
Hotel berdekatan Hanuman Temple
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Hanuman Temple

1. The Zion Hotel
The Zion Hotel2.9 km dari Hanuman Temple
9.0 daripada 10, Hebat, (22 ulasan)
Harga ialah RM141
RM148 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

2. Hotel Marina
Hotel Marina3 km dari Hanuman Temple
9.0 daripada 10, Hebat, (45 ulasan)
Harga ialah RM373
RM440 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

3. Hotel Southgate Shimla
Hotel Southgate Shimla2 km dari Hanuman Temple
9.0 daripada 10, Hebat, (4 ulasan)
Harga ialah RM213
RM224 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

4. Hotel Asia The Dawn
Hotel Asia The Dawn3 km dari Hanuman Temple
7.4 daripada 10, Baik, (6 ulasan)
Harga ialah RM153
RM161 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

5. Itsy Hotels Avantika With Forest View
Itsy Hotels Avantika With Forest View1.9 km dari Hanuman Temple
7.2 daripada 10, Baik, (9 ulasan)
Harga ialah RM75
RM79 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

6. The Edgeworth
The Edgeworth2.3 km dari Hanuman Temple
9.0 daripada 10, Hebat, (2 ulasan)
Harga ialah RM147
RM155 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Nov - 8 Nov

7. PACK Shimla
PACK ShimlaKnollswood, 1.9 km dari Hanuman Temple
10.0 daripada 10, Luar biasa, (1 ulasan)
Harga ialah RM63
RM66 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

8. the town ville
the town villeKnollswood, 2.2 km dari Hanuman Temple
10.0 daripada 10, Luar biasa, (1 ulasan)
Harga ialah RM96
RM101 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

9. Cloud 7 Hotel The Forest Shimla
Cloud 7 Hotel The Forest Shimla3.1 km dari Hanuman Temple
10.0 daripada 10, Luar biasa, (1 ulasan)
Harga ialah RM269
RM282 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

10. PARIMAHAL HOMES
PARIMAHAL HOMES1.6 km dari Hanuman Temple
8.0 daripada 10, Sangat baik, (2 ulasan)
Harga ialah RM77
RM81 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

11. Glen View Heritage Homestay
Glen View Heritage Homestay2.8 km dari Hanuman Temple
8.0 daripada 10, Sangat baik, (1 ulasan)
Harga ialah RM210
RM220 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

12. Springfields by Eastlynn Collections - A Heritage Palace Since 1902
Springfields by Eastlynn Collections - A Heritage Palace Since 1902Knollswood, 2.1 km dari Hanuman Temple
6.0 daripada 10, (3 ulasan)
Harga ialah RM161
RM169 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov

13. CDS Luxury Homestay Shimla
CDS Luxury Homestay Shimla1.7 km dari Hanuman Temple
4.0 daripada 10, (1 ulasan)
Harga ialah RM273
RM286 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

14. Aachman Regency
Aachman Regency3 km dari Hanuman Temple
2.8 daripada 10, (3 ulasan)
Harga ialah RM115
RM188 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

15. Hotel Shining Star
Hotel Shining Star1.8 km dari Hanuman Temple
2.0 daripada 10, (1 ulasan)
Harga ialah RM86
RM91 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov

16. Mountain and peace
Mountain and peace2.2 km dari Hanuman Temple
Harga ialah RM45
RM47 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

17. Tara Regency Hotel
Tara Regency Hotel2.6 km dari Hanuman Temple
Harga ialah RM37
RM39 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

18. Townhouse Kachighati Formerly Palm Bliss
Townhouse Kachighati Formerly Palm Bliss3.1 km dari Hanuman Temple
Harga ialah RM68
RM71 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

19. Harmony Sentiments-The Mall Road
Harmony Sentiments-The Mall Road3 km dari Hanuman Temple
Harga ialah RM62
RM65 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

20. Hotel King Palace Shimla
Hotel King Palace Shimla2.3 km dari Hanuman Temple
Harga ialah RM77
RM81 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berhampiran Hanuman Temple
![]() The Zion Hotel2.9 km dari Hanuman Temple | ![]() Hotel Marina3 km dari Hanuman Temple | ![]() Hotel Southgate Shimla2 km dari Hanuman Temple | ![]() Hotel Asia The Dawn3 km dari Hanuman Temple | ![]() Itsy Hotels Avantika With Forest View1.9 km dari Hanuman Temple |
|---|---|---|---|---|
9.0 Hebat 22 ulasan | 9.0 Hebat 45 ulasan | 9.0 Hebat 4 ulasan | 7.4 Baik 6 ulasan | 7.2 Baik 9 ulasan |
Harga ialah RM141 RM148 jumlah termasuk cukai & fi 31 Okt - 1 Nov | Harga ialah RM373 RM440 jumlah termasuk cukai & fi 31 Okt - 1 Nov | Harga ialah RM213 RM224 jumlah termasuk cukai & fi 31 Okt - 1 Nov | Harga ialah RM153 RM161 jumlah termasuk cukai & fi 31 Okt - 1 Nov | Harga ialah RM75 RM79 jumlah termasuk cukai & fi 8 Nov - 9 Nov |
|
|
|
|
|






























































