Motel Miles

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.8 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM404
RM437 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Single Room, 1 Katil Ratu (Queen)

9.6 daripada 10
Luar biasa
(7 ulasan)
  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Single Room, 1 Katil Raja (King)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(12 ulasan)
  • 21 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Double Room, 2 Katil Kelamin (Double)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(6 ulasan)
  • 21 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)

Studio Suite, Berbilang Katil

10.0 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Ratu (Queen), 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Twin Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Miles City, Motel Miles berada di lokasi luar bandar. Miles City Town & Country Club and Kawasan Rekreasi Spotted Eagle disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Yellowstone River dan Taman Wibaux. Custer County Art Center dan Range Riders Museum adalah dua lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Terokai keunikan kawasan ini dengan menunggang kuda, memburu dan denai kembara/berbasikal. Layari panduan perjalanan Miles City kami
Lihat lebih banyak Motel di Miles City
Peta
1268 U.S. 12, Miles City, MT, 59301

Tempat berdekatan

  • Miles Community College
    4 min memandu - 6.8 km
  • Taman Wibaux
    4 min memandu - 5.5 km
  • Miles City Town & Country Club
    4 min memandu - 7.8 km
  • Custer County Art Center
    5 min memandu - 4.1 km
  • Cellar Casino
    5 min memandu - 6.2 km

Bergerak

  • Miles City, MT (MLS-Miles City Municipal) - 12 minit memandu

Restoran

  • Wendy's
    5 min memandu
  • The Ugly Mug
    5 min memandu
  • Tilt Würks Brewhouse & Casino
    6 min memandu
  • Mexico Lindo
    4 min memandu
  • McDonald's
    3 min memandu

Tentang hartanah ini

Motel Miles

  • Motel berdekatan Yellowstone River
  • Terletak berdekatan Miles Community College dan Custer County Art Center, Motel Miles menyediakan banyak kemudahan. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
  • Percuma letak kenderaan sendiri
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Motel Miles menawarkan sentuhan bermakna seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan gabungan pancuran/tab mandi dan pengering rambut
    • TV Pintar dengan saluran digital
    • Serambi atau lanai, pembancuh kopi/teh dan sistem pemanasan kawalan suhu

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Motel Miles mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Motel Miles?

Setakat 24 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Motel Miles pada 26 Okt 2026 bermula serendah RM404, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Motel Miles?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Motel Miles?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Motel Miles?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Motel Miles?

Terletak di lokasi luar bandar, motel ini sejauh 1.2 mi (1.9 km) from Yellowstone River serta dalam jarak 3 bt (5 km) dari Custer County Art Center dan Miles Community College. Taman Wibaux dan Holy Rosary Healthcare juga dalam jarak 6 bt (10 km) pemanduan.

Ulasan

Motel Miles Ulasan

9.8

Luar Biasa

10

Kebersihan

9.6

Kemudahan

10

Kakitangan & perkhidmatan

9.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 113 daripada 129 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 14 daripada 129 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 1 daripada 129 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 129 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 129 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We enjoyed our stay
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
If you are traveling long distance and need a clean, comfortable space to stay, this is a great option,
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
A very well done renovated vintage hotel with nice design touches throughout.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Loved our stay. Very cute
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Perfect family stay on the way to Yellowstone! I loved that it was just outside of town - very quiet.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
A nice quiet spot on the edge of town, comfortable bed, easy process. We'll definitely stay again when coming through.
Menginap 2 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice and comfortable room.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Affordable and clean
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Such a great family friendly space! We can't wait to stay again.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was updated, clean and nicely furnished. I appreciated having a code for the door - no keys to worry about.
Menginap 1 malam pada Okt 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
A+++++
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This was a wonderful find! Very clean, quiet, safe. Comfy beds. An overall great stay and if we ever pass thru this area again, we will be sure to stay here again.
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This is a cute little motel. The location is quiet and peaceful but it is also close enough to city services and activities. My room was stylish and just the right size. I also greatly appreciate that pets are not allowed. I would definitely stay here again.
Menginap 2 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This place was 5 stars all the way. The owner greeted us when we arrived. It was clean and super cute. The little extra touches made it extra lovely.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Everything was excellent at this property. I loved the check in process. I wish I could have stayed longer. Loved it. The bed was super comfortable and cleanliness of the room and bathroom wasout of this world.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The room was incredibly clean and the bed was very comfortable. Parking was just outside our door. Perfect for travelers
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Super cute remodeled old hotel! The bed was very comfortable and loved the decor in the room. Contactless check in was very easy and the owners were very prompt with responses. Would definitely stay here again!
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I was excited when I first saw this old motel being remodeled. When I got the chance to stay a night in Miles City, I took up the opportunity to stay here. It is old, but so redone in a cute, cute manner that it was perfect for our 8 hours that we had to stay there! Thanks for bringing it back to life!
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very tastefully decorated rooms. Comfortable bed. Quiet area. Would definitely stay here again.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
We stayed 5 night at this fun, affordable spot. Super clean, nicely remodeled. Very affordable. We would stay again!
Menginap 5 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This place was perfect. Check-in was smooth. It's conveniently located, it was quiet and the peacocks were a plus (if you know, you know, lol) We are definitely staying here again.
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Beautiful renovated rooms. Quietly just outside of town. Highly recommend!
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Quiet, comfy and cozy rooms that have been updated in the best ways. Water pressure was a bit lacking, but otherwise this is a great place. The hosts are incredible and very nice
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This was the cutest little remodeled motel! Very quaint, however extremely clean and quiet. The bed was insanely comfortable, toiletries were lovely, and overall I had a great experience. The owners were available via text if any questions or concerns came up and response was very quick. I would definitely recommend staying here!
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We were on our way home from a 9-day road trip, and my whole family was so happy with how clean and home-y the room was. It had everything we needed for the night, and the parking was super convenient. I've already told several family members and work associates to check them out if they are ever in Miles City!
Menginap 1 malam pada Jul 2026