Seluruh rumah

Villa Manguinhos

Kelas hartanah: 3.5

Galeri foto untuk Villa Manguinhos

Imej tidak diklasifikasikan, 1 daripada 71, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 2 daripada 71, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 3 daripada 71, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 4 daripada 71, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 5 daripada 71, butang

Seluruh rumah

6 bilik tidurBoleh menampung 13600 meter persegi

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Villa Manguinhos

  • Rumah percutian berdekatan Rua das Pedras
  • Berdekatan Pantai Ferradura, Villa Manguinhos menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Villa Manguinhos memiliki keselesaan seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Dapur dengan peti sejuk, ketuhar gelombang mikro dan ketuhar
    • TV LED dengan saluran kabel
    • Dapur dan alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur

Kemudahan hartanah

Pantai

  • Pantai berdekatan

Internet

  • Tersedia di rumah: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Mesra keluarga

  • Kanak-kanak menginap secara percuma (lihat butiran)

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peti sejuk

Bilik tidur

  • 6 bilik tidur
  • Katil lipat simpan/tambahan: BRL 50 semalam

Bilik mandi

  • Pancuran mandi

Hiburan

  • TV LED dengan saluran kabel

Keselesaan

  • Penyaman udara

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • 6 unit

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 15:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
2 kanak-kanak, sehingga umur 10 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak BRL50.0 semalam

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit perlu dibayar menggunakan pindahan wang melalui bank dan perlu dijelaskan dalam masa 48 jam selepas membuat tempahan.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran katil lipat simpan: BRL 50.0 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Perkara yang kami harus menyebut

Ibu bapa atau penjaga sah yang mengembara dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mesti mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan kad pengenalan bergambar (misalnya, pasport) semasa daftar masuk. Untuk perjalanan antarabangsa ke Brazil, jika hanya ibu atau bapa yang mengembara dengan kanak-kanak, selain sijil kelahiran kanak-kanak dan kad pengenalan bergambar, ibu atau bapa berkenaan mesti juga mengemukakan surat kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Sekiranya ibu bapa atau penjaga sah, sebagaimana perlu, tidak dapat atau tidak rela memberi kebenaran ini, maka kebenaran kehakiman adalah perlu. Pelawat yang berhasrat untuk mengembara ke Brazil dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Brazil sebelum mengembara untuk mendapat maklumat lanjut.

Tentang kawasan sekitar

Terletak berhampiran pantai, rumah percutian ini terletak di Ponta de Manguinhos, sebuah kawasan di sekitar Búzios. Pembeli-belah boleh mengunjungi Rua das Pedras, manakala semua orang dapat menikmati keindahan semula jadi di Pantai Geriba dan Pantai Ferradura. Radical Parque dan Buziosnauta juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Búzios kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Búzios
Peta
Rua Três Marias, 157, Praia de Manguinhos, Búzios, RJ, 28950-000

Tempat berdekatan

  • Pantai Manguinhos
    Pantai Manguinhos
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Gereja Kecil Our Lady Desatanudos
    Gereja Kecil Our Lady Desatanudos
    11 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Pantai Geriba
    Pantai Geriba
    2 min memandu - 1.8 km
  • Porto da Barra
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Pantai Tartaruga
    4 min memandu - 2.2 km

Bergerak

  • Macae (MEA) - 106 minit memandu

Restoran

  • Golden Bread
    5 min berjalan kaki
  • Quiosque Porto da Canoa
    9 min berjalan kaki
  • Casablanca
    7 min berjalan kaki
  • Nami Gastrobar
    7 min berjalan kaki
  • Kojiki
    3 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Villa Manguinhos mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Villa Manguinhos?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Villa Manguinhos?

Daftar masuk bermula jam 15:00.

Apakah masa daftar keluar di Villa Manguinhos?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Villa Manguinhos?

Terletak di Ponta de Manguinhos, rumah percutian ini sejauh 1 bt (2 km) dari Porto da Barra dan Pantai Geriba. Rua das Pedras adalah 2.3 bt (3.7 km) jauhnya.

Villa Manguinhos Ulasan