The Vibe

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.8 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Pengemasan

Pilihan bilik

Studio (1)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Studio (2)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Studio (4)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Studio (3)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Stellenbosch, The Vibe berada di pusat bandar raya. Dorp Street dan VOC Kruithuis merupakan tempat menarik tempatan dan antara tempat menarik kawasan ini termasuk Taman Botani University of Stellenbosch dan Dylan Lewis Sculpture Garden. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Van der Stel, atau pertimbangkan hiburan malam di Blue Creek Weddings and Functions. Layari panduan perjalanan Stellenbosch kami
Lihat lebih banyak Rumah Tamu di Cape Town
Peta
10A Mill Street, Stellenbosch, Western Cape, 7600

Tempat berdekatan

  • Universiti Stellenbosch
    Universiti Stellenbosch
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Dorp Street
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Dewan Bandar Stellenbosch
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Muzium Stellenbosch Village
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Fick House
    5 min berjalan kaki - 0.4 km

Bergerak

  • Stesen Cape Town Bellville - 24 minit memandu
  • Cape Town (CPT-Lapangan Terbang Antarabangsa Cape Town) - 37 minit memandu

Restoran

  • Biltong And Brew
    1 min berjalan kaki
  • Post & Pepper Restaurant
    3 min berjalan kaki
  • Craft
    3 min berjalan kaki
  • Mill Coffee House
    1 min berjalan kaki
  • Schoon
    1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

The Vibe

  • Rumah tamu terletak di Stellenbosch Central
  • The Vibe menyediakan kemudahan seperti sarapan penuh percuma dan teres. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Sewa basikal, pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj) dan bantuan pelancongan/tiket
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di The Vibe disertakan dengan keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan penyaman udara, serta kemudahan seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 32-inci sebuah TV LCD dengan saluran satelit
    • Laman dalam, peti sejuk dan cerek elektrik

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah The Vibe mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di The Vibe?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di The Vibe?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan). Daftar masuk lewat tersedia dari 19:00– 0:30 dengan fi sebanyak ZAR200.00.

Apakah masa daftar keluar di The Vibe?

Daftar keluar adalah jam 10:30. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Adakah The Vibe memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak ZAR500 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya The Vibe?

Terletak di Stellenbosch Central, rumah tamu ini sejauh beberapa langkah dari Dorp Street, University of Stellenbosch Art Gallery dan Muzium Mainan & Miniatur. VOC Kruithuis dan Dewan Bandar Stellenbosch juga dalam jarak 5 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

The Vibe Ulasan

7.8

Baik

9.6

Kebersihan

9.6

Lokasi

7.8

Kakitangan & perkhidmatan

8.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 3 daripada 12 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 5 daripada 12 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 3 daripada 12 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 12 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 12 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
It was a good stay. Place is clean and central. The room was big and suitable for working if you have work to do.
Menginap 4 malam pada Okt 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
The Vibe has very neat and well presented studio apartments which is refreshingly creative.
Menginap 2 malam pada Mac 2018
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Great location

Fantastic location, easy access to the hustle of the town, but also very quiet. Fantastic service however the cleaning staff are keen to get in and do their job so don't count on sleeping in after 10. Rooms are a good size, clean and comfortable, however, the "facilities" in the bathrooms seemed a bit cramped up to the wall but still useable, shower was good size
Menginap 2 malam pada Feb 2018
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan

Ok

Pretty basic apartment-style studio in downtown Stellenbosch. Not really the best setup; the bathroom was a bit cramped and the shared courtyard was tiny. The reception was unattended (there are two Vibe locations, one of which is the "main" one; I was in the other one), and the entry buzzer just went to a voicemail, hence I ended up waiting about 20min just to get in. I recommend contacting them prior to arrival to ensure there is someone there to let you in, The room itself was fine, with a nice comfortable bed and nice and clean. The included breakfast is actually just a voucher for the coffee shop across the street, but the food and selection there was pretty good.
Menginap 6 malam pada Feb 2018
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan

Big room with handicaps

Big room, but the bathroom is too small; also there is noise from the neighborhood in the morning
Menginap 2 malam pada Jan 2018
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Super Apartment mit nettem Personal

Zentral gelegen, modern eingerichtet, alles was man braucht. Frühstück gab es bei uns im gegenüberliegenden Mugg&Beans als Voucher. Man kann dort gegen einen kleinen Aufpreis von der gesamten Karte wählen.
Menginap 1 malam pada Sep 2017
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Good, clean. Parking is a problem.

Only parking is a problem. But good location, close to most shops
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Neue Einrichtung mit div. Mängeln

Ausstattung ok. Modern Einrichtung. Gute Lage. Safe hatte nicht funktioniert. Wifi nicht funktioniert. Es befindet sich auch kein Personal vor Ort, um die Probleme zu beheben.
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Menginap 2 malam pada Dis 2020
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 6 malam pada Nov 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Okt 2018
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Dis 2017