Seluruh rumah

Hawn Drive 62 4 Bedroom Townhouse by RedAwning

Kelas hartanah: 2

Galeri foto untuk Hawn Drive 62 4 Bedroom Townhouse by RedAwning

Ruang tamu
Bilik
Bahagian luar
Ruang tamu
Bilik

Kemudahan popular

  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Wi-Fi percuma
  • Dapur barbeku

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Hawn Drive 62 4 Bedroom Townhouse by RedAwning

  • Rumah percutian berdekatan Taman Pengembaraan Frisco
  • Hawn Drive 62 4 Bedroom Townhouse by RedAwning menyediakan tab panas dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di rumah percutian ini termasuk:
  • Hartanah bebas asap rokok dan gril barbeku
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Hawn Drive 62 4 Bedroom Townhouse by RedAwning menawarkan kemudahan seperti Wi-fi percuma.

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Frisco menempatkan rumah percutian ini. Taman Pengembaraan Frisco dan Tempat Peranginan Ski Gunung Copper disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Main Street. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Silverthorne Recreation Center atau Breckenridge Recreation Center. Layari panduan perjalanan Frisco kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Frisco
Peta
62 Hawn Drive, Frisco, CO, 80443

Tempat berdekatan

  • Dillon Reservoir
    Dillon Reservoir
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Marina Frisco Bay
    Marina Frisco Bay
    18 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Main Street
    Main Street
    20 min berjalan kaki - 1.7 km
  • Muzium dan Taman Bersejarah Frisco
    Muzium dan Taman Bersejarah Frisco
    3 min memandu - 2.6 km
  • Walter Byron Park
    13 min berjalan kaki - 1.1 km

Bergerak

  • Vail, CO (EGE-Eagle County Regional) - 66 minit memandu

Restoran

  • Taco Bell
    11 min berjalan kaki
  • Wendy's
    12 min berjalan kaki
  • Starbucks
    14 min berjalan kaki
  • 7-Eleven
    9 min berjalan kaki
  • Hacienda Real
    11 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Hawn Drive 62 4 Bedroom Townhouse by RedAwning mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Apakah masa daftar masuk di Hawn Drive 62 4 Bedroom Townhouse by RedAwning?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Hawn Drive 62 4 Bedroom Townhouse by RedAwning?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Hawn Drive 62 4 Bedroom Townhouse by RedAwning?

Terletak di Frisco, rumah percutian ini sejauh 1 bt (2 km) dari Dillon Reservoir, Bliss Massage & Wellness dan Marina Frisco Bay. Walter Byron Park dan Main Street juga dalam jarak 2 bt (3 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.