Seluruh rumah

Poplar 16 5 Bedroom Home

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Poplar 16 5 Bedroom Home

Imej tidak diklasifikasikan, 1 daripada 50, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 2 daripada 50, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 3 daripada 50, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 4 daripada 50, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 5 daripada 50, butang

Seluruh rumah

5 bilik tidur3 bilik mandiBoleh menampung 12242 meter persegi

Kemudahan popular

  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Poplar 16 5 Bedroom Home

  • Rumah percutian terletak di Sunriver
  • Poplar 16 5 Bedroom Home menyediakan tab panas dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
  • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Poplar 16 5 Bedroom Home disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • 3 bilangan bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran
    • Peti sejuk, ketuhar dan saluran kabel

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • Kolam bersama
  • Tab panas

Internet

  • Tersedia di rumah: Wi-Fi percuma

Mesra keluarga

  • Kanak-kanak menginap secara percuma (lihat butiran)

Makanan dan minuman

  • Ketuhar
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk

Bilik tidur

  • 5 bilik tidur

Bilik mandi

  • 3 bilik mandi
  • Tab mandi atau pancuran
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Saluran kabel/satelit

Dobi

  • Mesin basuh

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Fi: USD 29 setiap haiwan kesayangan sehari
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida (hos telah menyatakan terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
  • Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 16:00
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 5 hari sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan akan dikenakan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad debit atau kredit
Transaksi tanpa tunai tersedia
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah

Tentang kawasan sekitar

Peta
57685 Poplar Lane, Bend, OR, 97707

Bergerak

  • Stesen Sunriver - 8 minit memandu
  • Redmond, OR (RDM-Robert's Field) - 42 minit memandu

Soalan lazim

Adakah Poplar 16 5 Bedroom Home mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Tertakluk kepada fi. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Apakah masa daftar masuk di Poplar 16 5 Bedroom Home?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Poplar 16 5 Bedroom Home?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Poplar 16 5 Bedroom Home?

Terletak di Sunriver, rumah percutian ini sejauh 1 mi (1.7 km) from Fort Rock Park dan 3 bt (5 km) dari Deschutes River dan The Village. Pusat Alam Semula Jadi Sunriver dan The Cove juga dalam jarak 3 bt (5 km).

Poplar 16 5 Bedroom Home Ulasan