Room-sparrows Guest House Lambton

Kelas hartanah: 2

Galeri foto untuk Room-sparrows Guest House Lambton

Bilik
Kolam renang
Bahagian luar
Bilik
Bilik Mandi

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Kolam renang

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Room-sparrows Guest House Lambton

  • Sorotan hartanah
  • Room-sparrows Guest House Lambton menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
  • Kolam renang terbuka

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel yang mengandungi arahan daftar masuk khas dan maklumat pengambilan kunci sebelum ketibaan; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Untuk membuat pengaturan daftar masuk sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Pengambilan kunci, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking allowed: in designated areas

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad debit atau kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Hartanah ini dibersihkan secara profesional

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Tentang kawasan sekitar

Germiston menempatkan Room-sparrows Guest House Lambton. Pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Pusat Beli-belah Melrose Arch dan Dataran Nelson Mandela. Gatwick Park dan Santarama Miniland juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Germiston kami
Lihat lebih banyak Rumah Tamu di Johannesburg
Peta
Germiston, Gauteng

Tempat berdekatan

  • Germiston Lake
    4 min memandu - 2.3 km
  • Muzium South African Airways
    4 min memandu - 2.3 km
  • Germiston Stadium
    4 min memandu - 2.6 km
  • Victoria Lake
    5 min memandu - 3.4 km
  • Alberton City Shopping Centre
    8 min memandu - 8.2 km

Bergerak

  • Stesen Johannesburg Park - 26 minit memandu
  • Johannesburg (JNB-Lapangan Terbang Antarabangsa O.R. Tambo) - 29 minit memandu

Restoran

  • KFC
    5 min memandu
  • KFC
    6 min memandu
  • Nando's
    14 min berjalan kaki
  • Mike's Kitchen
    13 min berjalan kaki
  • The Beer Co.
    5 min memandu

Soalan lazim

Adakah Room-sparrows Guest House Lambton mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Room-sparrows Guest House Lambton mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Room-sparrows Guest House Lambton?

Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di Room-sparrows Guest House Lambton?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00.

Apakah masa daftar keluar di Room-sparrows Guest House Lambton?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Room-sparrows Guest House Lambton?

Terletak di Germiston, rumah tamu ini dalam jarak 9 bt (15 km) dari Pusat Membeli-belah Belford Centre, Alberton City dan Padang Golf Glendower. Alberton Mall dan Pusat Beli-belah Eastgate juga dalam jarak 9 bt (15 km).

Ulasan

10

Luar Biasa