Pegasus Hotel By the Waterfront

Kelas hartanah: 3.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.2 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran

Pilihan bilik

Business Single Room, 1 Katil Raja (King)

9.0 daripada 10
Hebat
(26 ulasan)
  • 36 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Georgetown, Pegasus Hotel By the Waterfront berada di pusat bandar raya. Umana Yana dan Perpustakaan Nasional merupakan tempat menarik tempatan pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Pasar Stabroek dan Amazonia Mall. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Providence atau Leonora Stadium West Demerara. Layari panduan perjalanan Georgetown kami
Peta
Seawall Road, Kingston, Georgetown, Guiana, 101147

Tempat berdekatan

  • Pasar Stabroek
    Pasar Stabroek
    2 min memandu - 2.2 km
  • Umana Yana
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Kedutaan A.S. Georgetown
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • St George's Cathedral
    18 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Dewan Bandar Raya Georgetown
    2 min memandu - 1.8 km

Bergerak

  • Georgetown (OGL) - 17 minit memandu

Restoran

  • Dutch Bottle Cafe
    3 min memandu
  • New Thriving Restaurant
    17 min berjalan kaki
  • Shanta's Puri Shop
    18 min berjalan kaki
  • Realm Sky Bar & Steak House
    2 min memandu
  • Oasis
    20 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Pegasus Hotel By the Waterfront

  • Hotel di kawasan perniagaan
  • Pertimbangkan penginapan di Pegasus Hotel By the Waterfront dan manfaatkan sarapan bufet percuma, bar kolam dan taman permainan. Pastikan anda menikmati Sarapan, Makan tengah hari dan Makan malam di dua restoran di tapak. Sebagai tambahan kepada 2 bar dan gimnasium, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok, bilik mesyuarat dan kawasan bebas tali
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Ulasan tetamu amat memuji tentang kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 130 bilik memiliki keselesaan seperti kolam renang persendirian dan penyaman udara, di samping sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan tempat duduk berasingan.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Pancuran mandi, kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • Almari pakaian, tempat duduk berasingan dan pembancuh kopi/teh

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Pegasus Hotel By the Waterfront mesra haiwan kesayangan?

Ya, kucing dan anjing dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak GYD10000 setiap penginapan, sepenginapan.

Berapakah fi parkir di Pegasus Hotel By the Waterfront?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Pegasus Hotel By the Waterfront?

Daftar masuk bermula jam 15:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Pegasus Hotel By the Waterfront?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Pegasus Hotel By the Waterfront?

Terletak di tengah-tengah Georgetown, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Umana Yana dan Kedutaan A.S. Georgetown. Walter Roth Museum of Anthropology dan Embassy of the State of Qatar juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Ulasan

Pegasus Hotel By the Waterfront Ulasan

8.2

Sangat Baik

8.6

Kebersihan

7.8

Kemudahan

8.4

Kakitangan & perkhidmatan

8.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 77 daripada 159 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 45 daripada 159 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 19 daripada 159 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 9 daripada 159 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 9 daripada 159 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location, friendly staff & clean.
Menginap 1 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The Pegasus Suits Are very clean and the ocean view was perfect. Breakfast was a 2min. walk at the Pegasus by The Waterfront
Menginap 5 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I like the antique of the building and furniture but the glass door in the room was not maintained by cleaning the glass. The curtains had dirt spots, and if this was maintained, the overall would have been excellent.
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Loved the food and the room was excellent
Menginap 2 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Goede accommodatie, alles wat je nodig hebt
Menginap 5 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice place to stay for both business and lesuire .
Menginap 1 malam pada Apr 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I would totally stay again
Menginap 3 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Was a good stay and got a good rest
Menginap 1 malam pada Jul 2022
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice hotel. Friendly staff and good rooms
Menginap 2 malam pada Apr 2022
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Phenomenal Room and View!

My stay was amazing. The room was in great shape, the breakfast omelettes were tasty and the service was great.
Menginap 3 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff members were very helpful and courteous food was great lovely ambiance around ❤️
Menginap 3 malam pada Mei 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kemudahan
Location is good
Menginap 4 malam pada Dis 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Nice hotel

New nice hotel. Room was very nice and beautiful view
Menginap 3 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Food quality could be better S MLocation convenient for visiting city centers
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
I love the breakfast and the lovely nature (plants) around the building
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Vary nice hotel in the heart of georgetown.

Nice local hotel. Friendly staff, very accommodated.
Menginap 7 malam pada Sep 2022
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great rooms
Menginap 2 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff was great. Excellent experience on our stay 😉
Menginap 2 malam pada Jun 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice rooms!
Menginap 3 malam pada Jul 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Muy buena atención por parte del personal del hotel.
Menginap 8 malam pada Mei 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I am thankful to the general manager that went out of his way to make my stay enjoyable.
Menginap 1 malam pada Nov 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Stay was brief and everything was satisfactory
Menginap 2 malam pada Jan 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excellent service. Clean rooms and sufficient toiletries Always enjoyed our stays at this hotel.
Menginap 3 malam pada Mac 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great overall experience
Menginap 2 malam pada Jun 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
I had an excellent room and the staff were very helpful and attentive
Menginap 3 malam pada Apr 2023