Seluruh rumah

Trigono Holiday House

Galeri foto untuk Trigono Holiday House

Family House, Partial Sea View | 4 bilik tidur, cadar kapas Mesir, peralatan tempat tidur premium
Bahagian luar
Family House, Partial Sea View | 4 bilik tidur, cadar kapas Mesir, peralatan tempat tidur premium
Family House, Partial Sea View | 4 bilik tidur, cadar kapas Mesir, peralatan tempat tidur premium
Family House, Partial Sea View | 4 bilik tidur, cadar kapas Mesir, peralatan tempat tidur premium

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Seluruh rumah

4 bilik tidur3 bilik mandiBoleh menampung 8

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Ruang Terbuka

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Trigono Holiday House

  • Trigono Holiday House menyediakan teres dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Sewa basikal, pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj) dan daftar masuk ekspres
    • Bantuan pelancongan/tiket, perabot luar dan gril barbeku
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan memiliki keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan laman dalam berperabot, sebagai tambahan kepada manfaat seperti penyaman udara dan tempat duduk berasingan.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Kerusi tinggi, kot/katil bayi percuma dan katil bayi mudah alih
    • 3 bilangan bilik mandi dengan pancuran mandi dan tab mandi atau pancuran
    • Almari pakaian, tempat duduk berasingan dan tempat makan berasingan

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di rumah: Wi-Fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan di bahu jalan tersedia
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang 24 jam atas permintaan dengan surcaj
  • Tempat letak kenderaan terhad di tapak hartanah

Mesra keluarga

  • Katil bayi percuma
  • Katil bayi perjalanan
  • Kerusi tinggi budak

Restoran di tapak hartanah

  • Agarathos

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Cerek elektrik
  • Pembakar roti
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk

Tempat makan

  • Meja makan

Bilik tidur

  • 4 bilik tidur
  • Cadar kapas Mesir

Bilik mandi

  • 3 bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tab mandi atau pancuran
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Meja makan
  • Ruang makan berasingan
  • Ruang tamu
  • Tempat duduk berasingan

Hiburan

  • TV skrin rata 42-inci

Kawasan luar

  • Dapur barbeku
  • Laman dalam berperabot
  • Perabot luar
  • Teres

Dobi

  • Mesin basuh

Keselesaan

  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Air botol percuma
  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan tersedia sekali setiap penginapan
  • Seterika/papan seterika

Aktiviti menarik

  • Sewaan basikal
  • Aktiviti memancing berhampiran

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)
  • Alat pertolongan cemas

Umum

  • 4 unit
  • Hiasan berasingan
  • Kalis bunyi
  • Perabot berasingan
  • Sewaan basikal
  • Unit bersambung tersedia

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
Daftar masuk ekspres tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 72 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Merokok

Smoking allowed: in designated areas

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 31 Mac, EUR 0.50 setiap penginapan, semalam
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 31 Oktober, EUR 2.00 setiap penginapan, semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran pengangkutan ulang-alik lapangan terbang: EUR 79 setiap kenderaan (sehala)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah katil bayi
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk alat pertolongan cemas
Hartanah ini dibersihkan secara profesional
Nombor Pendaftaran Hartanah 393142041

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR500, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan

Tentang kawasan sekitar

Kissamos menempatkan rumah percutian ini. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Balos dan Lagun Balos. Ambil peluang untuk menerokai kawasan untuk mencari aktiviti air seperti memancing. Layari panduan perjalanan Kissamos kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Kissamos
Peta
Kaliviani, Kissamos, 73400, Greece, Kissamos, Crete, 73400

Tempat berdekatan

  • Pantai Falassarna
    Pantai Falassarna
    13 min memandu - 8.7 km
  • Pantai Trachilos
    5 min memandu - 2.7 km
  • Pelabuhan Kissamos
    5 min memandu - 3.8 km
  • Pantai Platanias
    39 min memandu - 38.7 km
  • Pantai Agia Marina
    40 min memandu - 42.1 km

Bergerak

  • Chania (CHQ-Ioannis Daskalogiannis) - 72 minit memandu

Restoran

  • Papadakis Bakery
    8 min memandu
  • Ίντριγκα
    9 min memandu
  • Gramboussa Restaurant
    1 min berjalan kaki
  • Aqua
    9 min memandu
  • Βαβέλ
    9 min memandu

Soalan lazim

Adakah Trigono Holiday House mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Trigono Holiday House?

Tempat terhad tersedia. Terdapat parkir percuma berdekatan.

Apakah masa daftar masuk di Trigono Holiday House?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Trigono Holiday House?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Adakah Trigono Holiday House memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak EUR79 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya Trigono Holiday House?

Terletak di Kissamos, rumah percutian ini sejauh 3 bt (5 km) dari Pantai Trachilos, Pelabuhan Kissamos dan Mávros Mólos. Stadium Kissamos dan Pantai Telónio juga dalam jarak 6 bt (10 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Trigono Holiday House Ulasan

Ulasan

Luar Biasa

Semua ulasan ditunjukkan daripada pengalaman tetamu sebenar. Hanya pengembara yang telah menempah penginapan dengan kami boleh menyerahkan ulasan. Kami mengesahkan ulasan berdasarkan garis panduan kami dan menerbitkan semua ulasan, positif atau negatif.
Maklumat lanjutTerbuka dalam tetingkap baharu
Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 1 ulasan

10

Kebersihan

10

Kemudahan

10

Kakitangan & perkhidmatan

10

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
lieu tres original à un emplacement stratégique dans l'ouest de la crete
Menginap 7 malam pada Jun 2019