Seluruh rumah

Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals

Hartanah 3.5 bintang

Galeri foto untuk Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals

Kolam renang terbuka
Bahagian luar
Condo, 3 Bedrooms | Makan dalam bilik
Condo, 3 Bedrooms | 3 bilik tidur, cadar katil
Condo, 3 Bedrooms | Dapur peribadi | Peti sejuk, ketuhar gelombang mikro, dapur, mesin basuh pinggan mangkuk

Seluruh rumah

3 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 8

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Termasuk parkir
  • Penyaman udara

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals

  • Vila berdekatan Arizona Athletic Grounds
  • Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals mempunyai keselesaan seperti penyaman udara dan tempat makan berasingan.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan gabungan pancuran/tab mandi dan pengering rambut
    • Balkoni atau laman dalam, tempat makan berasingan dan dapur

Kemudahan hartanah

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Bilangan ruang letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Pembakar roti
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk

Bilik tidur

  • 3 bilik tidur
  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi persendirian
  • Gabungan pancuran/tab
  • Pengering rambut
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Ruang makan berasingan
  • Ruang tamu

Hiburan

  • Pemain DVD

Kawasan luar

  • Balkoni/laman dalam

Dobi

  • Mesin basuh

Keselesaan

  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Tiada khidmat pengemasan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [the Signature Vacation Rentals Scottsdale Office.]
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Had atas utiliti dikenakan. Lebihan utiliti akan dicaj kepada kad kredit dalam rekod.

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah

Tentang kawasan sekitar

Mesa Tenggara, sebuah kawasan kejiranan di Mesa, menempatkan vila ini. Revel Surf dan The Boardhub merupakan tarikan tempahan sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Superstition Springs Center dan SanTan Village. Higley Center for the Performing Arts dan AZ Ice juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Mesa kami
Lihat lebih banyak Vila di Phoenix
Peta
9532 E Natal Ave, Mesa, AZ, 85209

Tempat berdekatan

  • Arizona Athletic Grounds
    Arizona Athletic Grounds
    9 min memandu - 10.2 km
  • Universiti Negeri Arizona
    Universiti Negeri Arizona
    27 min memandu - 37.3 km
  • Pusat Konvensyen Phoenix
    Pusat Konvensyen Phoenix
    39 min memandu - 59.8 km
  • Mortgage Matchup Center
    Mortgage Matchup Center
    39 min memandu - 55.7 km
  • Augusta Ranch Golf Club
    10 min berjalan kaki - 0.9 km

Bergerak

  • Pusat Transit Superstition Springs - 7 minit memandu
  • Mesa, AZ (AZA-Phoenix - Mesa Gateway) - 11 minit memandu

Restoran

  • Circle K
    13 min berjalan kaki
  • Fry's Marketplace Sushi Bar
    3 min memandu
  • McDonald's
    3 min memandu
  • Dutch Bros Coffee
    4 min memandu
  • Starbucks
    3 min memandu

Soalan lazim

Adakah Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00.

Apakah masa daftar keluar di Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals?

Terletak di Mesa Tenggara, vila ini sejauh 0.6 mi (0.9 km) from Augusta Ranch Golf Club dan 3 bt (5 km) dari Dignity Health Arizona General Hospital - Mesa dan Mountain Vista Medical Center. Desert Grove Family Medicine Residency Clinic adalah 2.5 bt (3.9 km) jauhnya.

Augusta On The Green by Signature Vacation Rentals Ulasan