Golf Course Hotel

Kelas hartanah: 4

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.4 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Spa
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
Harga semasa ialah RM466
RM558 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Sep - 3 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik

Executive Suite

  • Pemandangan bandar
  • 54 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Family Suite

  • Pemandangan bandar
  • 50 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Honeymoon Suite

  • Pemandangan golf
  • 106 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Business Suite

  • Pemandangan golf
  • 106 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Apartment, 1 Bedroom

  • Pemandangan golf
  • 94 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Apartment, 2 Bedrooms

  • Pemandangan golf
  • 142 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Executive Villa

  • Pemandangan bandar
  • 249 meter persegi
  • Boleh menampung 6
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 4 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Double or Twin Room

  • Pemandangan bandar
  • 45 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Single Room

  • Pemandangan golf
  • 45 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Kololo, sebuah kawasan kejiranan di Kampala, Golf Course Hotel bersebelahan padang golf. The Acacia Mall dan Owino Market disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Kabaka's Lake dan Tasik Victoria. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Negara Mandela, atau pertimbangkan hiburan malam di Tempat Peranginan dan Pusat Persidangan Speke. Ambil peluang untuk menerokai kawasan untuk mencari aktiviti menyeronokkan seperti menunggang kuda. Layari panduan perjalanan Kampala kami
Peta
Plot 64-86, Yusuf Lule Road, P. O. Box 22774, Kampala, Central

Tempat berdekatan

  • Padang Golf Uganda
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Parlimen Republik Uganda
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Masjid Kibuli
    2 min memandu - 1.9 km
  • Embassy of Sudan
    2 min memandu - 2.2 km
  • Kedutaan Sweden
    2 min memandu - 2.2 km

Bergerak

  • Entebbe (EBB-Lapangan Terbang Antarabangsa Entebbe) - 40 minit memandu

Restoran

  • Vitamin Café
    7 min berjalan kaki
  • BBQ Lounge
    7 min berjalan kaki
  • Africana Hotel
    11 min berjalan kaki
  • La Plage
    6 min berjalan kaki
  • Cafe Javas
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Golf Course Hotel

  • Hotel mewah yang terletak di Kololo
  • Manfaatkan sarapan Inggeris percuma, bersebelahan padang golf dan kasino di Golf Course Hotel. Bagi mereka yang ingin mencuba nasib mereka, hotel mempunyai mesin slot. Manjakan diri anda dengan perkhidmatan spa, seperti urut, rawatan badan atau rawatan dan rias kuku tangan dan kaki. Di 3 restoran di tapak, nikmati Sarapan, Makan tengah hari, Makan malam, menu kanak-kanak dan masakan tempatan dan antarabangsa. Akses Internet wayarles percuma tersedia kepada semua tetamu bersama dengan kedai mudah beli dan majlis makan percuma setiap hari.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj), daftar keluar ekspres dan daftar masuk ekspres
    • Perkhidmatan perkahwinan, surat khabar percuma dan tempat simpanan bagasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 115 bilik menampilkan keselesaan seperti perkhidmatan bilik 24 jam dan penyaman udara, di samping manfaat seperti makanan lewat malam dan Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Tab mandi dan pancuran berasingan, kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • 42-inci TV skrin rata dengan saluran TV premium
    • Peti sejuk, ketuhar gelombang mikro dan cerek elektrik

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma dan Internet berwayar
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma dan Internet berwayar

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Sekatan ketinggian dikenakan untuk tempat letak kenderaan di tapak hartanah
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang 24 jam atas permintaan dengan surcaj
  • Pengangkutan ulang-alik kawasan (surcaj)
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan Inggeris percuma tersedia setiap hari 6:30 hingga 10:30
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 kedai kopi/kafe
  • 3 restoran
  • Bar/deli snek
  • Majlis makan pengurus setiap hari percuma

Restoran di tapak hartanah

  • Bamboo Terrace
  • Revolving Restaurant
  • Silver City Spur

Aktiviti menarik

  • 1 mesin slot
  • Beli-belah
  • Kasino
  • Kelab kesihatan
  • Padang golf bersebelahan 18 lubang

Mesra keluarga

  • Bar/deli snek
  • Kedai runcit/mudah beli
  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • ATM
  • Kedai runcit/mudah beli
  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Salun rambut
  • Surat khabar percuma di lobi
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan perkahwinan
  • Perkhidmatan rencam

Perkhidmatan perniagaan

  • Pusat perniagaan
  • Pusat persidangan

Kawasan luar

  • Taman
  • Teres

Spa

  • Rias kuku tangan/kaki
  • Urutan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Kaunter dan singki berketinggian rendah
  • Lif
  • Palang cekau berdekatan tandas
  • Tempat duduk tandas ditinggikan

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 5 tingkat
  • Dewan bankuet
  • Dibina pada 2007
  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Langsir gelap terus

Bilik mandi

  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tab mandi dan pancuran mandi berasingan
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata 42-inci dengan saluran satelit premium

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Cerek elektrik
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan bilik 24 jam
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Meja
  • Penyaman udara
  • Peti besi
  • Seterika/papan seterika
  • Surat khabar harian percuma
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Daftar masuk ekspres tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); untuk pengaturan pengambilan, tetamu mesti menghubungi hartanah 48 jam sebelum tiba, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
2 kanak-kanak, sehingga umur 10 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak USD30.0 sehari

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran pengangkutan ulang-alik lapangan terbang: USD 40.00 seorang (sehala)
  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Bayaran katil lipat simpan: USD 30.0 sehari

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah katil bayi dan katil lipat simpan/tambahan
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, dan alat pertolongan cemas
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu
Sekatan ketinggian parkir dikenakan

Soalan lazim

Adakah Golf Course Hotel mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Golf Course Hotel?

Setakat 29 Ogo 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Golf Course Hotel pada 2 Sep 2026 bermula serendah RM466, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Golf Course Hotel?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Golf Course Hotel?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan).

Apakah masa daftar keluar di Golf Course Hotel?

Daftar keluar adalah jam 10:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Adakah Golf Course Hotel memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak USD40.00 seorang dikenakan.

Di manakah terletaknya Golf Course Hotel?

Terletak di Kololo, hotel golf ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Padang Golf Uganda dan Parlimen Republik Uganda. Independence Monument dan Embassy of Belgium juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.