunung Antarabangsa Pokhara
    9 min memandu - 7.6 km
  • Air Terjun Devi
    11 min memandu - 7.7 km
  • Stupa Keamanan Dunia
    16 min memandu - 11.6 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Pokhara (PHH) - 24 minit memandu

Restoran

  • Escape by Feel Good
    14 min memandu
  • The Juicery Cafe
    11 min berjalan kaki
  • Pokhara Pizza House
    17 min berjalan kaki
  • Umbrella Cafe
    13 min berjalan kaki
  • Khim’s Cafe
    14 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Pokhara Yoga School And Retreat Center

  • Hotel berdekatan Phewa Lake
  • Pertimbangkan penginapan di Pokhara Yoga School And Retreat Center dan manfaatkan teres, taman dan kemudahan dobi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Bantuan pelancongan/tiket, meja/kaunter hadapan 24 jam dan gril barbeku
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu adalah dilengkapkan perabot secara berasingan dan memiliki keselesaan seperti ruang kerja komputer riba, dan juga kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kemudahan termasuk:
  • Balkoni atau laman dalam dan meja

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Lokar
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket

Kawasan luar

  • Di pergunungan
  • Di tasik
  • Gril barbeku
  • Taman
  • Teres

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian

Lain-lain

  • Bilik bersambung tersedia
  • Hiasan berasingan
  • Meja
  • Perabot berasingan
  • Ruang kerja komputer riba

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 11:30; Masa tamat daftar masuk: 22:30
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar masuk awal: USD40
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:30

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi daftar masuk awal: USD 40 (tertakluk kepada ketersediaan)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Nombor Pendaftaran Hartanah 609677841

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Pokhara Yoga School And Retreat Center mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Pokhara Yoga School And Retreat Center mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Pokhara Yoga School And Retreat Center?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Pokhara Yoga School And Retreat Center?

Masa mula daftar masuk: 11:30; Masa tamat daftar masuk: 22:30. Daftar masuk awal tersedia dengan fi sebanyak USD40 (tertakluk pada ketersediaan).

Apakah masa daftar keluar di Pokhara Yoga School And Retreat Center?

Daftar keluar adalah jam 12:30.

Di manakah terletaknya Pokhara Yoga School And Retreat Center?

Terletak di tasik, hotel ini sejauh 1 bt (2 km) dari Phewa Lake dan Pokhara Disneyland. Kuil Barahi dan Ratna Mandir juga dalam jarak 2 bt (3 km).