
Hotel Dekat Jambatan Buluh
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Jambatan Buluh

1. Chateau Orientale
Chateau Orientale2.3 km dari Jambatan Buluh
Harga ialah RM328
RM397 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov

2. Merry Riverside Hotel
Merry Riverside Hotel8.9 km dari Jambatan Buluh
9.2 daripada 10, Hebat, (220 ulasan)
Harga ialah RM94
RM114 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

3. La Palm Luang Prabang
La Palm Luang Prabang9.1 km dari Jambatan Buluh
9.6 daripada 10, Luar biasa, (4 ulasan)
Harga ialah RM251
RM304 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov

4. Maison Barn Laos Guesthouse
Maison Barn Laos GuesthouseKawasan Lama, 8.8 km dari Jambatan Buluh
9.4 daripada 10, Luar biasa, (17 ulasan)
Harga ialah RM158
RM192 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov

5. Thongbay Guesthouse Luang Prabang
Thongbay Guesthouse Luang Prabang8.3 km dari Jambatan Buluh
10.0 daripada 10, Luar biasa, (171 ulasan)
Harga ialah RM268
RM324 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov

6. Dawn Boutique Luangprabang Hotel
Dawn Boutique Luangprabang Hotel9.1 km dari Jambatan Buluh
10.0 daripada 10, Luar biasa, (5 ulasan)
Harga ialah RM204
RM247 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

7. Villa Mira Heritage
Villa Mira HeritageKawasan Lama, 8.4 km dari Jambatan Buluh
9.8 daripada 10, Luar biasa, (7 ulasan)
Harga ialah RM159
RM193 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

8. U Luang Prabang
U Luang PrabangKawasan Lama, 8.8 km dari Jambatan Buluh
9.6 daripada 10, Luar biasa, (16 ulasan)
Harga ialah RM382
RM462 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

9. Phonepraseuth Guesthouse
Phonepraseuth Guesthouse8.7 km dari Jambatan Buluh
9.2 daripada 10, Hebat, (215 ulasan)
Harga ialah RM74
RM89 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

10. Le Bel Air Resort Luang Prabang
Le Bel Air Resort Luang Prabang8.6 km dari Jambatan Buluh
9.2 daripada 10, Hebat, (98 ulasan)
Harga ialah RM291
RM353 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

11. The Belle Rive Boutique Hotel
The Belle Rive Boutique HotelKawasan Lama, 8.8 km dari Jambatan Buluh
9.8 daripada 10, Luar biasa, (223 ulasan)
Harga ialah RM547
RM668 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov

12. Lotus Villa Boutique Hotel
Lotus Villa Boutique HotelKawasan Lama, 8.8 km dari Jambatan Buluh
9.4 daripada 10, Luar biasa, (190 ulasan)
Harga ialah RM246
RM298 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

13. Pha Nya Residence
Pha Nya ResidenceKawasan Lama, 9.1 km dari Jambatan Buluh
9.8 daripada 10, Luar biasa, (19 ulasan)
Harga ialah RM342
RM414 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Nov - 1 Dis

14. Mekong Riverview Hotel
Mekong Riverview HotelKawasan Lama, 8.4 km dari Jambatan Buluh
9.4 daripada 10, Luar biasa, (281 ulasan)
Harga ialah RM449
RM543 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

15. The Namkhan, a Small Luxury Hotel of the World
The Namkhan, a Small Luxury Hotel of the World5.2 km dari Jambatan Buluh
9.6 daripada 10, Luar biasa, (59 ulasan)
Harga ialah RM576
RM697 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

16. V Maison Boutique Hotel
V Maison Boutique HotelKawasan Lama, 8.8 km dari Jambatan Buluh
9.6 daripada 10, Luar biasa, (5 ulasan)
Harga ialah RM374
RM453 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov

17. Cold River
Cold River8.8 km dari Jambatan Buluh
8.8 daripada 10, Cemerlang, (174 ulasan)
Harga ialah RM84
RM101 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

18. Victoria Xiengthong Palace
Victoria Xiengthong PalaceKawasan Lama, 8.6 km dari Jambatan Buluh
9.2 daripada 10, Hebat, (198 ulasan)
Harga ialah RM439
RM532 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

19. Villa Phonethip Mekong Riverside
Villa Phonethip Mekong RiversideKawasan Lama, 8.7 km dari Jambatan Buluh
8.8 daripada 10, Cemerlang, (35 ulasan)
Harga ialah RM94
RM113 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

20. Burasari Heritage Luang Prabang
Burasari Heritage Luang PrabangKawasan Lama, 8.6 km dari Jambatan Buluh
9.2 daripada 10, Hebat, (223 ulasan)
Harga ialah RM471
RM570 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.





























































