Hotel Iriguibel

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
Harga semasa ialah RM329
RM362 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Jul - 31 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 10 daripada 10 bilik

Twin Room

9.0 daripada 10
Hebat
(2 ulasan)
  • 18 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Double Room

9.2 daripada 10
Hebat
(5 ulasan)
  • 18 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Double Room, River View

9.4 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • 18 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Twin Room, River View

  • 18 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Habitación doble superior

  • Pemandangan Sungai
  • 18 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Family Studio Suite, 1 Bedroom

9.0 daripada 10
Hebat
(2 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Double Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(4 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Huarte, Hotel Iriguibel berada di taman wilayah dan di sungai. Muzium Jorge Oteiza dan Palacio de Congresos and Auditorium of Navarra merupakan tarikan utama kebudayaan, sementara Plaza del Castillo merupakan tempat menarik yang terkenal. Jangan terlepas untuk mengunjungi Planetarium Pamplona. Layari panduan perjalanan Huarte kami
Peta
C/ Intxaurdia, 4, Huarte, Navarra, 31620

Tempat berdekatan

  • Plaza de Toros de Pamplona
    Plaza de Toros de Pamplona
    13 min memandu - 6.6 km
  • Plaza del Castillo
    Plaza del Castillo
    14 min memandu - 7.3 km
  • Universiti Navarra
    Universiti Navarra
    14 min memandu - 7.9 km
  • Dewan Bandar Raya Pamplona
    Dewan Bandar Raya Pamplona
    16 min memandu - 8.6 km
  • Pusat Membeli-belah Itaroa
    1 min berjalan kaki - 0.0 km

Bergerak

  • Pamplona (Stesen Kereta Api EEP-Pamplona) - 16 minit memandu
  • Pamplona (PNA) - 11 minit memandu

Restoran

  • Asador Zubiondo
    2 min berjalan kaki
  • Cafe Cubo De Hielo
    8 min berjalan kaki
  • Hotel Villava
    4 min memandu
  • Bar Babylon
    7 min berjalan kaki
  • La Tagliatella
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

Hotel Iriguibel

  • Hotel berdekatan Muzium Jorge Oteiza
  • Terletak berdekatan Katedral Pamplona dan Plaza del Castillo, Hotel Iriguibel menyediakan teres, kedai kopi/kafe dan taman. Manjakan diri anda dengan urut atau perkhidmatan spa lain. Restoran di tapak, El Salon de Estar, menyajikan makan malam. Akses Internet wayarles percuma tersedia kepada semua tetamu bersama dengan perpustakaan dan pencucian kering/dobi.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan bufet (surcaj), daftar keluar ekspres dan daftar masuk ekspres
    • Surat khabar percuma, bilik mesyuarat dan tempat penyimpanan basikal yang selamat
    • Ulasan tetamu memberikan markah yang bagus untuk keadaan keseluruhan
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Hotel Iriguibel memiliki keselesaan seperti perkhidmatan bilik 24 jam dan ruang kerja komputer riba, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma dan penyaman udara.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan pengering rambut
    • Sebuah TV LCD dengan saluran kabel
    • Setiap hari, meja dan telefon

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet tersedia dengan bayaran 7:30 hingga 10:30 pada hari bekerja dan 8:00 hingga 11:00 pada hujung minggu; EUR 11 untuk orang dewasa dan EUR 11 untuk kanak-kanak
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 kedai kopi/kafe
  • 1 restoran
  • Bar/deli snek

Restoran di tapak hartanah

  • El Salon de Estar

Aktiviti menarik

  • Gimnasium
  • Pustaka
  • Tempat simpanan basikal

Mesra keluarga

  • Bar/deli snek
  • Bilik kalis bunyi
  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Mesin layan diri
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar percuma di lobi
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan rencam

Perkhidmatan perniagaan

  • Bilik mesyuarat
  • Pusat perniagaan

Kawasan luar

  • Di sungai
  • Di taman wilayah
  • Taman
  • Teres

Spa

  • Urutan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Boleh diakses kerusi roda
  • Kaunter dan singki berketinggian rendah
  • Lif
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda

Lain-lain

  • 4 tingkat
  • Dibina pada 2002
  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LCD dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Perkhidmatan bilik 24 jam

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Kemasukan kunci mudah alih
  • Meja
  • Penyaman udara
  • Peti besi
  • Ruang kerja komputer riba
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 22:30
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Daftar masuk ekspres tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 6:00 - 22:00
Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 22:30, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 10 setiap haiwan kesayangan, sehari
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
1 kanak-kanak, sehingga umur 2 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan bufet: kira-kira EUR 11 untuk dewasa dan EUR 11 untuk kanak-kanak
  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 10 setiap haiwan kesayangan, sehari
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Fi pengemasan tersedia dengan fi tambahan

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
Transaksi tanpa tunai tersedia
Penyewa untuk tempoh jangka panjang dialu-alukan
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida, pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas

Perkara yang kami harus menyebut

Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu
Hartanah ini mengalu-alukan tetamu daripada semua kecenderungan seksual dan identiti jantina (mesra LGBTQ+)

Soalan lazim

Adakah Hotel Iriguibel mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak EUR10 setiap haiwan kesayangan, sehari. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel Iriguibel?

