
Hotel berdekatan Kedai Pelabuhan
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
21 Okt - 22 OktEsok
22 Okt - 23 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Kedai Pelabuhan




1. Pier Sixty-Six (Pier 66)
Pier Sixty-Six (Pier 66)Barrier Island, 1.6 km dari Kedai Pelabuhan
Moustafa
RM1,576
RM1,780 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




2. Omni Fort Lauderdale Hotel
Omni Fort Lauderdale HotelJalan Tambak 17th, 0.8 km dari Kedai Pelabuhan
Pamela
RM1,074
RM1,352 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




3. Villa Venezia
Villa Venezia3.2 km dari Kedai Pelabuhan
sumatee
RM653
RM738 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Okt - 25 Okt




4. Hyatt Centric Las Olas Fort Lauderdale
Hyatt Centric Las Olas Fort Lauderdale2.6 km dari Kedai Pelabuhan
RM690
RM918 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




5. Lago Mar Beach Resort & Club
Lago Mar Beach Resort & Club2.3 km dari Kedai Pelabuhan
Kimberly
RM1,036
RM1,171 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




6. Flow Hotel Fort Lauderdale
Flow Hotel Fort Lauderdale2.8 km dari Kedai Pelabuhan
RM290
RM420 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




7. Riverside Hotel
Riverside Hotel2.5 km dari Kedai Pelabuhan
theodore
RM681
RM885 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




8. Deco Boutique Hotel
Deco Boutique HotelPantai Central, 2.5 km dari Kedai Pelabuhan
RM223
RM617 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




9. Hotel Maren Fort Lauderdale Beach, Curio Collection by Hilton
Hotel Maren Fort Lauderdale Beach, Curio Collection by HiltonPantai Central, 3.2 km dari Kedai Pelabuhan
RM899
RM1,237 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov




10. Aloft by Marriott Fort Lauderdale Airport
Aloft by Marriott Fort Lauderdale AirportPoinciana Park, 0.9 km dari Kedai Pelabuhan
Chekeil
RM396
RM447 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




11. Oasis Hotel
Oasis HotelHarbordale, 1.2 km dari Kedai Pelabuhan
Jason
RM453
RM512 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




12. Barley House Hotel, Trademark Collection by Wyndham
Barley House Hotel, Trademark Collection by WyndhamPantai Central, 2.6 km dari Kedai Pelabuhan
RM566
RM801 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




13. Element by Marriott Fort Lauderdale Downtown
Element by Marriott Fort Lauderdale DowntownCentral Fort Lauderdale, 3.1 km dari Kedai Pelabuhan
Meyling
RM710
RM964 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




14. Perroquet Hotel Fort Lauderdale Beach
Perroquet Hotel Fort Lauderdale BeachPantai Central, 2.5 km dari Kedai Pelabuhan
RM455
RM514 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




15. Fairfield Inn & Suites by Marriott Fort Lauderdale Downtown
Fairfield Inn & Suites by Marriott Fort Lauderdale Downtown2.8 km dari Kedai Pelabuhan
Gisselle Cecilia Pozo
RM567
RM641 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




16. Fort Lauderdale Marriott Harbor Beach Resort & Spa
Fort Lauderdale Marriott Harbor Beach Resort & SpaBarrier Island, 2.6 km dari Kedai Pelabuhan
RM1,041
RM1,417 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Nov - 18 Nov




17. Hampton Inn Ft. Lauderdale Airport North Cruise Port
Hampton Inn Ft. Lauderdale Airport North Cruise Port2.7 km dari Kedai Pelabuhan
RM415
RM469 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




18. The Dalmar, Fort Lauderdale, a Tribute Portfolio Hotel
The Dalmar, Fort Lauderdale, a Tribute Portfolio HotelCentral Fort Lauderdale, 3.1 km dari Kedai Pelabuhan
Camilla
RM690
RM941 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




19. Holiday Inn Express Hotel & Suites Ft Lauderdale Airport/Cru by IHG
Holiday Inn Express Hotel & Suites Ft Lauderdale Airport/Cru by IHGEdgewood, 2.7 km dari Kedai Pelabuhan
Joseph
RM408
RM461 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




20. Crowne Plaza Hotel Fort Lauderdale Airport/Cruiseport by IHG
Crowne Plaza Hotel Fort Lauderdale Airport/Cruiseport by IHGPoinciana Park, 0.9 km dari Kedai Pelabuhan
Gregory
RM486
RM549 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov
Bandingkan hotel popular berhampiran Kedai Pelabuhan
![]() Pier Sixty-Six (Pier 66)Barrier Island, 1.6 km dari Kedai Pelabuhan | ![]() Omni Fort Lauderdale HotelJalan Tambak 17th, 0.8 km dari Kedai Pelabuhan | ![]() Villa Venezia3.2 km dari Kedai Pelabuhan | ![]() Hyatt Centric Las Olas Fort Lauderdale2.6 km dari Kedai Pelabuhan | ![]() Lago Mar Beach Resort & Club2.3 km dari Kedai Pelabuhan |
|---|---|---|---|---|
| 9.8 Luar biasa 974 ulasan | 9.6 Luar biasa 754 ulasan | 9.6 Luar biasa 297 ulasan | 9.4 Luar biasa 1,544 ulasan | 9.4 Luar biasa 1,637 ulasan |
RM1,576 RM1,780 jumlah termasuk cukai & fi 4 Nov - 5 Nov | RM1,074 RM1,352 jumlah termasuk cukai & fi 15 Nov - 16 Nov | RM653 RM738 jumlah termasuk cukai & fi 24 Okt - 25 Okt | RM690 RM918 jumlah termasuk cukai & fi 22 Nov - 23 Nov | RM1,036 RM1,171 jumlah termasuk cukai & fi 22 Nov - 23 Nov |
Ulasan Hotel Kedai Pelabuhan Popular
Tarikan lain berhampiran Kedai Pelabuhan
Port Everglades
8.4/10 (9,171 ulasan)
Terokai kawasan dermaga di Port Everglades di Fort Lauderdale dan nikmati aktiviti seperti bersiar-siar dengan bot. Bersiar-siar di pantai yang cantik di kawasan ini atau hanya nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Southport Shopping Center
Ketika kunjungan anda ke Fort Lauderdale, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Southport Shopping Center. Bersiar-siar di marina di kawasan ini atau alami pilihan hiburan.
Marina del Mar
Terokai kawasan dermaga Marina del Mar serta nikmati aktiviti lain seperti bersiar-siar dengan bot di Fort Lauderdale. Temui matahari terbit yang cantik dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan ini.
Pusat Konvensyen Kaunti Greater Fort Lauderdale-Broward
8.0/10 (2,885 ulasan)
Lihat acara menarik di Pusat Konvensyen Kaunti Greater Fort Lauderdale-Broward ketika kunjungan anda ke Fort Lauderdale. Bersiar-siar di pantai yang cantik atau lawati kedai-kedai di kawasan ini.
Leslie Nielsen's Gravesite
Singgah ke Leslie Nielsen's Gravesite, tanda tempat yang mesti dikunjungi di Fort Lauderdale.
Croissant Park
Croissant Park merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Fort Lauderdale, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Lawati kedai-kedai di kawasan ini atau berjalan-jalan di pantai yang cantik.
Port Everglades - Fort Lauderdale
Port Everglades - Fort Lauderdale merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Fort Lauderdale, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di marina di kawasan ini, atau hanya nikmati hiburan malam yang menakjubkan.
Colee Hammock Park
Setelah mengunjungi Colee Hammock Park, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di Fort Lauderdale.