Seluruh pangsapuri

Silkhaus Elite 1bdr in JVC Summer Promotion

Galeri foto untuk Silkhaus Elite 1bdr in JVC Summer Promotion

Bilik
Bilik
Bilik
Bilik
Bilik

Kemudahan popular

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Silkhaus Elite 1bdr in JVC Summer Promotion

  • Pangsapuri terletak di Jumeirah Village Circle
  • Silkhaus Elite 1bdr in JVC Summer Promotion menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Silkhaus Elite 1bdr in JVC Summer Promotion menawarkan kemudahan seperti Internet berkelajuan tinggi.

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Jumeirah Village Circle, sebuah kawasan kejiranan di Dubai, menempatkan Silkhaus Elite 1bdr in JVC Summer Promotion. Pusat Beli-belah Mall of the Emirates dan The Walk disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati tarikan popular kawasan boleh mengunjungi Taman Air Wild Wadi dan Global Village. Muzium Masa Depan dan Taman Kolam Al Barsha juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Dubai kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Dubai
Peta
Dubai, Dubai Emirate

Tempat berdekatan

  • Pusat Beli-belah Mall of the Emirates
    Pusat Beli-belah Mall of the Emirates
    8 min memandu - 10.7 km
  • Pantai Marina
    Pantai Marina
    10 min memandu - 9.7 km
  • Pusat Beli-belah Dubai
    Pusat Beli-belah Dubai
    17 min memandu - 21.9 km
  • Burj Khalifa
    Burj Khalifa
    18 min memandu - 22.6 km
  • Pusat Beli-belah Circle
    3 min memandu - 2.4 km

Bergerak

  • Stesen Equiti - 10 minit memandu
  • Dubai (DWC-Al Maktoum Intl.) - 34 minit memandu

Restoran

  • One For The Road
    16 min berjalan kaki
  • Il Forno Circle Mall
    3 min memandu
  • Santeria
    14 min berjalan kaki
  • KFC
    7 min berjalan kaki
  • Goose Island
    14 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Silkhaus Elite 1bdr in JVC Summer Promotion mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Apakah masa daftar masuk di Silkhaus Elite 1bdr in JVC Summer Promotion?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 17:00.

Apakah masa daftar keluar di Silkhaus Elite 1bdr in JVC Summer Promotion?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Silkhaus Elite 1bdr in JVC Summer Promotion?

Terletak di Jumeirah Village Circle, bangunan pangsapuri ini sejauh 2 km dari Pusat Beli-belah Circle serta dalam jarak 6 bt (10 km) dari Stadium Kriket Antarabangsa Dubai dan Dubai Autodrome. Dubai Hills Mall dan Taman Kolam Al Barsha juga dalam jarak 6 bt (10 km).