Setakat 28 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel Iriguibel pada 30 Jul 2026 bermula serendah RM329, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotel Iriguibel?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Iriguibel?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 22:30. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan).

Apakah masa daftar keluar di Hotel Iriguibel?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Di manakah terletaknya Hotel Iriguibel?

Terletak di sungai, hotel ini sejauh 1.9 mi (3.1 km) from Muzium Jorge Oteiza serta dalam jarak 6 bt (10 km) dari Plaza del Castillo dan Palacio de Congresos and Auditorium of Navarra. Dewan Bandar Raya Pamplona dan Katedral Pamplona juga dalam jarak 6 bt (10 km) pemanduan.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hotel Iriguibel Ulasan

9.0

Hebat

9.4

Kebersihan

8.2

Lokasi

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

9.2

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 198 daripada 328 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 100 daripada 328 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 18 daripada 328 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 4 daripada 328 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 8 daripada 328 ulasan

Ulasan

Disahkan

8/10 Baik

Emmanuella

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Parking gratuit devant
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

David

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Parking en hotel exterior
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ian

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kate

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Lovely room, great service.
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

W S

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Prima overnachting

Net hotel, goede bedden en prima ontbijt.?
Menginap 1 malam pada Jun 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Carine

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Chambre très propre, fonctionnelle, hotel facile d'accès, arrangeant pour les horaires d'arrivée
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Damian

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Exceptionally clean and comfortable room with a great shower. Dog-friendly with convenient parking just outside. Breakfast was excellent and dinner exceeded expectations. A great-value stay all round.
Menginap 1 malam pada Nov 2025
Disahkan

8/10 Baik

Gian Piero

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Siamo stati bene, hotel bello, pulito, caldo . Lo consiglio vivamente
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

DALE

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice hotel , easy do deal with , lovely staff recommend ,wonderful location
Menginap 1 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Chanelle

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Brilliant option

Brilliant staff, great food, everything we needed! Parking is a bit tricky but so convenient!
Menginap 4 malam pada Ogo 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

liliane

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Sejour agreable

Sejour agreable parking un peu petit tres bon a cueil
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Disahkan

8/10 Baik

lorenzo

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
El hotel está muy bien, un poco alejado del centro de Pamplona, limpio y correcto, buena relación calidad precio
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

8/10 Baik

MARYSE

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Petit déjeuner parfait Très bien organisé et copieux Le personnel était courtois et très efficace !
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Disahkan

2/10 Teruk

María de los Ángeles

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Buenas instalaciones y entorno relajante
Menginap 1 malam pada Sep 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Alazne

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Un hotel de familia, nos ha encantado con la amabilidad que nos han tratado. Nos hemos sentido como en casa
Menginap 2 malam pada Mei 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ian

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Check in very easy, very nice staff member on reception, room very clean and comfy, stayed a few times here always the same nice atmosphere, thank you see you again soon...
Menginap 1 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Isabelle

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
RAS PARFAIT
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

MONTSERRAT

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Habitación correcta, desayuno muy bueno en la mesa y hotel bien comunicado.
Menginap 4 malam pada Nov 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ian

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Easy to book, easy check in, good value, lovely clean rooms, we've stayed 7 times now just over night so have had different rooms, all are comfy and clean, what more could you want Thanks...
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Cheryl

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Wonderful hotel-comfortable, clean and friendly staff. Also, great location for the camino and grocery.
Menginap 1 malam pada Mei 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Herve

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Petite nuit en amoureux génial propre accueil très sympathique
Menginap 1 malam pada Nov 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pascale

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Super étape

Hôtel très agréable, pour nous juste une nuit sur la route des vacances. Très calme malgré la proximité de la route. Le plus : accepte les animaux.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan

Average hotel

Hotel was ok, breakfast that was included was mundane, personnel were all very nice.
Menginap 4 malam pada Mei 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Aylita

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I love everything about this property. Very convenient and beautiful location.
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ian

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
We liked every thing and will recommend you without a doubt and will stay with you every time we go down to Spain for our stop over Thank you...
Menginap 1 malam pada Mei 2023